Nabídka práce pro uklízečky v Olomouckém kraji

83 aktuálních volných míst

 • Uklízeč/ka

  Náplň práce: úklid kanceláří, sociálních zařízení a chodeb v softwarové firmě (v odpoledních hodinách). Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@construsoft.cz - telefonicky na čísle 581 209 537 - Ing. Jitka Kochtová Místo výkonu práce: CONSTRUSOFT s.r.o., Sadová č.p. 2374/2, 750 02 Přerov 2 ...

 • Uklízeč/ka nebytových prostor

  Jedná se o úklid kancelářských prostor a výrobních prostor v objektu Olma a.s. v Olomouci. Nechodit na pracoviště - kontakt nejdříve telefonicky. Vyhrazeno pro OZP. Nabízíme: bonusy, odměny. Jedná se o více zkrácených úvazků (4, 5 nebo 7 hod./den). Mzdové podmínky: úvazek 4 hod./den - mzda cca od 5.500 - 5.650 Kč/měs., úvazek 5 hod./den - mzda cca ...

 • Zaměstnanec/zaměstnankyně úklidu

  Vhodné pro OZP. Nástup: ihned. Pracoviště: Olomouc, areál Bea. Úvazek: 30 hod/týdně. Směnnost: pracovní doba od 17 hod. Vzdělání, praxe: základní vzdělání. Mzda: 7.425,- Kč. První kontakt možný POUZE telefonicky. Kontakt: Nezhybová Martina, tel.: 730 513 681, kontaktujte pouze v době od 8 - 16 hod.

 • Zaměstnanec úklidu

  Místo je vhodné i pro OZP. Nástup: ihned. Pracoviště: Olomouc. Úvazek: 30 hod./týdně. Vzdělání, praxe: základní vzdělání. Mzda: 7.425,- Kč. První kontakt možný POUZE telefonicky. Kontakt: Zavadilová Gabriela, tel. 605 277 192 - kontaktujte pouze v době od 8 - 16 hod.

 • Pracovník provozních služeb

  Požadavky: ŘP sk. B, spolehlivost, flexibilita, trestní bezúhonnost. Náplň práce: mytí oken, čištění podlah, stěhování, jednoduché montáže, práce ve výškách, speciální úklid. Zvedání a přenášení břemen nad 15 kg - vhodné pouze pro muže. Pracoviště: Olomouc. Nástupní mzda: 18.000,- Kč. Prvotní kontakt možný POUZE telefonicky nebo mailem! ...

 • Uklízeč/ka

  Pracoviště: Komárov č.p. 262. Nástup ihned. Hledáme uklízeče/ku v Domově seniorů v Komárově. Kontakt je možný telefonicky, mailem nebo osobně.

 • Zaměstnanec úklidu

  Výběrové řízení se uskuteční dne 7.2.2017 v 9:00 hod. ve velkém sále (přístavba) na adrese ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc, Vejdovského č. p. 988/4, Olomouc. Místo výkonu práce: Olomouc. Ranní i odpolední - (odpolední od 13.00 hod - 19 hod). Jedná se o úklid zadaných prostor na jednotlivé zakázce. Zaměstnanecké výhody: možný příspěvěk na dopr ...

 • Uklízeč/ka

  Pracoviště: Hamerská č.p. 856/44a, Olomouc. Nástup možný ihned. Práce 3 hod./den. Jedná se o zástup za dlouhodobou nemoc. Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

 • Úklid kanceláří - prac. Prostějov

  Pracoviště: Havlíčkova č.p. 3639/16a, Prostějov. Nástup ihned. Hledáme šikovné a spolehlivé zaměstnance úklidu s týmovým duchem, kterým nabídneme ke své práci pohodovou a spolupracující atmosféru příjemného kolektivu. Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle par. 80 zák. č. 435/2004 Sb. (OZP) Pracovní úvazek: ...

 • Uklízeč/ka

  Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.; Jedná se o úklid v penzionu u Jirsáka. Kontakt: hlaste se telefonicky u pana Ladislava Hampla.

 • Uklízeč/ka ve zdravotnických zařízeních

  Pracoviště: Hněvotínská č.p. 976/3, Olomouc. Termín nástupu: 13. 2. 2017. Úvazek: 1,0. Požadavky na místo: - hledáme pracovníka/pracovnici úklidu - požadované vzdělání: ZŠ/SŠ - trestní bezúhonnost Kontakt POUZE mailem.

 • Uklízeč/ka - prac. Šumperk

  Pracoviště: Feritová č.p. 2945/1, Šumperk. Pravidelný úklid místností a objektů manuálním nebo strojním způsobem. Vysávání koberců, stírání podlah, vynesení odpadků, otření omaků a prachu na nábytku, sociálních zařízení, kuchyňských zařízení, jídelních ploch a stravovacích koutků. Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním p ...

 • Pracovník/ce úklidu

  Místo výkonu práce: Olomouc. Nástup možný ihned. Místo je vhodné i pro OZP. Práce pouze ve večerních hodinách, od 17:00 - 21:00 hod. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

 • Pracovník/ce na úklid

  Zaměstnavatel není na adrese pracoviště k zastižení. Na dohodu o provedení práce. Úklid v hotelu. Náplň práce: kvalitní úklid. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • Pracovník/ce na úklid

  Místo výkonu práce 1x Husitská 2, Šumperk; 1x Zámecký resort Sobotín. Zaměstnavatel není na adrese pracoviště k zastižení. Na pracovní poměr plný či zkrácený úvazek nebo na dohodu o pracovní činnosti dle domluvy. Úklid v hotelu. Náplň práce: kvalitní úklid. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako uklízečka v Olomouckém kraji. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro uklízečky Olomoucký kraj je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.