Nabídka práce dělník v elektrotechnice a energetice v Pardubicích

31 aktuálních volných míst

 • Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

  Montážní práce fotovoltaických zařízení. Pracovní doba 06:00 - 14:30. První kontakt e-mailem nebo telefonicky (každý pátek 09:00 - 10:00).

 • Operátor/ka

  Místo výkonu práce Staré Čívice. Co u nás budete mít na starosti? - jednoduchou obsluhu poloautomatické montážní linky na výrobu autorádií Zaměstnanecké výhody: - závodní stravování, 25 dní dovolené První kontakt emailem.

 • Operátor/ka ve výrobě

  Náplň práce: - příprava materiálu a jeho třídění - provádění přípravných a pomocných prací - obsluha jednoduchých strojů a zařízení - obsluha výrobních linek v elektrovýrobě - jednoduchá kontrola výrobků dle technické dokumentace - třídění a evidence výrobků Požadujeme výpis z trestního rejstříku. První kontakt emailem ...

 • Montážní dělník/dělnice elektronického zařízení

  Do Foxconnu hledáme nové zaměstnance na výrobní linky, kde vyrábíme spotřební elektroniku. Jedná se o čisté pracovní prostředí. Na pracovišti budete připravovat komponenty pro následnou výrobu, provádět montáž, testovat, štítkovat či balit vyrobené produkty a kompletovat je s příslušenstvím. Pracujeme vestoje. Požadujeme: Manuální zručnost. Ochotu ...

 • Montážní dělník elektronického zařízení (m/ž)

  Místo výkonu práce Pardubice. Náplň práce - Práce na výrobní lince - montáž a kompletace počítačů, testování, balení. Požadujeme - Manuální zručnost. - Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu. - Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost. Zaměstnanecké výhody: Co u nás získáte? - Stabilní práci a stálý příjem. - Dotované stravování. - 3000,- ročně na ...

 • Montážní dělník/dělnice elektronického zařízení

  Místo výkonu práce Pardubice. Požadujeme manuální zručnost, ochotu pracovat na 12-ti hodinové směny. Znalost českého, ruského či mongolského jazyka výhodou. K základní mzdě nabízíme další pohyblivé složky mzdy (výkonostní bonus, příplatky, bonus za docházku apod.) První kontakt e-mailem.

 • Montážní dělníci v elektrotechnice

  Náplň práce: - příprava materiálu a jeho třídění - provádění přípravných a pomocných prací - obsluha jednoduchých strojů a zařízení - obsluha výrobních linek v elektrovýrobě - jednoduchá kontrola výrobků dle technické dokumentace - třídění a evidence výrobků První kontakt emailem nebo telefonicky.

 • Operátor/ka

  Co u nás budete mít na starosti? - jednoduchou obsluhu poloautomatické montážní linky na výrobu elektronických výrobků - kontrolu kvality výrobků dle našich instrukcí a specifikací První kontakt emailem.

 • Montážní dělníci elektronických zařízení

  Místo výkonu práce Parduibce. Koho hledáme? Za úspěchem každé společnosti stojí její zaměstnanci. A proto hledáme člověka, který rád pracuje rukami a umí je správně použit. Přidejte se k nám na cestě k ještě většímu úspěchu. :-) Co u nás budete dělat? Aby naší zákazníci obdrželi své objednávky včas, musí výroba pracovat společně a kvalitativně. U ...

 • Operátor/ka v elektronice - balení

  Co bude náplní Vaší práce? - práce v nepřetržitém provozu (12hodinové směny krátký/dlouhý týden), - práce v systému IFS a iTac, - příprava a balení hotových modulů k expedici dle předpisů společnosti, - odpovědnost za pořádek na pracovišti, - dodržování pravidel ochrany ESD, BOZP a PO, - kontrola správnosti počtu ks v balení, druhu balení a neporuš ...

 • Operátor/ka ve výrobě

  Náplň práce: - příprava materiálu a jeho třídění - provádění přípravných a pomocných prací - obsluha jednoduchých strojů a zařízení - obsluha výrobních linek v elektrovýrobě - jednoduchá kontrola výrobků dle technické dokumentace - třídění a evidence výrobků Požadujeme výpis z trestního rejstříku. První kontakt emailem ...

 • Operátor/ka

  Místo výkonu práce Staré Čívice. Co u nás budete mít na starosti? - jednoduchou obsluhu poloautomatické montážní linky na výrobu elektronických výrobků - kontrolu kvality výrobků dle našich instrukcí a specifikací Zaměstnanecké výhody: - závodní stravování, 25 dní dovolené První kontakt emailem.

 • Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení

  Místo výkonu práce Holice, okres Pardubice Dílčí výrobní a manipulační postupy Výroba tlumivek a transformátorů (BV elektronik s.r.o.) Dvousměnný příp. třísměnný provoz Zaučení na místě První kontakt emailem

 • Montážní dělník/dělnice elektronického zařízení

  Místo výkonu práce Pardubice. Náplň práce: Práce na výrobní lince - montáž a kompletace počítačů, testování, kontrola, balení. Požadujeme: - Manuální zručnost. - Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu. Zaměstnanecké výhody: Co u nás získáte? - Stabilní práci a stálý příjem. - Motivační bonus 10.000,- Kč/rok. - Dotované stravování. - 3000,- ...

 • Mechanik/čka výroby

  Náplň práce - mechanické a přípravné operace ve výrobě - testování Požadavky - vyučen, elektrotechnické zaměření výhodou - pracovitost, spolehlivost, schopnost samostatného a rychlého rozhodování Vhodné pro absolventy. První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v elektrotechnice a energetice v Pardubicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce dělník v elektrotechnice a energetice Pardubice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Dělník v elektrotechnice a energetice Pardubice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Pardubicích na pozici Dělník v elektrotechnice a energetice 31 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 31000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 21372 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Dělník v elektrotechnice a energetice Pardubice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :