Nabídka práce pro prodavačky / prodavače v Kutné Hoře

8 aktuálních volných míst

 • Pohodová brigáda v supermarketu, kolín 150/h, výplata týdně

  NASTARTUJETE SVOU BRIGÁDU V SUPERMARKETU. Máte předchozí zkušenosti na pokladně? Doplňování zboží vám není cizí? Tak možná Vás hledáme. Nabízíme práci od středy do soboty na ranní směnu. Vhodné také pro dojíždějící z Kutné Hory. Přihlaste se co nejdříve a zajistěte si své místo na brigádě, protože kapacita je omezená!!! Požadujeme: Potravinářsk ...

 • Prodavač/ka masa a uzenářských výrobků

  Nabízíme: práci v ryze české firmě, prostředí moderně vybaveno, každá odpracovaná minuta vzhledem k elektronické docházce zaplacena, práce o víkendech pouze v sobotu do 13 hodin dle naplánovaných směn, každá odpracovaná sobotní směna příplatek ve výši 150 Kč. Požadujeme: práce v oboru vítána, slušné vystupování k zákazníkům, ohleduplnost ke kolegů ...

 • Prodavač/ka pekárenských výrobků

  Upřesňující informace: - prodej zboží, poskytování informací zákazníkovi o jednotlivých výrobcích - zodpovědnost za zboží, peníze a prodejnu Zaměstnanecké výhody: příspěvky na obědy V případě zájmu pište na níže uvedený email nebo volejte v čase 8:00 - 14:00h.

 • Prodavači smíšeného zboží

  Znalost vietnamského jazyka výhodou. Schopnost pracovat pod tlakem. Zvedání břemena nad 15 kg. Nabízíme: dotovaný oběd. V případě zájmu volejte.

 • Prodavači smíšeného zboží

  Požadujeme: aktivní znalost vietnamského jazyka výhodou (komunikační jazyk s vedením), zkušenosti s prací na pokladně a s penězi, zkušenosti se skládáním a vybalováním zboží, základní znalosti textilního zboží a prodejních dovedností výhodou, fyzickou zdatnost, pracovitost, spolehlivost, trestní bezúhonnost, ochotu pracovat o víkendech a o svátcích ...

 • Prodavači potravinářského zboží

  Náplň práce: - obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování) - zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů Požadujeme: - samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se - vyučení a praxe v oboru - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme) - trestní be ...

 • Prodavači, pomocní kuchaři

  V případě zájmu se hlaste telefonicky, nebo osobně na pracovišti.

 • Prodavači smíšeného zboží

  Práce na prodejně včetně pokladny. Požadujeme: zkušenost s PC, ochota učit se novým věcem, trestní bezúhonnost, ochota pracovat o víkendech a svátcích. Výhody: zaměstnanecké slevy na zboží. V případě zájmu pište na uvedený e-mail.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako prodavačka v Kutné Hoře. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro prodavačky / prodavače Kutná Hora je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Prodavačka Kutná Hora?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Kutné Hoře na pozici Prodavačka 7 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19700 Kč do 26000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 21917 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 150 Kč do 150 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 150 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Prodavačka Kutná Hora?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :