Nabídka práce pro dělníky v potravinářské výrobě v Olomouckém kraji

87 aktuálních volných míst

 • Výdej obědů

  Výdej obědů od 1-14:00 hod. Dohoda o provedení práce. Kontakt: osobně po předchozí telefonické dohodě, telefonicky, e-mailem.

 • Pracovník/ce krájírny a pomazánek

  Pracoviště: Hněvotín č.p. 410. Nástup možný ihned. Požadavky: samostatnost, zodpovědnost, profesionální přístup; časovou flexibilitu, zdravotní průkaz pro práci v potravinářském průmyslu. Náplň práce: dodržování technologických a pracovních postupů, kontrola kvality vstupních surovin, včasná příprava a finální kontrola kvality (vzhled, gramáž), max ...

 • Pomocná síla v kuchyni

  Pracoviště: Horní náměstí č.p. 365/7, Olomouc. Nástup možný ihned. Prac. doba: 7:30 - 16:00 hod. První kontakt POUZE telefonicky.

 • Obsluha stroje a zařízení na výrobu krmiv

  Dobrý zdravotní stav, rizika hluk, prach a manipulace s těžkými břemeny - práce není vhodná pro ženy

 • Pomocná síla

  Pracoviště: Riegrova č.p. 381/22, Olomouc. Úklid restauračních prostor, mytí nádobí, hrubá příprava zeleniny. Své životopisy zasílejte POUZE mailem.

 • Pomocná síla v kuchyni

  Místo výkonu práce: Riegrova 22, Olomouc. Nástup dle dohody. Své životopisy zasílejte POUZE mailem.

 • Pomocná síla do kuchyně

  Místo výkonu práce: Véska 46. Pracovní doba pouze pátek, sobota, neděle od 11:00 do 22:00 hod. za plnou mzdu. První kontakt POUZE mailem nebo telefonicky.

 • Pomocná síla v kuchyni

  Pracoviště: Sokolská č.p. 551/48, Olomouc. Požadujeme: - zkušenost jako výpomoc v kuchyni výhodou - nadšení a zájem o práci - zodpovědnost, samostatnost a týmovou spolupráci - cit pro čistotu a dodržování hygienických předpisů Nabízíme: - příjemné pracovní prostředí v centru města - práci na dohodu o pracovní činnosti - odpolední pracovní doba: krá ...

 • Výdej jídel

  Eurogastro catering s.r.o. Pracoviště: Olomouc. Nástup možný ihned. Jedná se o zkrácený pracovní úvazek 5 hod./den, pracovní doba: pondělí - pátek (9.30 - 13.30 hod.). Mzda: 8.000,- + odměny. Pož.: Nutnost praxe s výdejem jídel. První kontakt POUZE telefonicky na čísle 724 965 010.

 • Pracovník/ce ve výrobě majonéz

  Popis práce: příprava a kontrola surovin, vážení surovin, obsluha strojního zařízení, balení výrobků, sanitace, vedení záznamů Požadavky: zdravotní průkaz, manuální zručnost, flexibilita, samostatnost, praxe v oboru potravinářství výhodou zájemci se mohou hlásit (Po - Pá, 09,00 - 14,00hod.) u kontaktní osoby - paní Petra Lauberová: - telefonicky ...

 • Dělník/ce potravinářské výroby - pytlař

  Požadavky: Manuální zručnost, zodpovědnost, dobrý zdravotní stav. K uvedené mzdě + prémie do 15-ti %. 3 směnný provoz, ranní, odpolední, noční. Vážení a balení finálního výrobku do pytlů. Příspěvek na závodní stravování. Kontakt: telefonicky Po-Pá od 7-15:00 hod., e-mailem.

 • Dělníci potravinářské výroby - obsluha linky na sušení ovoce

  Požadavky: Manuální zručnost, zodpovědnost, dobrý zdravotní stav. K uvedené mzdě + prémie do 15-ti %. 3 směnný provoz, ranní, odpolední, noční. Balení výrobků do pytlů a manipulace s nimi. Příspěvek na závodní stravování. Kontakt: telefonicky Po-Pá od 7-15:00 hod., e-mailem.

 • Pomocná práce v kuchyni

  Pracoviště: Labutí č.p. 321/2, Šternberk. Prac. doba: 9:00 - 17:00 hod. Zam. výhody: pizza za zaměstnanecké ceny. První kontakt je možný POUZE mailem.

 • Pomocná síla do kuchyně

  Pracoviště: Bendlova č.p. 21/4, Olomouc. Nástup možný ihned. Pondělí - pátek, 9:00 - 14:00 hod. První kontakt je možný POUZE telefonicky.

 • Obsluha venkovního grilu

  Dohoda o provedení práce. Obsluha venkovního grilu. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Olomouckém kraji. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky v potravinářské výrobě Olomoucký kraj je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.