Nabídka práce výpomoc, pomocník (obecné) v Pardubicích

133 aktuálních volných míst

 • Pomocný skladník/ ubytování ZDARMA / mzda od 28.000 kč/nástup 11.12.

  - jednoduchá obsluha strojů - pomocné skladové práce - práce na 12 hodinové směny Požadujeme: - manuální zručnost - zkušenosti na pozici skladníka- alespoň základy - ochotu pracovat a vzdělávat se Nabízíme: - ubytování ZDARMA i doprava do práce - mzda od 28.000kč - příspěvek na stravu - bonusy za vykonanou práci 1.000kč - týdenní zálohy ve výši ...

 • Pracovník/pracovnice úklidu

  Úklid kanceláří a zázemí zaměstnanců. Pracovní doba - dvakrát týdně 6-ti hodinová směna, ranní nebo odpolední. Nástup možný ihned. Co Vás čeká a nemine? Fajn kolektiv i vedoucí, dobré zázemí, domluva na plánu směn úklidu objektu. Co očekáváme my? Dobré komunikační schopnosti a pečlivost, přiměřený fyzický stav, praxe. Pokud jsme Vás zaujali, nevá ...

 • Referent/ka expedičního skladu – expedient/ka, pomocník/pomocnice správce budovy a vozového parku

  Náplň práce: - Manuální balení hotových výrobků a materiálu dle zadaných instrukcí - Příprava zásilek pro zákazníky - Převoz hotových výrobků na expediční sklad - Venkovní a vnitřní práce – budova – dle potřeby Požadavky: - Ukončené středoškolské vzdělání (učební nebo maturitní obor) - Dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, manuální zručnost - Odp ...

 • Pomocní dělníci ve výrobě

  Pomocné práce ve výrobě Požadujeme manuální zručnost První kontakt e-mailem nebo telefonicky Po - Pá 8.00 - 14.00

 • Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

  Práce venku. Úpravy terénu, revitalizace zeleně po stavbách .. Pracovní doba 07:00 - 15:30. První kontakt e-mailem

 • Pomocní montážní dělníci

  Montáž nosných konstrukcí na střechách i pozemcích. Pomocné montážní práce. První kontakt osobně v sídle firmy, e-mailem nebo telefonicky v době Po - Pá 9.00 - 17.00.

 • Pomocní pracovníci ve výrobě

  Jedná se o pomocné stavební práce spojené s výrobou betonových výrobků a s tím spojené úklidové a údržbářské práce jako příprava a přebírání palet do výroby a oprava palet. Pracovní doba 06:00 - 15:00 První kontakt emailem.

 • Pomocný dělník/dělnice na stavbách a údržbě silnic

  Místo výkonu v rámci okresu Pardubice (stavby realizované firmou M-SILNICE, a.s.). Firma příjme pomocné dělníky na stavbu a údržbu silnic. Náplň práce: bourání, kopání, úklid, dokončování staveb. Požadujeme spolehlivost a ochotu pracovat První kontakt telefonicky (Po-Pá, 08:00 - 16:00).

 • Pomocný dělník - stavební

  Místo výkonu práce - stavby v rámci okresu Pardubice Pomocné stavební práce. Fyzická náročnost - vhodnější pro muže Práce venku i uvnitř Pracovní doba od 07:00 - 15:30. První kontakt telefonicky děnně od 10.00 do 11.00 na čísle 608 381 385 pan Brekhlichuk.

 • Ostatní uklízeči a pomocníci

  Místo výkonu práce okres Pardubice. Požadujeme: zodpovědnost, pracovitost. Uklízeči staveb. Pracovní doba 07:00 - 15:30. Zaměstnanecké výhody: dovoz a ubytování První kontakt telefonicky, e-mailem ([email protected]) nebo osobně (Žižkova 418, Dašice 533 09).

 • Opravář/ka armatur

  Místo výkonu práce Přerovská 560, Pardubice. Požadujeme: odborné vzdělání strojírenského směru.Znalost základů soustružení a frézování, manuální zručnost, praxe výhodou. První kontakt e-mailem.

 • Úklidové a pomocné práce

  Místo výkonu práce v rámci okresu Pardubice. Úklidové a pomocné práce. Pracovní doba od 8:00 - 16:30. První kontakt telefonicky nebo osobně po tel. domluvě.

 • Ostatní uklízeči a pomocníci

  Místo výkonu práce dle zakázek zaměstnavatele v rámci okresu Pardubice, případně celá ČR. Požadujeme zodpovědné osoby s dobrým zrakem. Pracovní doba od 05:00 h. První kontakt telefonicky.

 • Ostatní uklízeči a pomocníci

  Místo výkonu práce dle - stavby v rámci okresu Pardubice Pracovní doba 8.00 - 17.00 (hodinová přestávka) Práce venku, úklid na stavbách První kontakt telefonicky

 • Pomocní dělníci na stavbách

  Místo výkonu práce okres Pardubice dle zakázek firmy. Jedná se o pomocné práce na stavbách. Pracovní doba 07:00 - 16:30. První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako výpomoc, pomocník (obecné) v Pardubicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce výpomoc, pomocník (obecné) Pardubice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Výpomoc, Pomocník Pardubice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Pardubicích na pozici Výpomoc, Pomocník 122 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 40000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 18708 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 3 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 120 Kč do 150 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Výpomoc, Pomocník Pardubice je 130 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Výpomoc, Pomocník Pardubice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :