Nabídka práce pro pomocné kuchaře v Praze

282 aktuálních volných míst

 • Pomocní kuchaři

  Kontakt: e-mail: [email protected] Podmínka: znalost čínské kuchyně Výhoda: znalost čínského jazyka

 • Pomocní kuchaři

  Kontakt: tel.: 7744325216 - PO-PÁ 9-12 hod. Osobně: SEVECO s.r.o., Opletalova 4, Praha 1, 1.p., Lucie Pechová, út, čtvrtek 10-14 hod. Místo výkonu práce: vestibul metra "C" OpatovAdresa:Chilská 1, 149 00, Praha - Chodov Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk vítán. ...

 • Pomocní kuchaři

  Pechová Lucie, tel.: 774435216 po-pá 9-12 hod. Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme velmi dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk vítán.

 • Pomocní kuchaři

  Střasáková Miloslava, tel.: 773967391 7:00-13:00, e-mail: [email protected] Zaměstnanecké výhody: Čerpání Fondu kulturních a sociálních potřeb

 • Pomocní kuchaři

  KONTAKT : 777 412 204, [email protected]

 • Pomocní kuchaři

  volat Po-Pá 10-12h Vybraní uchazeči budou vyzváni k osobnímu pohovoru v sídle firmy. Čas dle tel. dohody. Hledáme pomocné kuchaře do mezinárodní restaurace s potenciálem pro samostatnou práci. Nutný zájem o obor, praktické zkušenosti nejlépe z asijské restaurace v zahraničí vítány. Práce v týmu s dalšími cizinci (dorozumívacím jazykem je anglič ...

 • Pomocní kuchaři

  Mastrocinque Marco, e-mail: [email protected] Výhodou albánština, italština, čeština, angličtina

 • Pomocní kuchaři

  MÍSTO VÝKONU PRAHA KONTAKT PRVTONĚ E-MAILEM - ANNA DOBRORIZ, tel.: +420 777 353 727, e-mail: [email protected]

 • Pomocní kuchaři

  pasivní A.J. částečná znalost korejského jazyka a kuchyně výhodou

 • Pomocní kuchaři

  Hledáme pomocné kuchaře do asijské restaurace. Nutný zájem o obor, uvítáme praktické zkušenosti. Pouze pro zdravé uchazeče, spolehlivé a schopné pracovat v týmu. Vybraní uchazeči budou vyzváni k osobnímu pohovoru. Pražská Tržnice, Hala 25. Čas upřesníme.

 • Pomocní kuchaři

  Kontakt: e-mail: [email protected] Upřesňující informace: Hledáme pomocní kuchaři v restauraci. Požadujeme fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost. Očekáváme znalost asijské koření a asijské kuchyně. Upřednostňujeme kandidáty s praxí. Nabízíme práci v mladém kolektivu v moderně zařízené restauraci se zaměřením ...

 • Pomocní kuchaři

  Kontakt: tel.: 774 435 216/Po-Pá 9-13hod, nebo osobně na adrese:SEVCO s.r.o., Opletalova 4, Praha1, 1.p. Hana Kaiserová, út, čet, 10-14hod. Upřesňující informace: Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk vítán.

 • Pomocní kuchaři

 • Pomocní kuchaři

  VÝHODOU JAZYK NA ÚROVNÍ RODILÉHO MLUVČÍHO : ALBÁNŠTINA, ITALŠTINA. VÝHODOU JAZYK NA POKROČILÉ ÚROVNI : ANGLIČITNA.

 • Pomocní kuchaři

  Vu Thi Thu Ha, tel.: 773 938 866 každý pátek 10h - 16h Znalost vietnamského jazyka výhodou. Schopnost pracovat pod tlakem. Zaměstnanecké výhody: Dotovaný oběd.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pomocný kuchař v Praze. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro pomocné kuchaře Praha je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Pomocný kuchař Praha?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Praze na pozici Pomocný kuchař 281 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 5500 Kč do 40000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 19281 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 112 Kč do 112 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 112 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Pomocný kuchař Praha?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :