Nabídka práce pro stavební montéry v Náchodě

4 aktuálních volných míst

  • Stavební dělník / stavební dělnice

    Pracovní poměr na dobu určitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned. Náplň práce: realizace zakázek v oblasti kanalizace, voda, ČOV; montáže potrubí vodovodů a kanalizací; výkopové práce a zásypy; práce v terénu. Požadavky: praxe v oboru, dobrá fyzická zdatnost, manuální zručnost. Zaměstnavatel nabízí: dlouhodobou perspektivu ve stabilní spol ...

  • Montéři kovových konstrukcí

  • Montéři kovových konstrukcí

  • Montér - zámečník / montérka - zámečnice

    Montážní práce na konstrukcích rozvodných sítí vysokého a nízkého napětí. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok). V případě spolehlivé práce bude smlouva prodloužena na dobu neurčitou. Zaměstnání vhodné i pro absolventy. Hrubá měsíční mzda od 18500,- Kč do 26000,- Kč. Výše mzdy bude stanovena dle praxe a zkušeností v uvedeném intervalu. Požadavky: ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako montér v Náchodě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro stavební montéry Náchod je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Montér Náchod?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Náchodě na pozici Montér 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19700 Kč do 35000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 28450 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 180 Kč do 180 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 180 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Montér Náchod?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :