Nabídka práce pro stavební dělníky v Olomouci

27 aktuálních volných míst

 • Pomocný pracovník ve stavebnictví

  Možnost ubytování. První kontakt POUZE emailem.

 • Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

  Jedná se o těžké náročné práce, schopnost práce. Dobrý zdravotní stav. Kontakt emailem nebo telefonicky PO - PÁ od 9:00 hod do 16:00 hod.

 • Dělnik v oblasti výstavby budov

  Kontakt POUZE telefonicky 7:00 hod -15:30 hod

 • Zedník

  Pracovní pomět maximálně na dva roky nebo podle dohody dle víza. Pracovní doba od 7,30 - 15,30 hod

 • Stavební dělník HSV

  První kontakt možný POUZE e-mailem. Požadujeme: - ŘP skupiny B, dobrou fyzickou kondici pro práci venku Výhodou: - ŘP skupiny C, praxe v dopravních stavbách, strojnický průkaz Zaměstnanecké výhody: Nabízíme příspěvek na životní pojištění a na doplňkové penzijní spoření; stravenky v hodnotě 100 Kč; možnost seberealizace, odpovídající mzdové ohodn ...

 • Silniční dělník

  Pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení, či změny na dobu neurčitou. Nabízíme například stravenkový paušál, nebo odměny závislé na výkonu Kontakt je možný telefonicky nebo emailem. [email protected] 607 143 444

 • Pomocný dělník

  Kontakt je možný POUZE emailem.

 • Údržbář

  POŽADUJEME: - vyučení v oboru, případně SŠ vzdělání s maturitou (ideálně technického směru) - zkušenosti a znalosti v oblasti údržby budov - chuť pracovat - schopnost převzít zodpovědnost - řidičský průkaz sk. B - aktivitu, iniciativu, píli, vytrvalost NABÍZÍME: - práci ve stabilní české firmě - nástupní mzda 21000.- Kč - zaměstnanecké benefity (s ...

 • Stavební dělník - parťák - montér

  Pracoviště: U hřiště č.p. 810/8, 779 00 Olomouc 9. Hledáme zkušeného stavebního dělníka - parťáka - montéra. Požadujeme flexibilitu, aktivní přístup k práci, spolehlivost, bezúhonnost. Nabízíme zázemí na trhu zavedené společnosti, přátelský kolektiv, benefity v podobě příspěvku na stravování, vzdělávací kurzy, pravidelné školení, 13. plat, motivují ...

 • Stavební dělník

  Míchání materiálů jako jsou beton, omítka, malta, kopání a zaplňování jam a příkopů s použitím ručních nástrojů, rozhazování písku, zeminy, štěrku a podobných materiálů, úklid pracovišť a odstraňování různých překážek. Kontakt je možný POUZE e-mailem.

 • Stavební dělník

  Zaměstnání na dobu určitou - 2 roky. Kontakt možný POUZE e-mailem.

 • Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

  Jedná se o těžké náročné práce. Dobrý zdravotní stav. Kontakt možný POUZE telefonicky (Po - Pá, 9:00 - 16:00) nebo e-mailem.

 • Stavební dělník

  Kontakt POUZE emailem. Pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců.

 • Dělník - zahradník

  Dělník - zahradník - realizace zelených střech, sadových úprav. Kontakt je možný POUZE emailem.

 • Pomocné stavební/zednické práce

  Pomocné elektrikářské, stavební a zednické práce. Kontakt je možný POUZE telefonicky (Po-Pá 8,00 - 16,00 hod.) nebo emailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako stavební dělník v Olomouci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro stavební dělníky Olomouc je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Stavební dělník Olomouc?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Olomouci na pozici Stavební dělník 25 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 8950 Kč do 30000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 21201 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 2 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 135 Kč do 200 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 168 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Stavební dělník Olomouc?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :