Aktuální nabídka práce JEDNOTA, spotřební družstvo v Nymburce

2 aktuálních volných míst

 
  • Vedoucí pracovník/ce provozního útvaru

    Do mladého kolektivu hledáme vedoucího pracovníka nebo pracovnici provozního útvaru. Požadujeme: pracovitost, pečlivost, spolehlivost, loajalitu a ochotu učit se nové věci. Předností: dobrá komunikační schopnost a příjemné vystupování. Nutnost: řidičský průkaz skupiny B, zdravotní průkaz, dobrá znalost na PC - MS Office. Nabízíme: zajímavou, ...

  • Skladník / skladnice

    Do velkoobchodního skladu v Nymburce hledáme skladníky/skladnice. Požadujeme: pracovitost a spolehlivost; Nabízíme: stravenky, 25 dní dovolené. Zájemci se mohou hlásit u vedoucí Velkoobchodního skladu p. Němečková tel. 325 503 202 nebo tel. 602 248 345, e-mail: [email protected] nebo osobně po dohodě.

 

Zaměstnání u JEDNOTA, spotřební družstvo v Nymburce

Zajímá vás práce ve firmě JEDNOTA, spotřební družstvo v Nymburce? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o JEDNOTA, spotřební družstvo v Nymburce

vznik firmy v ČR: leden 1957 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců
IČ: 00031801
adresa: Nymburk, Palackého třída 545/63
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s JEDNOTA, spotřební družstvo v Nymburce