Nabídka práce řidič nákladního automobilu sk. c v Kladně

38 aktuálních volných míst

 • Skladník - operátor řezacího stolu - řidič

  Požadujeme: ŘP sk. C. Nabízíme: týden dovolené nad rámec ZP, příspěvek na stravování, příspěvek na ŽP a PP. E-mailový kontakt viz výše.

 • Řidič/ka sk. C + skladník/skladnice

  Požadujeme: - řidičské oprávnění sk. C + profesní průkaz + psychotesty, - průkaz na VZV, jeřábnický, vazačský vítán - není podmínkou. - samostatnost, flexibilitu. Nabízíme: - mimořádné prémie, stravenky. Telefonický kontakt: Po - Pá 8:00 - 15:00 hod. viz výše. Osobní kontakt na adrese: Huťská 251, Kladno - nutno se předem objednat. ...

 • Řidiči sk. C + E

  Požadujeme: ŘP sk. C + E, karta řidiče. Znalost RJ. Pracovní náplň: nepravidelná pracovní doba - turnusové jízdy. Nabízíme: slušné jednání, k uvedené mzdě jsou diety

 • Řidiči sk. C + E

  Požadujeme: ŘP sk. C + E, karta řidiče. Pracovní náplň: cesty po Evropě v délce cca 3 týdny, potom cca 4 dny volno. Nabízíme: slušné jednání, k uvedené mzdě jsou diety

 • Řidiči sk. C + E

  Požadujeme: ŘP sk. C + E, kartu řidiče. Znalost RJ. Pracovní náplň: nepravidelná pracovní doba - turnusové jízdy. Výše mzdy je uvedena jako základní + diety + odměny. Nabízíme: slušné jednání, k uvedené mzdě jsou diety + odměny.

 • Řidič sk. C

  Požadujeme: - řidičský průkaz sk. C, - profesní průkaz, - kartu tachografu. Náplň práce: rozvoz paletového zboží. Pracovní doba - Po - Pá. Nabízíme: - 13. plat, - příspěvek na penzijní připojištění, - příspěvek na dovolenou. Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

 • Řidiči sk. C + E

  Požadujeme: ŘP sk. C + E, kartu řidiče. Praxe vítána. Základní znalost ruského jazyka - výhodou. Pracovníkovi náleží diety dle platných předpisů. Turnusové jízdy, nepravidelní pracovní doba. Nabízíme: slušné jednání, diety a odměny k uvedené základní mzdě. Telefonický kontakt Po - Pá - 8:00 - 18:00 hod.

 • Řidič s ŘP sk. C+E

  Požadujeme: - ŘP sk. C+E - pro mezinárodní dopravu, - kartu řidiče bez záznamu - trestní bezúhonnost

 • Řidiči sk. C + E

  Požadujeme: ŘP sk. C + E. Jazykové požadavky - RJ, výpis z RT. Pracovní náplň: nepravidelná pracovní doba - turnusové jízdy. Výše mzdy je uvedena jako základní + diety + odměny. Nabízíme: slušné jednání, k uvedené mzdě jsou diety + odměny.

 • Řidič/ka sk. C

  Požadujeme: - ŘP sk. C. Kontakt Po - Pá 8:00 - 17:00 hod. telefonicky nebo e-mailem viz výše.

 • Řidič/ka sk. C + E vnitrostátní

  Požadujeme: - ŘP sk. C. Kontakt Po - Pá 8:00 - 17:00 hod. telefonicky nebo e-mailem viz výše.

 • Řidič/ka sk. C + E mezinárodní

  Požadujeme: - ŘP sk. C+E, - profesní průkaz, - platné psychologické testy, - kartu do tachografu. Nabízíme: - výroční bonus, - bonusy za udržování vozidla. Kontakt Po - Pá 8:00 - 17:00 hod. telefonicky nebo e-mailem viz výše.

 • Řidič sk. C, C+E

  Požadujeme: - ŘP sk. C , C+E. Kontakt Po - Pá 8:00 - 16:00 hod. telefonicky nebo e-mailem viz výše.

 • Řidič nákladního automobilu - kontejner s hydraulickou rukou

  Požadujeme: řidičský průkaz C, oprávnění na práci s hydraulickou rukou. Telefonický kontakt Po - Pá: od 8:00 do 15:00 hod.

 • Řidič skupiny C + E

  Řidičké oprávnění C+E na převozy zboží návěsem. Práce o všední dny, denně 1-2 nakládky / vykládky Víkend + svátky volné Možnost získání dalších výhod a bonusů Kontakt kdykoliv - telefonicky pan Bacílek Tomáš - 725 150 560 nebo e-mailem - [email protected]

Pomůžeme vám s hledáním práce jako řidič nákladního automobilu sk. c v Kladně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce řidič nákladního automobilu sk. c Kladno je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Řidič nákladního automobilu sk. C Kladno?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Kladně na pozici Řidič nákladního automobilu sk. C 38 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 19600 Kč do 55000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 29457 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Řidič nákladního automobilu sk. C Kladno?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :