Nabídka práce pomocný kuchař v Pardubicích

16 aktuálních volných míst

 • Pomocní kuchaři

  Místo výkonu Pardubice - Atrium Palace Pardubice. Pracovní doba 10:00 - 21:30. Zkušenosti s čínskou, japonskou a asijskou kuchyní výhodou. První kontakt telefonicky.

 • Pomocný/-á kuchař/-ka - obsluha kuchyně

  Místo vyhrazeno pouze pro osoby zdravotně postižené nebo znevýhodněné. První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

 • Pomocní kuchaři v bistru

  Samostatná obsluha otočného grilu, zvedání těžkých břemen 20 - 40 kg. Pracovní doba stanovena podle potřeb zaměstnavatele - 2 hodiny ráno, 4 hodiny odpoledne a 2 hodiny večer. První kontakt telefonicky.

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Práce v čínské restauraci. Příprava pokrmů tradiční čínské kuchyně, podmínkou znalost čínské kuchyně. První kontakt e-mailem.

 • Kuchař/ka

  Místo výkounu práce Holice Znalost výroby pizzy Pracovní doba 10.00 - 18.00 První kontakt emailem

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Nástup možný dle dohody. Charakteristika vykonávané činnosti: Výroba a výdej běžných druhů teplých jídel a moučníků. Požadavky : střední vzdělání s výučním listem v oboru, případně praxe v kuchyni, zdravotní způsobilost, důslednost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost Platové zařazení: platová třída 4, plat 21.030,- Kč, možnost přiznání osobníh ...

 • Pomocní kuchaři

  Místo výkonu práce Pardubice - Rosice. Čínská restaurace potřebuje pro zajištění provozu pomocné kuchaře se znalostí originální čínské kuchyně, znalost čínského jazyka výhodou. Zaměstnanecké výhody: stravování zdarma. První kontakt telefonicky (Po - Út 10:00 - 12:00) nebo e-mailem.

 • Pomocní kuchaři

  Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně. Pracovní doba dle domluvy se zaměstnavatelem. První kontakt telefonicky (Po - Pá, 10:00 - 15:00) nebo osobně (na adrese provozovny po předchozí tel. domluvě).

 • Pomocní kuchaři

  Pomocné práce při přípravě asijského jídla (krájení masa, zeleniny,..) Požadujeme spolehlivost, pracovitost. Pracovní doba: 09:00 - 17:30. První kontakt e-mailem.

 • Pomocní kuchaři

  Pracovní doba 10:00 - 21:30. Zkušenosti s asijskou kuchyní výhodou. První kontakt telefonicky.

 • Kuchaři, pomocní kuchaři

  Sunrice Restaurant Asijská kuchyně. Požadujeme pracovitost, spolehlivost, šikovnost. První kontakt osobně (Smilova 364, 530 02 Pardubice).

 • Pomocní kuchaři

  Pomocné práce při výrobě jídel, sběr, mytí a čištění nádobí. Výroba jednoduchých druhů teplých a studených jídel. Otevírací doba: Po - Čt: 11:00 - 23:00 Pá - So: 11:00 - 24:00 První kontakt e-mailem.

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Práce v čínské a vietnamské restauraci. Znalost přípravy čínských pokrmů Otevírací doba: 11:00 - 23:00. První kontakt e-mailem.

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Příprava salátů, omáček, úklid pracoviště, manipulace s šiš kebabem (do a z mrazáku), pomocné práce při přípravě pokrmů. Zvedání těžkých břemen. Pracovní doba: 09:00 - 17:30 13:30 - 22:00 10:00 - 18:30 Praxe v oboru výhodou. První kontakt e-mailem ([email protected]).

 • Pomocný kuchař/ka

  Příprava pokrmů pro hosty, číštění zeleniny a masa, úklidové práce na pracovišti Pracovní doba: 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00 První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pomocný kuchař v Pardubicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pomocný kuchař Pardubice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Pomocný kuchař Pardubice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Pardubicích na pozici Pomocný kuchař 15 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 35000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 19317 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Pomocný kuchař Pardubice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :