Nabídka práce pro stavební dělníky v Pardubicích

164 aktuálních volných míst

 • Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

  Stavební práce. Pracovní doba od 06:00/07:00. Požadujeme pracovitost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav. Práce vhodnější spíše pro muže. První kontakt telefonicky (Po - Pá, 09:00 - 15:00).

 • Dělníci v oblasti výstavby budov

  Stavební práce, práce na lešení. Fyzicky náročná práce. Požadujeme:výpis z TR, praxe na stavbách - výhodou, spolehlivost, pracovitost, dobrý zdravotní stav. Doprava na stavby je zajištěna. První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po, St - 08:00 - 10:00).

 • Pomocný/á dělník/dělnice

  Nástup dle dohody. Jsme montážní firma na vzduchotechniku. Na adrese je dílna pro montéry, kde Vám mistr rozdělí práci, připravíte si materiál a vyjíždíte do terénu. Jedná se pouze o pomocné práce. Auto řídí jen proškolení zaměstnanci, na této pozici není ŘP tedy potřeba. Na montáž se vyjíždí vždy ve dvou. Pracovní doba je od 6.00 hod. do 14.30 ...

 • Dělník/dělnice v oblasti výstavby budov

  Začátek prací od 08:00. Práce venku i uvnitř Fyzická náročnost - nutný dobrý zdravotní stav První kontakt telefonicky.

 • Dělníci v oblasti výstavby budov

  Místo výkonu práce okres Pardubice dle zakázek firmy. Práce na stavbách. Pracovní doba od 07:00 do 15:30 První kontakt telefonicky (9:00 - 11:00) nebo e-mailem ([email protected]).

 • Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

  Stavební práce. Pracovní doba: 07:00 - 15:30. Požadujeme pracovitost, spolehlivost. Práce vhodnější spíše pro muže. První kontakt telefonicky.

 • Dělníci v oblasti výstavby budov

  Stavební dělníci. Pracovní doba: 07:00 - 15:30. Práce s těžkými břemeny. Práce vevnitř i venku. Dobrý zdravotní stav. První kontakt e-mailem ([email protected]) nebo osobně (po - pá, 09:00 - 11:00, 12:00 - 14:00, Pardubická č.p. 113, 533 45 Opatovice nad Labem)

 • Stavební dělník/dělnice

  Místo výkonu práce dle zakázek firmy na stavbách v okrese Pardubice. Jedná se o pomocné práce na stavbách, přidavačské práce se stavebním materiálem nad 15 kg. Pracovní doba 07:00 - 15:30 První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

 • Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

  Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti. Požadujeme spolehlivost, pracovitost, dobrý zdravotní stav. Pracovní doba: 07:00 - 15:30 První kontakt e-mailem.

 • Dělníci v oblasti výstavby budov

  Kompletní provedení obkladů a dlažeb. Pracovní doba 07:00 - 15:30. Požadujeme pracovitost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav První kontakt telefonicky.

 • Stavební dělník

  Stavební práce. Požadujeme: pracovitost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav Vyučení dlaždič - zedník výhodou. První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

 • Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

  Pracovní náplní je betonování podlah a další související stavební práce. Hledáme pracovité flexibilní zaměstnance. Pružná pracovní doba (pracovní týden 5 dní - 40 hodin týdně). Ostatní dle dohody. První kontakt e-mailem nebo telefonicky (pracovní dny, 08:00 - 16:00).

 • Dělníci v oblasti výstavby budov

  Místo výkonu práce - dle potřeb zaměstnavatele v Pardubickém okrese. Náplň práce -, výkopové práce, práce v prašném prostředí, montážní a dokončovací práce, práce na lešení Požadujeme - dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost Pracovní doba v dělených směnách v rozmezí 6.00 - 22.00 První kontakt e-mailem. ...

 • Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

  Stavební práce. Pracovní doba od 07:00 - 15:30 Požadujeme pracovitost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav. První kontakt e-mailem.

 • Dělníci na stavbě

  Stavební práce. Požadujeme pracovitost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav. Místo vhodné spíše pro muže. Práce venku i vevnitř. Pracovní doba 07:00 - 15:30. První kontakt telefonicky.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako stavební dělník v Pardubicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro stavební dělníky Pardubice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.