Nabídka práce výpomoc, pomocník (obecné) v Plzni

115 aktuálních volných míst

 • Skladník/Zásobovač

  Obsluha, údržba, provozní kontroly a opravy montážních a zkušebních zařízení a jejich připojení na rozvody energií, příprava strojů k výrobě, práce převážně vstoje, práce na elektrických zařízení, používání ručního mechanického a elektrického nářadí, obsluha strojních zařízení (vrtačky, pily, frézy apod.), u některých zaměstnanců svařování, pravide ...

 • Kuchař/ka, pomocný/á kuchař/ka

  Zaměstnanecké výhody: Benefity FKSP, osobní ohodnocení, odměny Pracovní smlouva do 30.6.2024 s možností prodloužení pracovního poměru.

 • Úklidové práce

  Úklidové práce dle zakázek zaměstnavatele. Kontakt prosíme předem e-mailem. Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál.

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Nutná dovednost: znalost receptů a postupů indické kuchyně a přípravy indických pokrmů. Výhodou je jazyková znalost - hindšitna. Pasivně angličtina.

 • Obsluha + pomocné práce v kuchyni

  Viternamský jazyk výhodou pro komunikaci se zaměstnavatelem.

 • Pomocný dělník v rostlinné výrobě

  Povolení k zaměstnání

 • Pomocné elektropráce

  Elektro vzdělání výhodou. ŘP sk. B

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Vyučení v oboru výhodou.

 • Skladník/skladnice

  Jen OZP. Manipulace s výrobky a zbožím a jejich balení. Nabízíme práci v menším kolektivu. Požadujeme dobrou komunikaci, pracovitost a bezúhonnost. Zaměstnanecké výhody: Bezbariérové prostředí, nesměnný provoz, menší a stabilní kolektiv, zdravotní volno, pracoviště v bezprostředním dosahu bezbariérové MHD. Měsíční prémie dle výkonu. ...

 • Pomocná síla do kuchyně

  Pomocné práce v kuchyni - úklid, mytí nádobí, krájení zeleniny apod. Pracovní doba - 7: 30 - 13: 00 h na DPP - PO až PÁ (víkendy a st.svátky volné) HPP od 7:00 - 15: 00 h (víkendy a st.svátky volné) Nástup ihned. Zaměstnanecké výhody: stravenky.

 • Uklízeči a pomocníci v hotel., admin., prům. aj. objektech

  Kontakt předem telefonicky nebo e-mailem. Úklidové práce dle zakázek zaměstnavatele. Pro výkon práce je nutný dobrý zdravotní stav (alergie na čistící přípravky).

 • Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

  - Znalost čtení výkresové dokumentace - Manuální zručnost - Zájem učit se nové věci a zdokonalovat výsledky své práce - Zodpovědný přístup k práci - Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu

 • Uklízeč / uklízečka MŠ

  Prosíme o zasílání životopisu na e-mail: [email protected] - Úklid v MŠ. - Ranní směna (6.00 - 14.30). - Nástup ihned či dle domluvy. Zaměstanecké výhody: Stravování, příspěvky FKSP.

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Kontaktní osoba: Habib Mehfuz, e-mail: [email protected]; případně osobně na adrese Radyňská 14, Plzeň. Požadujeme základní znalost indické kuchyně a schopnost domluvit se indickým nebo bengálským jazykem - komunikativní jazyk na pracovišti.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako výpomoc, pomocník (obecné) v Plzni. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce výpomoc, pomocník (obecné) Plzeň je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Výpomoc, Pomocník Plzeň?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Plzni na pozici Výpomoc, Pomocník 99 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 60000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 20997 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 6 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 104 Kč do 150 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Výpomoc, Pomocník Plzeň je 127 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Výpomoc, Pomocník Plzeň?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :