Nabídka práce stavební dělník na stavbě v Pardubicích

69 aktuálních volných míst

 • Montér optických sítí

  Tato práce je různorodá. Každý den je originál. Zakázky máme po celé republice – ať už v rodinném domě nebo třeba v ZOO Čekají Vás pokládky optických kabelů a také realizace vnitřních tras Doprava na zakázky zajištěna našimi vozy, ubytování na zakázkách hradíme také my. Požadujeme: Manuálně šikovného Který není z cukru – má dobrou fyzičku, nebo ...

 • Dělníci v oblasti výstavby budov

  Pomocné stavební práce, výkopové práce, bourací práce, úklidové práce na stavbách, nakládání a vykládání stavebních materiálů. Ochota, spolehlivost, zdravotní způsobilost, fyzická zdatnost, časová flexibilita. Požadujeme výpis z rejstříku trestů. První kontakt telefonicky (+420 725 119 195).

 • Dělníci v oblasti výstavby budov

  Stavební práce. Požadujeme pracovitost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav. Pracovní doba: 07:00 - 15:30 První kontakt e-mailem.

 • Stavební dělník/dělnice

  Místo výkonu práce Pardubice a okolí, dle zakázek firmy. Práce na stavbách, na lešení ve výškách. Požadujeme čistý TR, praxe výhodou. Pracovní doba: 7:00 - 15:00 15:00 - 23:00 První kontakt e-mailem.

 • Dělníci v oblasti výstavby budov

  Nakládání a vykládání stavebních materiálů a zařízení, jejich přeprava po staveništi s použitím vozíků. Kopání a zaplňování jam a příkopů s použitím ručních nástrojů. Úklid pracovišť a odstraňování různých překážek. Požadujeme manuální zručnost a dobrý zdravotní stav. Pracovní doba: 07:00 - 15:30. První kontakt e-mailem nebo telefonicky. ...

 • Dělníci v oblasti výstavby budov

  Práce uvnitř i venku. Vhodné spíše pro muže - břemena nad 15 kg. Pracovní doba od 07.00. První kontakt telefonicky.

 • Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

  Stavební práce dle zakázek firmy. Pracovní doba 07:00 - 15:30. První kontakt e-mailem. ([email protected])´.

 • Dělníci v oblasti výstavby budov

  Stavební dělníci. Pracovní doba: 07:00 - 15:30. Práce s těžkými břemeny. Práce vevnitř i venku. Dobrý zdravotní stav. První kontakt e-mailem ([email protected]) nebo osobně (po - pá, 09:00 - 11:00, 12:00 - 14:00, Pardubická č.p. 113, 533 45 Opatovice nad Labem)

 • Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

  Jedná se o pomocné, výkopové práce na stavbě. Práce venku. Fyzicky náročnější - vhodnější spíše pro muže. Pracovní doba: 06:00 - 14:30. První kontakt e-mailem ([email protected]) nebo telefonicky (09:00 - 14:00).

 • Stavební dělník/dělnice

  Výjezdy v rámci celé ČR - dle zakázek firmy. Nerovnoměrně rozvržená pracovní doba. Pomocné manuální práce. Příprava dočasných i trvalých dřevěných konstrukcí, montáž bednění. První kontakt e-mailem.

 • Dělníci v oblasti výstavby budov

  Místo výkonu práce okres Pardubice Pracovní doba: od 7.00 do 15.00 hodin Náplň práce: úprava terénu pro stavby, manipulace s materiálem, výkopové práce, přesun hmot. Požadujeme pracovitost, uctivé chování v kolektivu. Zaměstnanecké výhody: ubytování, doprava na staveniště První kontakt telefonicky v pracovní době.

 • Dělníci v oblasti výstavby budov

  Požadujeme odpovídající zdravotní stav (práce uvnitř i venku) Zaměstnanecké výhody: zajištěné ubytování, příspěvek na dopravu. První kontakt telefonicky (v pracovní době 08:00 - 18:00)

 • Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

  Stavební, zednické, pomocné, demoliční, dokončovací práce. Fyzicky náročná práce. Práce na lešení. Požadujeme výpis z TR. Praxe výhodou. První kontakt telefonicky (PO,ST, 08:00 - 10:00)

 • Dělníci v oblasti výstavby budov

  Místo výkonu práce - dle potřeb zaměstnavatele v Pardubickém okrese. Náplň práce -, výkopové práce, práce v prašném prostředí, montážní a dokončovací práce, práce na lešení Požadujeme - dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost Pracovní doba v dělených směnách v rozmezí 6.00 - 22.00 První kontakt e-mailem. ...

 • Dělníci v oblasti výstavby budov

  Místo výkonu práce Pardubice, Přelouč. Jedná se o stavební činnost, rekonstrukce, opravy. Pracovní doba od 07:00 do 15:30 První kontakt telefonicky.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako stavební dělník na stavbě v Pardubicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce stavební dělník na stavbě Pardubice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Stavební dělník na stavbě Pardubice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Pardubicích na pozici Stavební dělník na stavbě 66 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17900 Kč do 40000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 18758 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Stavební dělník na stavbě Pardubice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :