Nabídka práce montér (ve stavebnictví) v Liberci

101 aktuálních volných míst

 • Zedník

  Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v pondělí až pátek od 7.00 do 16.00 hod., popř. osobně

 • MONTÉR A OPRAVÁŘ slaboproudých elektrických vedení

  Povolení k zaměstnání dle §97 d) Od uchazeče očekáváme ukončené SO nebo ÚSO vzdělání, manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu. Zaměstnanecké výhody: dovolená 200 hodin/rok, stravenky, 1 směnný provoz pondělí až pátek. (8 hodin/den)

 • Technik - montér strojů a zařízení

  Místo výkonu práce: Hodkovická 981/42, 460 06 Liberec 6 Od uchazečů očekáváme: - ukončené SO nebo ÚSO vzdělání v oboru strojírenství, - znalosti a zkušenosti s prvky pro automatizaci (pneu, hydraulika, elektro) jsou výhodou, - schopnost uživatelské práce s PC je výhodou, - svářečský průkaz a svářečské zkušenosti jsou výhodou, - řidičský průkaz B ...

 • Operátor/ka výroby - kompletace kartonového obalu - příšovice

  Kompletování transportních obalů. Šití, lepení - ruční práce, v sedě i ve stoje, vylupování mřížek, kompletování kartonových dílců. Požadujeme pečlivost, samostatnost, manuální zručnost. Práce na 1 nebo 2 směny. Chráněné pracovní místo - pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo zdravotně postižené. Nabízené výhody: odpovídající ohodnocení a finanční b ...

 • Montážní dělník elektrických a energetických zařízení

  Znalost v oboru vítána, není však podmínkou. Každý zaměstnanec projde školením. Fyzická zdatnost. Mzda 35000,- Kč/měs + diety, bonusy Zaměstnanecké výhody: bonusy, diety, příspěvek na dopravu, pravidelné školení Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.

 • Dělník/-ce v elektronice

  Do našeho pracovního výrobního týmu přijmeme nového kolegu / kolegyni na pozici DĚLNÍK / DĚLNICE V ELEKTROTECHNICE Náplň práce: - ruční kompletace výrobků - ruční pájení a opravy po strojovém zapájení - testování - obsluha strojů Základní požadavky: - vzdělání: základní - pečlivost a trpělivost - manuální zručnost - dobrý zrak Smlouva na dobu urč ...

 • Montážní dělník/ce výrobků z pryže a plastů

  Jedná se o výrobu insertů (plastových dílů) a manipulační činnost pro automobilový průmysl; Požadujeme dobrý zdravotní stav, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu, zručnost; Hlásit se předem e-mailem nebo telefonicky

 • Montážní dělník

  Místo výkonu práce: Husa 28, Paceřice Manuální zručnost, fyzická náročnost Hlásit se e-mailem, telefonicky max. do 15.00 hod. nebo osobně na adrese Hanychovská 832/37, Liberec v Po od 8.00 do 12.00 hod.

 • Montér

  Náplň práce: montážní práce komínových systémů, práce v objektech i na střechách Požadujeme: ŘP skupiny B výhodou Nabízené výhody: obědy, pracovní doba od 8:00-15:00. Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v době 10.00-15.00 hod.

 • Montážní dělník/ce elektronických zařízení

  Hlásit se e-mailem nebo osobně na adrese Na Rybníčku 876/5b, Liberec ve čtvrtek od 12.00 do 14.00 hod.

 • Montážní dělník/ce elektronických zařízení

  Hlásit se e-mailem nebo osobně Po - Pá v době 10.00 -12.00 hod. na adrese Hanychovská 832/37, 460 07 Liberec.

 • Zedník

  Hledáme do svého týmu nového parťáka s chutí pracovat v dobrém kolektivu. Nabízíme dobré platové podmínky, služební telefon, služební vůz a jiné výhody. Požadujeme manuální zručnost a flexibilitu. Kontaktovat telefonicky.

 • Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

  Místo výkonu: Oldřichovská 698, 463 34 Hrádek nad Nisou Náplň práce: montáž, úprava, výroba pryžových výrobků Směny: dle potřeby výroby mohou být přiděleny 12hodinové směny Kontakt: emailem nebo osobně na adrese Hodkovická 52/52, 460 06 Liberec 6 v pondělí a středu od 8.00 do 12.00 hod.

 • Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

  Místo výkonu: Oldřichovská 698, 463 34 Hrádek nad Nisou Náplň práce: montáž, úprava, výroba pryžových výrobků Směny: dle potřeby výroby mohou být přiděleny 12hodinové směny Kontakt: emailem nebo osobně na adrese Hodkovická 52/52, 460 06 Liberec 6 v pondělí a středu od 8.00 do 12.00 hod.

 • Výrobní dělník/dělnice

  Místo výkonu práce: Heyrovského 476, 463 12 Liberec XXIII - Doubí, Newtonova 484, 463 12 Liberec XXIII - Doubí - v případě řádné docházky a plnění pracovních povinností náleží zaměstnanci prémie 3000 Kč - příplatky za odpolední a noční směny, možnost postupu do vyšších mzdových tarifů - roční bonus v listopadové a květnové výplatě při splnění krité ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako montér (ve stavebnictví) v Liberci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce montér (ve stavebnictví) Liberec je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Montážní technik, Montér Liberec?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Liberci na pozici Montážní technik, Montér 95 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 70000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 25034 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 3 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 160 Kč do 230 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Montážní technik, Montér Liberec je 178 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Montážní technik, Montér Liberec?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :