Nabídka práce pro dělníky ve výrobě v Olomouci

69 aktuálních volných míst

 • Dělník/dělnice ve stolářské výrobě

  Pracoviště: Jeremenkova 10, Olomouc. Pomocné práce v truhlářské výrobě, po zaškolení práce na obráběcích strojích - zaškolíme Pracovní doba od 7.30 do 16.30 s přestávkou na oběd Kontakt je možný osobně na adrese pracoviště po - pá 7:00 - 16:00. Telefonicky po - pá ve stejný čas.

 • Ruční baliči v potravinářské výrobě (ovoce, zelenina)

  Kontakt je možný mailem (zaslání CV), telefonicky nebo osobně každý čtvrtek od 8:00 - 10:00 hod. na adrese pracoviště: Olomoucká č.p. 988, Velká Bystřice. Požadujeme dobrý zdravotní stav, manuální zručnost a pečlivost. Jedná se o práci v potravinářském provozu - ruční balení a manipulace s ovocem a zeleninou, pracuje se v chladu a vestoje ve 12 hod ...

 • Operátor pokovovacího zařízení

  Pracoviště: U panelárny č.p. 594/6c, Olomouc. Nástup možný ihned. Požadavky: vyučení ve strojírenském oboru, praxe výhodou. Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedené emaily.

 • Řezač papíru

  Pracoviště: Olomoucká č.p. 612/34, Olomouc. Nástup možný ihned. Zvedání těžkých břemen nad 15 kg. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

 • Dělník/dělnice ve výrobě

  Pracoviště: Šumperská č.p. 1354, Uničov. Nástup možný ihned. Náplň práce: balení dřevěných výrobků, broušení, odebírání od strojů. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

 • Operátor výroby

  Osobní kontakt je možný vždy v pondělí od 8:00 - 11:00 hod. Přesný termín schůzky nejlépe domluvit si předem telefonicky. Náplň práce: ruční dobalování finálních kosmetických přípravků. Místo je vyhrazeno pro OZP. Možnost plného nebo zkráceného pracovního úvazku (18,75 hod./týden).

 • Manipulant lakovny

  Pracoviště: Pracoviště: U panelárny č.p. 594/6c, Olomouc. Nástup možný ihned. Vícesměnný provoz. Požadavky: vzděl. min. vyučen, oprávnění na VZV. První kontakt POUZE mailem.

 • Manipulant expedice

  Pracoviště: U panelárny č.p. 594/6c, Olomouc. Nástup možný ihned. Požadavky: vzděl. min. vyučen, praxe výhodou, oprávnění na VZV. První kontakt POUZE mailem.

 • Obsluha práškovací linky

  Pracoviště: Pracoviště: U panelárny č.p. 594/6c, Olomouc. Nástup možný ihned. Požadavky: vzděl. min. vyučen. První kontakt POUZE mailem.

 • Dělník lakovny

  Pracoviště: Pracoviště: U panelárny č.p. 594/6c, Olomouc. Nástup možný ihned. Požadavky: vzděl. min. vyučen. První kontakt POUZE mailem.

 • Obsluha metalizátoru

  Pracoviště: Pracoviště: U panelárny č.p. 594/6c, Olomouc. Nástup možný ihned. Požadavky: vzděl. min. vyučen. První kontakt POUZE mailem.

 • Správa formovací směsi - mísič hmot (provoz Olomouc)

  Pracoviště: Řepčínská č.p. 35/86, Olomouc. Náplň práce: - příprava formovací směsi dle pracovních pokynů - kontrola a udržování zařízení k výrobě formovací směsi - operativní reakce v závislosti na výrobním plánu, komunikace s obsluhou formovacích linek - vyhodnocování zkoušek formovací směsi - spolupráce s dispečerem ohledně chodu zařízení a nast ...

 • Strojník - údržbář energetických zařízení (provoz Olomouc)

  Pracoviště: Brníčko č.p. 1032, Uničov. Náplň práce: - práce na rozvodech energií (plyn, voda, stlačený vzduch) Co po vás požadujeme: - SOU - obor instalatér - praxe v oboru 3 roky - odborná způsobilost pro opravy a montáže plynových zařízení - spolehlivost a zodpovědnost - dobrý zdravotní stav Co vám můžeme nabídnout: - stabilní a perspektivní ...

 • Pomocník pro horizontkáře (provoz Uničov)

  Pracoviště: Brníčko č.p. 1032, Uničov. Pozice je vhodná pro ty uchazeče, kteří se chtějí zdokonalit v oblasti obrábění kovů. V případě osvědčení se na této pozici je vysoce pravděpodobný následný kariérní postup. Náplň práce: - pomocné práce na horizontálních vyvrtávačkách - příprava obráběcích pracovišť - vázání a manipulace s polotovary, obrobk ...

 • Obsluha svařovacího robota (provoz Uničov)

  Pracoviště: Brníčko č.p. 1032, Uničov. Náplň práce: - obsluha svařovacího robota - svářečské a zámečnické práce Co po vás požadujeme: - SOU strojírenského směru - praxe v oboru výhodou - znalost práce na PC - spolehlivost a zodpovědnost - dobrý zdravotní stav Co vám můžeme nabídnout: - stabilní a perspektivní zaměstnání - kariérní růst - dotov ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Olomouci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky ve výrobě Olomouc je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.