Nabídka práce pro číšníky a servírky v Olomouci

14 aktuálních volných míst

 • Obsluha na pivovarské zahrádce

  Rozšiřujeme tým pro provoz letní zahrádky ve Velké Bystřici (pivovar TVARG+sýrárna TVARGLE). Obsluha zajištuje kontakt se zákazníkem, příprava limonád, kávy a roznos nápojů a jídla, úklid stolů, úklid prostor zahrádky. Pracuje v týmu pod vedením zkušeného výčepného / vedoucího směny. Provoz zahrádky bude v létě 7 denní, tým brigádníků nastupuje zej ...

 • Číšník/servírka

  Pracoviště: nám. Míru č.p. 14, 783 45 Senice na Hané. Obsluha hostů v pivnici. Samostatnost, komunikace, milé vystupování. Kontakt je možný POUZE telefonicky (13.00 - 16.00 hod.).

 • Obsluha v pubu/servírka/ číšník

  Pracoviště: Bezručova č.p. 1166/14, Šternberk. První kontakt je možný POUZE emailem. - vhodné pro absolventy - zkrácený či plný pracovní úvazek - schopnost učit se novým věcem - příjemné vystupování - loajalita - nováčka zaučíme Profesní životopis posílejte POUZE na adresu: [email protected]

 • Číšník, servírka

  Pracoviště: Mlýnská č.p. 938/4, Olomouc. První kontakt je možný POUZE emailem. Obsluha nebo obsluha výdejového okénka v čínské restauraci. Znalost čínského jazyka výhodou.

 • Číšník/servírka

  Pracoviště: Libušina č.p. 358/51, Olomouc. Vyučení výhodou, nemusí být v oboru, praxe výhodou. První kontakt možný POUZE telefonicky nebo mailem.

 • Servírka/Číšník

  Pracoviště: Na Křepelce 96/1, Skrbeň, 783 35. Vzhledem k vládním opatřením bude forma obsluhy prozatím probíhat skrze výdejní okénko. Následně bude pracovní náplň upravována. Zam. výhody: zvláštní prémie, podnikové stravování, příspěvek na dopravu. Kontakt je možný POUZE telefonicky.

 • Obsluha parkoviště (drive-in)

  Pracoviště: Na Křepelce 96/1, Skrbeň, 783 35. Práce spočívá v roznášení nabídky jídel parkujícím řidičům, přijímání objednávek, nebo doručování objednávek přímo do auta. Nad rámec hodinové sazby navíc nárok na dýška (průměrně 8-10 tisíc měsíčně). Zam. výhody: zvláštní prémie, podnikové stravování, příspěvek na dopravu. Kontakt je možný POUZE telefo ...

 • Číšník

  Pracoviště: Hotel S port, Véska č.p. 91 783 16 Dolany u Olomouce Kontakt možný POUZE emailem.

 • Číšník/servírka

  Pracoviště: Hrubá Voda č.p. 59, Hlubočky. Kontakt POUZE telefonicky nebo emailem. Požadujeme vstřícný přístup k hostům, základní znalost angličtiny Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok.

 • Číšník/servírka

  Pracoviště: Restaurace Bon Vivant, Véska č.p. 89, Dolany. Kontakt je možný POUZE e-mailem.

 • Číšník/servírka - nepálská kuchyně

  Pracoviště: Dolní náměstí č.p. 25/40, Olomouc. První kontakt je možný POUZE emailem. Znalost anglického jazyka výhodou. Pracovní doba od 10:00 - 18:00 hod., 14:00 - 22:00 hod. Obsluha v nepálské restauraci.

 • Číšník/servírka

  Pracoviště: Hrubá Voda č.p. 21, Hlubočky. První kontakt je možný POUZE mailem. Turnusové služby - krátký/dlouhý týden. Pracovní poměr na dobu určitou. Zaměstnanecké výhody: ubytování, zvýhodněné stravování.

 • Číšník/servírka

  Pracoviště: Hrubá Voda č.p. 21, Hlubočky. Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu určitou. První kontakt je možný POUZE mailem.

 • Číšníci, servírky

  Pracoviště: Mariánská č.p. 844/2, Olomouc. Zam. výhody: Příspěvek na stravování, extra placené přesčasy. Kontakt je možný osobně po předchozí telefonické domluvě.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako číšník, servírka v Olomouci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro číšníky a servírky Olomouc je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.