Nabídka práce pro strojní zámečníky v Olomouci

6 aktuálních volných míst

 • Zámečník/Zámečnice

  Pracoviště: Řepčínská č.p. 35/86, Olomouc. Zaměstnání na dobu určitou. Požadujeme řidičské oprávnění sk. B, zkoušky svařování. Zam. výhody: Stabilní zaměstnavatel, měsíční odměny, 5 týdnů dovolené, stravenky. Kontakt je možný POUZE telefonicky (v době od 8 - 12 hodin každý den) nebo emailem.

 • Elektro-údržbář/ka

  Pracoviště: Dlouhá č.p. 2152/4, Šternberk. Zaměstnání na dobu určitou. Co vás čeká? Budete opravovat a seřízovat vstřiko-lisovací stroje, formy a zařízení potřebné pro provoz kontrolovat dle plánu preventivní údržby a její evidence, spolupracovat s technology při ověřování způsobilosti strojů a zařízení a při jejich instalaci. Jaké znalosti a doved ...

 • Strojní zámečník

  Pracoviště: Jana Sigmunda č.p. 313, Lutín. Podmínka - vyučen v oboru strojní zámečník. Praxe výhodou. První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.

 • Strojní zámečník/zámečnice

  Pracoviště: Toveřská č.p. 352/65, Samotišky. První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem. Požadujeme: - vzdělání SOU nebo SŠ technického zaměření výhodou, ideálně vyučen v oboru Strojírenská výroba, Zámečník apod., - minimálně základní svářečský kurz, znalost TIG/MIG výhodou, - orientace ve výkresech/technické dokumentaci, - pečlivost a spolehlivos ...

 • Zámečník

  Pracoviště: Železniční č.p. 512/7, Chválkovice, 779 00 Olomouc 9 Kontakt POUZE emailem. V současné době v ASPER ENVI hledáme zámečníky pro kusovou výrobu, kteří by měli zájem o práci ve firmě s moderním technologickým zázemím. Naše požadavky na uchazeče o zaměstnání: - vzdělání: SOU nebo SŠ technického zaměření výhodou, ideálně vyučen v oboru Stro ...

 • Zámečník

  Pracoviště: Bílá Lhota č.p. 1. Prac. doba: 6:30 - 14:15 hod. Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem. Požadavky: schopnost samostatné i týmové práce, znalost čtení technické dokumentace, spolehlivost, pečlivost, schopnost se rozvíjet. Náplň práce: sestavování podle technické dokumentace.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako strojní zámečník v Olomouci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro strojní zámečníky Olomouc je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.