Nabídka práce pro řidiče nákladních vozidel v Kolíně

7 aktuálních volných míst

 • Řidiči sk. C

  První kontakt: Škopek Karel, tel.: 607 508 561, po 12 hod, e-mail: [email protected] Jedná se o rozvor zboží po Kolínském okrese s nákladnímk autem do 7,5t. Požadavky: ŘP sk. C, profesní průkaz, karta do tachografu.

 • Řidiči nákladního vozidla, obsluha zemního stroje

  První kontakt: Hálová Gabriela, tel.: 606 684 092, Po - Pá 6 - 15 hod, e-mail: [email protected], osobně: každý pátek 8 - 9 hod. Požadavky: Praxe v řízení vozidel - ve stavebnictví ŘP - B, C, E, karta do tachografu, profesní průkaz Průkaz - obsluha zemního stroje (JCB, UNC) Dobrý zdravotní stav Trestní bezúhonnost Spolehlivost. Zaměstnanecké výh ...

 • Řidiči tahačů

  První kontakt: Zvoník Pavel, tel.: 606 313 911, Po - Pá 8 - 15:30 hod, e-mail: [email protected] Hledáme zaměstnance na pozici řidiče nákladního vozidla - cisterny (C+E) ve firmě vyrábějící stavební chemie. Pracovní náplň: Dovoz surovin pro výrobu (ČR+DE) od několika stálých dodavatelů. Trasy v ČR na jeden den (ráno odjez-odpoledne příjezd). D ...

 • Řidiči sk. C - Čechy a Slovensko

  První kontakt: Černý Tomáš, tel.: 602 231 335, Po - Pá 8 - 17 hod. Požadavky: ŘP sk. C, karta řidiče, profesní průkaz. Víkendy volné.

 • Řidiči nákladního automobilu (tahač + návěs) - vnitrostátní přeprava

  První kontakt: Švanda Radek, tel.: 606 960 748 - kdykoli v průběhu dne. Stabilní firma se solidním jednáním hledá řidiče C+E pro pravidelné kolečkové vnitrostátní přepravy z Ovčár u Kolína s každodenním dojezdem zpět. Mzdy s motivujícím ohodnocením vyplácíme ve stanoveném termínu. Požadujeme: Řidičský průkaz C+E, profesní průkaz, výpis z karty ...

 • Řidiči posunovači - vnitropodniková doprava

  První kontakt: Zahajská Radka, tel.: 730 163 299, Po - Pá 9 - 15 hod e-mail: [email protected], osobně: po předchozí telef. domluvě - Personální odd. Yusen Logistics, Průmyslová zóna Ovčáry 276. Vhodné i pro OZZ. Pracovní doba: 6 - 14 hod, 14 - 22 hod, 22 - 6 hod. Doprava zajištěna MHD Kolín. Pracovní náplň: - přeprava návěs ...

 • Řidiči VKD

  První kontakt: Červená Dana, tel.: 739 588 006, e-mail: [email protected] Česká společnost Corax spol. s r. o. hledá řidiče vnitrostátní kamionové dopravy. Požadujeme: ŘP sk. C,E. Pracovní doba: pondělí až pátek, víkendy volné. Mzda: 30 000 - 38 000 Kč čistého.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako řidič nákladních vozidel v Kolíně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro řidiče nákladních vozidel Kolín je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Řidič nákladních vozidel Kolín?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Kolíně na pozici Řidič nákladních vozidel 7 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 30000 Kč do 48000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 38286 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Řidič nákladních vozidel Kolín?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :