Nabídka práce pro pomocné kuchaře v Olomouci

19 aktuálních volných míst

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Do nově otevřené restaurace Asado grill hledáme tým lidí, kteří mají zápal pro gastronomii a chtějí se podílet na tvorbě gastronomických zážitků od samého začátku otevření.Co vás čeká: úplně nový tým lidí budující restauraci Asado grill spolupráce s naším šéfkuchařem vytváření gastro zážitku pro hosty Moderní a příjemné nové pracovní prostředí cen ...

 • Pomocný kuchař/pomocná kuchařka

  Hledáme spolehlivého pomocného kuchaře do asijského bistra s místem výkonem práce: Banyan Restaurant, Galerie Moritz, 8. května 24, 779 00 Olomouc, Banyan Bistro, Quan Moi, Pražská 255, Řepčín, 779 00 Olomouc. Náplň práce požaduje: základní znalosti přípravy asijských pokrmů a zpracování mořských ryb, odolnost vůči stresu, pečlivost, cit pro či ...

 • Pomocný kuchař/řidič

  Pomocné práce v kuchyni, expedice jídla, rozvoz jídel. Práce vhodná pro muže - zvedání břemen nad 25 kg. Kontakt je možný telefonicky, e-mailem nebo po předchozí domluvě také osobně.

 • Pomocný kuchař / pomocná kuchařka

  Nástup možný ihned. Vyučení a praxe v oboru není nutná. Trestní a morální bezúhonnost. Přátelský pracovní kolektiv, rodinný typ školy. Kontakt je možný POUZE telefonicky (Po - Pá od 7:00 do 15:00) nebo e-mailem.

 • Pomocný kuchař/kuchařka

  Nástup možný ihned. Pracovní doba od 6:00 hod - 14.30 hod. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, z toho 4 týdny o letních prázdninách a týden o vánočních prázdninách. Kontakt emailem nebo telefonicky.

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Ranní směna PO a PÁ 6:30 hod do 14:30 hod. Nutné zkušenosti v kuchyni. Jedná se o práce v kuchyni - příprava salátů, smažení apod. Nástup ihned. Kontakt je možný emailem, telefonicky (8.00 -16.00 hod.) .

 • Pomocný kuchař/kuchařka

  Pracoviště: Restaurace Running Sushi Wasabi, Olomoucká č.p. 90, Velký Týnec. Nová čínská restaurace potřebuje pro zajištění provozu pomocné kuchaře/ky se znalostí originální čínské kuchyně, znalost čínského jazyka výhodou. Zaměstnanecké výhody: stravování zdarma. První kontakt je možný POUZE telefonicky PO - ÚT od 10:00 - 11:00 hod. nebo mailem. ...

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Pracoviště: Sokolská č.p. 545/38, Olomouc. Požadavky: Znalost indické kuchyně podmínkou, znalost angličtiny nebo hindštiny výhodou. Kontakt možný POUZE mailem.

 • Pomocný kuchař/kuchařka

  Pracoviště: Sokolská č.p. 531/12, Olomouc. Pracovní poměr na dobu určitou. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

 • Pomocní kuchaři

  Požadavky: znalost asijské kuchyně. První kontakt možný POUZE e-mailem.

 • Pomocný kuchař/pomocná kuchařka

  Čínská restaurace potřebuje pro zajištění provozu pomocné kuchaře/kuchařky se znalostí originální čínské kuchyně. První kontakt je možný POUZE telefonicky PO - ÚT od 10:00 do 11:00 nebo e-mailem.

 • Pomocní kuchaři

  Jedná se o práci v asijské restauraci (čínský a vietnamský kolektiv). Požadujeme teoretickou a praktickou znalost přípravy tradičních pokrmů čínské kuchyně, čínský jazyk vítán. Kontakt je možný POUZE telefonicky PO - PÁ od 14:00 hod do 18:00 hod.

 • Pomocný kuchař

  Kontakt je možný osobně na adrese provozovny, po předchozí tel. dohodě (po-pá 9 - 13 hod.). Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk vítán.

 • Pomocní kuchaři

  pracoviště: obec: Olomouc, na parcele 624/42 Kontakt POUZE emailem.

 • Pomocní kuchaři v přípravě asijských pokrmů a asijských specialit - vietnamská kuchyně

  Pracovní doba: 10.00 - 18.30 hod. Znalost vietnamské kuchyně. Znalost vietnamského jazyka výhodou. První kontakt POUZE e-mailem nebo telefonicky, osobně výhradně po telefonické domluvě! Volat Po-Stř od 9:00-16:00 hodin.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pomocný kuchař v Olomouci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro pomocné kuchaře Olomouc je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Pomocný kuchař Olomouc?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Olomouci na pozici Pomocný kuchař 19 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 33000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 19784 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Pomocný kuchař Olomouc?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :