Nabídka práce pro dělníky ve výrobě v Olomouci

65 aktuálních volných míst

 • Dělník/ce - výroba okenních sítí

  Pracoviště: Pila č.p. 678, Bohuňovice. Nástup možný ihned. Prac. doba: 7:00 - 15:30 hod. Požadavky: vzděl. vyučen, manuální zručnost. Práce ve stoje. První kontakt POUZE mailem.

 • Skaní motouzů

  Pracoviště: Sladkovského č.p. 191/49, Olomouc. Nástup možný ihned. Požadavky: chuť pracovat. První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem. Pracovní doba: 6:00 - 18:00 hod. a 18:00 - 06:00 hod.

 • Manipulační dělník ve výrobě

  Pracoviště: Na Svobodě č.p. 982, Velká Bystřice. Požadavky: praxe ve výrobě výhodou, ne podmínkou, ŘP sk. B výhodou, manuální zručnost, uchazeče zaučíme, jedná se o lehkou manuální práci - řezání, čištění, balení, vážení kroužků. Vhodné i pro OZP. Práce na jednu směnu - ne práce v noci. Kontakt je možný POUZE mailem nebo telefonicky. ...

 • Manipulační dělník ve výrobě

  Pracoviště: Na Svobodě č.p. 982, Velká Bystřice. Požadavky: praxe ve výrobě výhodou, ne podmínkou, ŘP sk. B výhodou, manuální zručnost, uchazeče zaučíme, jedná se o lehkou manuální práci - řezání, čištění, balení, vážení kroužků. Vhodné i pro OZP. Kontakt je možný POUZE mailem nebo telefonicky.

 • Dělník plastikářské výroby

  Výběrové řízení se uskuteční dne 11. 5. 2017 v 8:30 hod. na kontaktním pracovišti ÚP ČR ve Šternberku - Uničovská 182/36, Šternberk. Pracoviště: Partyzánská č.p. 464, Moravský Beroun. Nástup možný ihned. Co budete dělat? - obsluhovat vyfukovací stroj na výrobu plastových fólií, kde vás vše potřebné naučíme - spolupracovat s kontrolou kvality - pr ...

 • Pomocný dělník v potravinářské výrobě

  Kontakt je možný telefonicky, e-mailem nebo osobně každou středu od 9:00 - 11:00 hod. na adrese Zahradní č.p. 585/7, Olomouc. Nástup možný ihned. Požadavky: vzděl. min. vyučen, chuť pracovat. Prac. doba: 6:00 - 14:00 hod., 14:00 - 22:00 hod., 22:00 - 6:00 hod. (případně 12 hod. směny).

 • Expedient

  Kontakt je možný telefonicky, e-mailem nebo osobně jen ve středu od 9:00 - 11:00 hod. na adrese pracoviště. Nástup možný ihned. Požadavky: vzděl. vyučen, spolehlivost, svědomitost. Práce pouze v noci (od 21:00 - 5:00 hod.).

 • Dělník/ce ve výrobě

  ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. Pracoviště Olomouc. Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Požadujeme: - 100% zdravotní stav - praxe ve stavebnictví - schopnost samostatné práce - zodpovědný přístup k práci, časová flexibilita Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti - práci pouze na ranní směnu a volné víkendy Pracovní do ...

 • Pomocník na lakovnu

  Pracoviště: Hálkova č.p. 1194/22, Olomouc. Požadavky: praxe v obsluze linky. Místo je vhodné pro muže i ženy (jedná se o zavěšování výrobků). Preferovaná forma prvního kontaktu: Zašlete prosím svůj životopis POUZE na adresu mtz@koopron.cz.

 • Výrobní dělník - konzervování ovoce a zeleniny, sklad hotových výrobků

  Pracoviště: Svatoplukova č.p. 909, Litovel. Požadavek na dvousměnný provoz, v období červen - srpen možnost i třísměnného provozu. Jedná se o třídění zeleniny apod. Předpokladem je zdravotní průkaz pro práci v potravinářství. Výhodou: vyučení - konzervář. Pracovní doba od 6:00 do 14:00 hod. a od 14:00 do 22:00 hod. 3. směna 22:00 - 06:00 hod - v ...

 • Dělník do výroby

  Pracoviště: Příčná č.p. 1217/1b, Olomouc. Nástup možný ihned. Prac. doba: 6:00 - 14:30 hod. Požadavky: vzděl. vyučen, manuální zručnost, částečná práce na strojích. První kontakt možný POUZE mailem!

 • Strojní tryskač

  Pracoviště: Nádražní č.p. 106, Červenka. Nástup možný ihned (zkušební doba 3 měsíce). Požadujeme znalost čtení strojírenských výkresů. Prac. doba: 6.00 - 14.30 hod. (včetně 30 min. přestávky na jídlo). První kontakt je možný POUZE telefonicky v pracovní dny od 8:00 - 14:00 hod.

 • Dělník/ce do výroby oken

  Pracoviště: Charváty 291. Nástup možný ihned. Prac. doba: 7:00 - 15:00 hod. Požadavky: manuální zručnost, praxe ve firmě vyrábějící okna výhodou. První kontakt je možný POUZE telefonicky.

 • Dílenský pracovník reklamní společnosti

  Pracoviště: Holická č.p. 1173/49a, Olomouc (areál firmy Morello). Nástup možný ihned. Osobní kontakt je možný od 9:00 - 16:00 hod. na pracovišti. Hledáme do našeho týmu dílenského pracovníka Nabízíme: - zázemí stále se rozvíjející firmy - přátelské prostředí - zaškolení (materiál, práce na PC, práce s CNC) - HPP na dobu neurčitou Požadujeme: - ...

 • Strojník vibrolisu

  Místo výkonu práce: Výrobní závod Bystrovany u Olomouce. Nástup možný ihned. Náplň práce: obsluha vibrolisu na plnoautomatické lince na betonové výrobky, nastavování a úprava základních parametrů stroje pomoci PC, diagnostika a odstraňování poruch, základní údržba a úklid Požadujeme: SOU technického směru (stojní, elektro apod.), praxe ve výrobní ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Olomouci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky ve výrobě Olomouc je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.