Nabídka práce pomocný dělník ve výrobě v Pardubicích

29 aktuálních volných míst

 • Pracovník/pracovnice ve výrobně svačinek

  Nástup IHNED na pracovní smlouvu. Náplň práce: - Příprava svačin pro děti ve školách - Zpracování a úprava polotovarů - Příprava ovocných misek, salátů, tortill - Balení produktů výrobny Požadujeme: - Statut osoby se zdravotním postižením (invalidní( - pracovitost - praxe ve stravovacím provozu výhodou - zdravotní průkaz Nabízíme: - úvazek - 4 hod ...

 • Výrobní dělník

  Co vás čeká · Nastavování a obsluha výrobních zařízení · Sledování a optimalizace kvality výrobků a procesu · Čištění výrobních strojů · Obsluha mixovacích zařízení Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít · Základní vzdělání, výúční list a technický směr je výhodou · Zkušenosti s prací ve výrobě výhodou · Manuální zručnost a zodpovědnost · Ochota ...

 • Pomocní pracovníci ve výrobě

  Jedná se o pomocné stavební práce spojené s výrobou betonových výrobků a s tím spojené úklidové a údržbářské práce jako příprava a přebírání palet do výroby a oprava palet. Pracovní doba 06:00 - 15:00 První kontakt emailem.

 • Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

  Práce venku Úpravy terénu, revitalizace zeleně po stavbách ... První kontakt telefonicky v době 8.00 - 18.00 v pracovní dny Zajistíme ubytování a příspěvek na dopravu

 • Pomocní pracovníci ve výrobě

  Jedná se o zámečnické a pomocné práce ve výrobě. Pracovní doba od 6.00 do 14.30 První kontakt emailem nebo telefonicky v době 9.00 - 14.00.

 • Řezač/ka a obsluha polygrafických strojů

  Nástup možný IHNED. Obsluha řezacího a polygrafických strojů v ofsetové tiskárně Požadujeme spolehlivost, výpis z trestního rejstříku, pracovitost. Nabízíme možnost zaškolení a odborného růstu. Zaměstnání v tiskárně s dlouhodobou tradicí. Vhodné pro absolventy. První kontakt e-mailem nebo telefonicky (pracovní dny 08:00 - 15:00). ...

 • Kontrolor/ka kvality

  Náplň práce: - Zajištění, zabezpečení kvality. Zejména ve vykonávání vizuální kontroly, drobných oprav, třídění, převážně v automobilovém průmyslu. Toto vše se provádí dle příslušné technické dokumentace. - Kontrola dílů na vstupu do výroby. - Provádění mezioperační kontroly dílů. - Kontrola dílů na výstupu z výroby. - Zpracování dat z provedených ...

 • Dělník/dělnice ve výrobě, operátor/ka výroby.

  Náplň práce: - obsluha strojního zařízení - práce s hotovými výrobky - práce s kotoučovou pilou - zařezávání výrobků na přesný rozměr Zaměstnanecké výhody: stravenky 194,-Kč, 13.plat, pololetní prémie, firemní rekreace, věrnostní bonus, příspěvek na penzijní připojištění Místo vhodné pro absolventy. První kontakt telefonicky (07:00 - 15:00), e- ...

 • Pomocní pracovníci ve výrobě

  Jedná se o pomocné stavební práce spojené s výrobou betonových výrobků a s tím spojené úklidové a údržbářské práce jako příprava a přebírání palet do výroby a oprava palet. Pracovní doba 06:00 - 15:00 První kontakt emailem.

 • Manipulační dělník/dělnice

  Vykonává různorodé činnosti při výrobě výrobků a dílců. Pomocné práce u pozic: obsluha CNC strojů, zámečníci, svářeči. Výhodou je praxe v oboru. Rozložení směn závisí na aktuální zakázce (buď v režimu 8hodinových směn ráno/odpoledne nebo režim 12hodinových směn den/noc) První kontakt e-mailem nebo telefonicky Po - Pá 9.00 - 16.00. ...

 • Pracovník/pracovnice v lakovně

  Místo výkonu Pardubice. Náplň práce: - maskování dosedacích ploch šroubů vhodným typem krycích zátek/teflonových koulí - kontrola kol - úklid a čištění jednotlivých pracovišť - dodržování zásad ochrany životního prostředí, zejména pravidla pro nakládání s odpady, chemickými látkami a odpadními vodami a omezování znečišťování ovzduší - dodržování zá ...

 • Pomocní pracovníci ve výrobě

  Jedná se o pomocné stavební práce spojené s výrobou betonových výrobků a s tím spojené úklidové a údržbářské práce jako příprava a přebírání palet do výroby a oprava palet. Pracovní doba 06:00 - 15:00 První kontakt emailem.

 • Pomocný dělník/dělnice slévárenský

  Místo výkonu práce Chvaletice. Nástup možný IHNED. Náplň práce: pomocné práce ve slévárně. Pracovní doba: 3 směny (06:00 - 14:00 hod., 14:00 - 22:00 hod., 22:00 - 06:00 hod.) Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál První kontakt telefonicky (Po-Pá, 09:00 - 15:00).

 • Pomocní montážní dělníci

  Jedná se o manuální práci (zpracování hliníkových profilů). Požadavky: dobrý zdravotní stav, samostatnost, zručnost, zodpovědnost. Pracovní doba: 06:00 - 14:30. První kontakt e-mailem nebo telefonicky (09:00 - 15:00).

 • Pomocní dělníci ve výrobě

  Místo výkonu práce dle zakázek firmy v okrese Pardubice. Pracovní doba: 06:00 - 14:00 14:00 - 22:00 První kontakt telefonicky.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pomocný dělník ve výrobě v Pardubicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pomocný dělník ve výrobě Pardubice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Pomocný dělník ve výrobě Pardubice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Pardubicích na pozici Pomocný dělník ve výrobě 25 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 40000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 19804 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 115 Kč do 115 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Pomocný dělník ve výrobě Pardubice je 115 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Pomocný dělník ve výrobě Pardubice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :