Nabídka práce pro zámečníky v Ostravě

3 aktuálních volných míst

  • Zámečník - motivující mzda, pouze denní směny + další bonusy!

    - výroba konstrukcí podle výkresové dokumentace - montážnické práce Požadujeme: - manuální zručnost - vazačský průkaz nutný - praxe na dané pozici alespoň 1 rok - platný kurz svařování výhodou, ne podmínkou - zodpovědný přístup k práci Nabízíme: - práci v prosperující stabilní společnosti - hlavní pracovní poměr - dlouhodobou spolupráci - motiv ...

  • Zámečník

    Místo výkonu práce: Slezská Ostrava (Hranečník) 1. kontakt: Zájemci splňující požadované podmínky zašlou svůj životopis na e-mail: dzizova@scomplet.cz s uvedením telefonního kontaktu na sebe a do předmětu napsat název profese. Vybrané uchazeče budeme v nejbližší době kontaktovat. Náplň práce: - Výroba a montáž zámečnických a klempířských výrobk ...

  • Zámečník/ce pro výrobu lehkých ocelových konstrukcí

    71266 Stavební zámečníci ZamK Pracoviště: Novoveská 101/27, Ostrava - Mariánské Hory Kontakt osobně na adrese pracoviště, telefonicky na č. 602 729 177. Požadavky: Znalost práce při povrchové úpravě kovů, práce ve výškách, ŘP sk. B, praxe 3 roky. Zajištěné ubytování.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako zámečník v Ostravě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro zámečníky Ostrava je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.