Nabídka práce pro dělníky v potravinářské výrobě v Olomouckém kraji

54 aktuálních volných míst

 • Pomocník ve specializovaném potravinářském provozu

  Pracoviště: Hněvotín č.p. 330. Nutná praxe v oboru pekařství, ve výrobě lavaše a durum chleba. Kontakt POUZE mailem.

 • Pomocná síla do kuchyně

  Pracoviště: Smyčkova č.p. 795/4, Litovel. Nástup možný ihned. První kontakt možný POUZE telefonicky.

 • Pomoc přes obědy v restauraci - kuchyně, bar

  Pracoviště: Zolova č.p. 7/14, Olomouc. Hledáme schopného, pracovitého zaměstnance s dobrým vystupováním. Vhodné i pro maminky s dětmi ve školce. Práce krátký/dlouhý týden v čase cca 7:30 - 15:00. Tato pozice zahrnuje střídavě buďto výpomoc v kuchyni s nádobím nebo roznos jídel v restauraci. Vše naučíme a zaškolíme. Pro více info volejte. Kontakt PO ...

 • Pomocná síla

  Pracoviště: Riegrova č.p. 381/22, Olomouc. Úklid restauračních prostor, mytí nádobí, hrubá příprava zeleniny. Své životopisy zasílejte POUZE mailem.

 • Kvalitář / kvalitářka

  Nástup ihned. Životopisy zasílat na e-mail: sekretariat@profrost.cz nebo na adresu firmy. PP na dobu určitou (6 měsíců) s možností změny na dobu neurčitou. Požadavky: zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost. Po zkušební době možnost navýšení mzdy. PD: Po-Ne - nepřetržitý provoz, střídání kr. a dl. týdne (6:00-18:00 a 18:00-6:00 hod.). Firemní benefit ...

 • Pracovník/ce přípravy + obsluha v rychlém občerstvení

  Nabízíme práci v úspěšném řemeslném občerstvení v Mohelnici - Družstevní ulici. Nástup dohodou. Náplň práce: příprava a prodej pizzy a frgálů. Nabízíme rukodělnou a zajímavou práci v soudržném a veselém kolektivu s dvousměnným provozem. Uvítáme zodpovědné a zručné zájemce, kteří se nebojí zkusit poctivou práci. Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru ...

 • Sládek

  Místo výkonu práce: Riegrova č.p. 381/22, Olomouc. Náplň práce: zajištění veškerého chodu souvisejícího s vařením piva. První kontakt možný POUZE mailem.

 • Pomocná síla v kuchyni

  Místo výkonu práce: Riegrova 22, Olomouc. Nástup dle dohody. Své životopisy zasílejte POUZE mailem.

 • Pomocná síla do kuchyně

  Požadavky: aktivní přístup k práci; řidičský průkaz sk. B - vítán Nabízíme: možnost stravování Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: ijo@seznam.cz; - telefonicky (Po - Pá) na čísle 777 580 916 - pan Ivo Chytil Místo výkonu práce: ALIMENTUM REST s.r.o. - areál STROJTOS, Loučská č.p. 503/31, 751 31 Lipník nad Bečvou ...

 • Pomocná síla do kuchyně

  Pracoviště: Školní č.p. 202/2, Olomouc. Zkrácený pracovní úvazek, práce 3x týdně, od 18:00 - 22:00 hod. První kontakt POUZE telefonicky.

 • Pomocná síla v kuchyni

  Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Smékalová Daniela tel.: 724 123 458, nebo životopisy zasílejte na daniela.smekalova@desi.cz. Jedná se o pomocné práce v kuchyni + úklid. PD: Po-Pa 5:00-13:30 hod.

 • Uklízeč/ka

  Pracoviště: Na trati č.p. 213/59, Olomouc. První kontakt je možný POUZE telefonicky od 7:00 - 9:00 hod.

 • Pracovník/ce rychlého občerstvení

  Praxe v rychlém občerstvení výhodou. Zdravotní průkaz. Turnusová prac. doba - krátký/dlouhý týden. Vhodné i pro absolventa. Kontakt: zasílejte životopis nejlépe i s fotografií na uvedený e-mail.

 • Pracovník/ce rychlého občerstvení

  Dohoda o provedení práce. Zdravotní průkaz, praxe v rychlém občerstvení výhodou. Zájemci zasílejte životopis + nejlépe i fotografii na uvedený e-mail, vybraní uchazeči budou kontaktováni.

 • Pomocná síla do kuchyně

  Náplň práce: Pomocná síla ke kuchařovi; chystání menu Nabízíme: pracovní dobu v turnusech (dlouhý x krátký pracovní týden); pracovní doba 10,00 - 16,00hod.; možnost výkonu práce i na DPP Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: cylindr.prerov@email.cz Místo výkonu práce: ZOE EXCLUSIVE s.r.o., Žerotínovo nám. č.p. 253/25, 75 ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Olomouckém kraji. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky v potravinářské výrobě Olomoucký kraj je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.