Nabídka práce řidič v Pardubickém kraji

277 aktuálních volných míst

 • Řidič dodávky - Pardubice

  Nevycházíte s výplatou chcete si přivydělat. Máme pro Vás řešení hledáme řidiče k přepravě novin a časopisů. Vhodné pro muže, ženy i aktivní důchodce, OSVČ, OZP a studenty VŠ. Možnost volby jezdit Po – Pá, pouze soboty, týden a týden nebo některé dny (dle domluvy) MZDA: 10 500 - 15 000 Kč čistého Vaše pracovní náplň: - Rozvoz novin a časopisů v ...

 • Opravář/ka nákladních automobilů + řidič/ka sk. "C"

  Místo výkonu práce: Zaječice 359 POŽADAVKY: praxi a ŘP sk. "C" První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

 • Řidič MKD - sk. C/E

  Místo výkonu práce: Zaječice - západní Evropa. Požadavky: ŘP sk. C+E, praxe výhodou. Nabízíme: víkendy většinou volné, možnost ubytování na podnikové ubytovně! Kontakt: telefonicky, e-mailem mebo osobně na provozovně - po předchozí telef. domluvě.

 • Řidič

  MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Pardubice NÁPLŇ PRÁCE: pracujeme v nepřetržitém provozu, jedná se o dopravu nemocných, raněných a rodiček, práce se seniory. POŽADAVKY: flexibilita, slušné a klidné chování. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky. První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

 • Řidič

  MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Chrudim NÁPLŇ PRÁCE: pracujeme v nepřetržitém provozu, jedná se o dopravu nemocných, raněných a rodiček, práce se seniory. POŽADAVKY: flexibilita, slušné a klidné chování. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky. První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

 • Skladník/skladnice

  Co tato pozice obnáší? - Příjem, výdej a uskladňování výrobního materiálu. - Přípravu expedice našich výrobků k zákazníkům. - Spolupráci při vykládání a nakládání vozidel. - Práci ve třísměnném provozu. Jaké jsou ideální předpoklady pro tuto pozici? - Střední odborné vzdělání zakončené výučním listem. V případě zájmů pošlete Váš životopis e-mailem ...

 • Skladník/skladnice, řidič/ka VZV

  Náplň práce: - Provádí základní procesy spojené s provozem skladu a je za ně zodpovědný: Vykládka, Příjem, Uskladnění, Vyskladnění, Přesun, Konsolidace, Nakládka. - Při plnění pracovních úkolů se řídí platnými pracovními postupy a instrukcemi. - Při nalezení poškozeného materiálu, hlásí tuto informaci vedoucímu směny a postupuje dle pracovních inst ...

 • Řidič/ka/Pracovník v sociálních službách

  Místo výkonu práce: Chrudim Požadavky na uchazeče: min. střední odborné vzdělání s výučním listem, odborná kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb. § 116 výhodou, zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup, odolnost vůči stresu, schopnost týmové spolupráce, trestní a občanská bezúhonnost Nabízíme: 125,- Kč/ hod., práci v příjemném a stabilním kolek ...

 • Řidič

  Místo výkonu práce: Medlešice NÁPLŇ PRÁCE: řidič sk. C+E, ADR - cisterna asfalt První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 6 do 20 hod. nebo na e-mailové adrese.

 • Řidič

  Místo výkonu práce: Medlešice NÁPLŇ PRÁCE: řidič sk. C+E, mezinárodní a vnitrostátní doprava POŽADAVKY: praxe vítána První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 6 do 20 hod. nebo na e-mailové adrese.

 • Skladník/skladnice stavebního materiálu

  Skladník ve stavebninách na výdej a příjem zboží. Pracoviště stavebniny Dolur, Staré Čívice Požadujeme fyzickou zdatnost. Kontakt: Ing. Doležal Zdeněk, em: [email protected], tel. 602 649 161 První kontakt e-mailem, telefonicky (07:00 - 16:00) nebo osobně.

 • Řidič/ka MHD

  Nástup dle dohody, doba určitá na 1 rok Požadujeme výpis z rejstříku trestů, dobrý zdravotní stav, praxe výhodou Možnost získání řidičského oprávnění sk. D a průkazu profesní způsobilosti ZDARMA Informace o možnosti rozšíření řidičského oprávnění na skupinu D a získání průkazu profesní způsobilosti telefonicky na čísle 466 899 101 Nabízíme zázemí s ...

 • Traktorista do živočišné výroby

  Místo výkonu práce: poliklinika - Farma Nové Lhotice NÁPLŇ PRÁCE: rozvoz krmení po střediscích živočišné výroby, krmivář Požadujeme: pracovitost a zodpovědnost, zkušenosti s obsluhou manipulátoru vítána. Nabízíme: pevná pracovní doba, jistotu dlouhodobé práce na plný úvazek, zázemí stabilní společnosti, pravidelný výplatní termín. První kontakt ...

 • Operátor/ka logistiky

  Náplň práce: - provádí dle pokynů transport materiálu k jednotlivým výrobním linkám - provádí příjem výrobního materiálu - přijímá hotové výrobky na sklad, překládá zboží z výrobních palet na skladové - spolupracuje při provádění inventur Zaměstnanecké výhody: částečně dotovaná kantýna, zvýhodněný tarif První kontakt e-mailem. ...

 • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

  Nástup možný ihned nebo dle dohody. Skladník v expedici. Firma FEIFER hledá pro svůj výrobní závod v Holicích uchazeče na pracovní pozici skladník. Jedná se o práci na jednosměnný provoz. Náplň práce: - vyskladňování, balení a expedice zboží - skladová evidence a kontroly kvality zboží - příjem a výdej produktů na provedení oprav - příjem a nasklad ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako řidič v Pardubickém kraji. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce řidič Pardubický kraj je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Řidič Pardubický kraj?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Pardubickém kraji na pozici Řidič 249 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 91200 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 31040 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 24 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 115 Kč do 750 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Řidič Pardubický kraj je 186 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Řidič Pardubický kraj?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :