Nabídka práce kuchař v Litoměřicích

17 aktuálních volných míst

 • Kuchař/ka

  Do našeho týmu hledáme KUCHAŘE / KUCHAŘKU, který/á už má zkušenosti s touto pozicí v restauraci, dobře se orientuje v gastronomii a má výborné vystupování a péči o zákazníky. Co požadujeme: Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky Spolehlivost a odpovědnost Velmi dobré komunikační schopnosti Pozitivní a upřímný přístup ke své práci Náplň práce: ...

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem a telefonicky ( v provozovně probíhá rekonstrukce ).

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Očekáváme od pana Kuchaře: Samostatnost, pracovitost, kreativitu pro náš expandující rodinný hotel. Krédo : kuchyně je srdce hotelu Zaměstnanecké výhody :+ bonusy navíc Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky domluvit osobní jednání.

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  náplň práce: pomocné práce přoi přípravě kebabu, příležitostná manipulace s těžkými předměty cca 30 kg. Požadujeme: praxi s touto tureckou specialitou ( mami kebab atd.). Pracovní doba : 10.00 - 16.00 hod. 2x do měsíce práce i o sobotách a nedělích. Nabízíme obědy zdarma. Způsob prvního kontaktu: - telefonicky Po - Pá v 15.00 hod. - osobně v místě ...

 • Pomocní kuchaři

  jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme praxi v obdobném provozu. Čínský jazyk vítán. Způsob kontaktování, každé pondělí osobně od 15.00 h. do 17.00h.

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme praxi v obdobném provozu. Čínský jazyk vítán. Způsob kontaktování, každé pondělí osobně od 15.00 h. do 17.00h.

 • Pomocný kuchař/ka

  Způsob prvního kontaktu: - telefonicky - e-mailem

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Hledáme hlavního kuchaře na směnu krátký/dlouhý týden. Pracovní doba od 7:00 do do 21:00 hod. Práce ve vícečlenném týmu. Požadujeme praxi s přípravou hotových jídel a minutek, samostatnost a pečlivost. Nabízíme náborový příspěvek 20 000,-Kč. Způsob prvního kontaktu: e-mailem či telefonicky.

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  zpracování a úprava polotovaru/pokrmu ( těstoviny ), ruční příprava pizzy v otevřené kuchyni. Způsob kontaktování zaměstnavatele: každou středu osobně na uvedené adrese od 14.00h. do 17.00h.

 • Kuchař/kuchařka - příprava nepálských a indických pokrmů

  praxe při přípravě indických a nepálských pokrmů. Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky, osobně Po - Pá 10.00h. až 12.00h.

 • Kuchař/kuchařka

  Pro OZP. Pracovní náplň - příprava teplých pokrmů, příprava příloh k pokrmům, příprava základů pro vaření na daný i další den, veškeré další práce související s pracovní pozicí kuchaře ve stravovacím zařízení. Požadujeme - jsme chráněná dílna, zaměstnáváme osoby invalidní a osoby zdravotně znevýhodněné. Praxe není nutná, zaměstnanec bude zaškolen. ...

 • Kuchař/kuchařka

  směnnost: krátký/ dlouhý týden. Není potřeba vyučení v oboru, zaučíme. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: telefonicky nebo e-mailem.

 • Pomocní kuchaři

  - Ovládat anglický jazyk (na úrovní běžné komunikace v obchodě výhodou) - Základní ovládání profese kuchař, číšník - Výroba arabského chleba, tradiční arabská a řecká kuchyňe, kebab, zeleninové saláty, pizza. Závodní stravování zdarma. Způsob kontaktování zaměstnavatele: každé pondělí od 11.00h. do 13.00h. ...

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Čistý trestní rejstřík, vyučení v oboru kuchař, PP lze prodloužit na dobu neurčitou, 12 hodinové směny, pracovitost, spolehlivost. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem. telefonicky Po - pá od 7.00 hodin do 8.00 hodin.

 • Kuchař/ka, pracovník/pracovnice v obchodním provozu

  Hledáme do naší kuchyně samostatného kuchaře/kuchařku, který/á rád vaří, baví jej rozvíjet své kuchařské dovednosti. Nabízíme prostředí moderní kuchyně s provozem vlastního Bistra, směnný provoz, 25 dní dovolené, podnikové stravování, FKSP. Požadujeme odborné vzdělání s maturitou (výučním listem), trestní bezúhonnost a zdravotní průkaz. Pracovní po ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako kuchař v Litoměřicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce kuchař Litoměřice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Kuchař Litoměřice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Litoměřicích na pozici Kuchař 16 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17900 Kč do 50000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 26600 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 130 Kč do 130 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Kuchař Litoměřice je 130 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Kuchař Litoměřice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :