Nabídka práce pomocný kuchař v Liberci

45 aktuálních volných míst

 • Pomocné práce v kuchyni

  Restaurace Na Rozcestí Frýdlant nabízí volné pracovní místo na pozici: pomocné práce v kuchyni v obci Frýdlant (okres Liberec) Místo: Lužická 789, 464 01 Frýdlant v Čechách Úvazek: práce na HPP nebo formou brigády Směnnost: turnusové služby / krátký-dlouhý týden, v případě zájmu se lze dohodnout na dvousměnném provozu - ranní / odpolední Nástup ...

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Hlásit se předem telefonicky.

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk výhodou. Hlásit se telefonicky Po-Pá 14:00-18:00 nebo osobně na adrese provozovny (OC Nisa) České mládeže 456, Liberec, po předchozí tel.domluvě.

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Zaměstnanecké benefity: stravování, zvláštní prémie. Hlásit se telefonicky.

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Odpolední směny - práce i o víkendu, pondělky volné. Znalost výroby pizzy nutná. Hlásit se telefonicky nebo osobně v Út-Pá od 11 hod.

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Hlásit se předem telefonicky

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Znalost přípravy asijské kuchyně, základní znalost čínského jazyka vítána. Hlásit se e-mailem na adrese [email protected] nebo telefonicky Po-Pá v době od 10:00 do 12:00.

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Hledáme pomocného/pomocnou kuchaře/ku, která má základní znalosti indické a nepálské kuchyně. Zájemce by se měl orientovat ve znalostech indického koření a pece tandoor. Hlásit se osobně v pondělí ve 14.00 hod. na adrese Revoluční 131/1 Liberec.

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Místo výkonu práce: Revoluční 131/1, Liberec. Hledáme pomocného/pomocnou kuchaře/ku, která má zkušenosti (nejméně 2 roky praxe) s indickou a nepálskou kuchyní. Zájemce by se měl orientovat ve znalostech o indickém koření a o peci tzv. TANDOOR. Hlásit se osobně v pondělí ve 14:00 hod.

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Místo výkonu práce: Revoluční 131/1, Liberec. Hledáme pomocného/pomocnou kuchaře/ku, která má zkušenosti (nejméně 2 roky praxe) s indickou a nepálskou kuchyní. Zájemce by se měl orientovat ve znalostech o indickém koření a o kotli tzv. TANDOOR. Hlásit se osobně, každé pondělí ve 14:00 hod.

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Znalost přípravy asijské kuchyně, základní znalost čínského jazyka vítána. Hlásit se e-mailem na adrese [email protected] nebo telefonicky Po-Pá v době od 10:00 do 12:00.

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Jedná se o práci v asijské restauraci. Podmínkou je dobrá znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně. Čínský jazyk vítán. Hlásit se telefonicky Po-Pá 9.30-13.00 hod.

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Pomocný/á kuchař/ka v arabské restauraci. Hlásit se telefonicky Po-Pá od 9:00 do 11:00.

 • POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA ve vietnamské kuchyni

  Požadavky: znalost vietnamské kuchyně, vietnamština výhodou Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v pondělí - středu od 16.00 do 17.00 hod.

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Místo výkonu práce dle potřeby: Dr. Milady Horákové 586/90a, 460 07 Liberec 7 Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, znalost čínského jazyka vítána Hlásit se telefonicky v Po - Pá od 10.00 do 15.00 hod., osobně na adrese provozovny, po předchozí tel. dohodě ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako pomocný kuchař v Liberci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pomocný kuchař Liberec je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Pomocný kuchař Liberec?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Liberci na pozici Pomocný kuchař 42 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17900 Kč do 30000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 19425 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 2 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 110 Kč do 120 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Pomocný kuchař Liberec je 115 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Pomocný kuchař Liberec?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :