Nabídka práce pro dělníky v potravinářské výrobě v Olomouckém kraji

53 aktuálních volných míst

 • Obsluha stroje a zařízení na výrobu krmiv

  Dobrý zdravotní stav, rizika hluk, prach a manipulace s těžkými břemeny - práce není vhodná pro ženy

 • Obsluha strojů na zpracování ovoce, zeleniny a ořechů (včetně sušení, konzervování a mražení)

  Výběrové řízení se uskuteční dne 17.5.2017 v 9:00 hod. ve velkém sále (přístavba) na adrese ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc, Vejdovského č. p. 988/4, Olomouc. Místo výkonu práce: Olomoucká 988, Velký Bystřice. Požadujeme dobrý zdravotní stav, manuální zručnost a pečlivost, čistý trestní rejstřík. Jedná se o práci v potravinářském provozu - ru ...

 • Pomocná síla

  Pracoviště: Chválkovická č.p. 101/4, Olomouc. Nástup možný ihned. Pro zavedenou restauraci v Olomouci přijmeme pomocnou sílu na přípravu zeleniny, úklid a mytí nádobí. Práce pouze v pracovní dny, pracovní doba do 15 hod. Požadujeme: čistý trestní rejstřík, samostatnost, chuť pracovat, spolehlivost. Nabízíme: práci na HPP nebo DPP, příjemný kolektiv ...

 • Pomocná síla v kuchyni

  Pracoviště: Horní náměstí č.p. 365/7, Olomouc. Nástup možný ihned. Směny: ranní 7:00 - 13:00 hod., odpolední 13:00 - 19:00 hod. První kontakt POUZE telefonicky.

 • Pomocná síla do kuchyně

  Pracoviště: Véska č.p. 89, Dolany. Požadavky: praxe v oboru vítána. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

 • Pomocná síla v kuchyni

  Pracoviště: Sokolská č.p. 551/48, Olomouc. Požadujeme: - zkušenost jako výpomoc v kuchyni výhodou - nadšení a zájem o práci - zodpovědnost, samostatnost a týmovou spolupráci - cit pro čistotu a dodržování hygienických předpisů Nabízíme: - příjemné pracovní prostředí v centru města - práci na dohodu o pracovní činnosti - odpolední pracovní doba: krá ...

 • Úklid restaurace a pomocné práce v kuchyni

  Úklid a pomocné práce v kuchyni. Nabízíme práci na zkrácený pracovní úvazek - vhodné jako přivýdělek k rodičovské dovolené. Pracovní doba nepravidelně - dle dohody se zaměstnavatelem. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • Pomocná síla do kuchyně

  AKTUALIZACE 11.4.2017!!! První kontakt telefonický!!! Požadavky zaměstnavatele: - nižší odborné vzdělání v oboru vítáno - základní vzdělání s prokazatelnou praxí min. 1 roky pomocné práce v kuchyni!!! Jedná se o dohodu o provedení práce!!! Zaměstnavatel nabízí: - zvýhodněné stravování - možnost ubytování v době výkonu práce!!!! Zájemci se moh ...

 • Pracovník/ce ve výrobě

  Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • Pomocná síla v kuchyni

  Požadované dovednosti - bezúhonnost, diskrétnost, pracovitost, komunikativnost, smysl pro práci v týmu. Vhodné i pro absolventy. Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně Po - Pá 8.00 - 11.00 a 17.00 - 19.00 hod.

 • Pomocná síla do kuchyně

  Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Hloch tel.: 777 715 800, nebo zasílejte životopisy na e-mail: hloch@penzionukonicka.cz. První měsíc na DPP, poté přechod na HPP. Vhodný zdravotní stav pro výkon práce. Pracoviště: Nerudova 2, Prostějov

 • Pomocná síla v kuchyni

  Pracoviště: Restaurace Konvikt, Univerzitní 3, Olomouc. Mytí nádobí, úklid kuchyně, v případě zájmu základní příprava pokrmů. Nabízíme: Odměny dle výkonu. Pracovní doba je dle dohody, jedna z možností je krátky/dlouhý týden nebo ranní a odpolední. První kontakt je možný POUZE mailem.

 • Pomocná síla

  Pracoviště: Riegrova č.p. 381/22, Olomouc. Úklid restauračních prostor, mytí nádobí, hrubá příprava zeleniny. Své životopisy zasílejte POUZE mailem.

 • Pomocná síla v kuchyni

  Místo výkonu práce: Riegrova 22, Olomouc. Nástup dle dohody. Své životopisy zasílejte POUZE mailem.

 • Obsluha grilu

  Pracoviště: Libušina č.p. 358/51, Olomouc. Nástup možný ihned. Praxe výhodou. První kontakt možný POUZE telefonicky nebo mailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Olomouckém kraji. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky v potravinářské výrobě Olomoucký kraj je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.