Aktuální nabídka práce MOSER, a.s.

2 aktuálních volných míst

  • Marketingový specialista pro Prahu

    Kontakt: Starostová Markéta, tel.: 604 329 922, 353 516 127, e-mail: [email protected] Náplň práce: " Komunikační podpora produktů a aktivit Moseru od návrhů po realizaci " Koordinace přípravy ATL i BTL komunikačních aktivit " Exekuční podpora online i offline kampaní " Spolupráce s produkcí při focení, natáčení a " Spolupráce při vytvá ...

  • Technolog

    Kontakt: Starostová Markéta, tel.: 604 329 922, 353 416 127, e-mail: [email protected] Náplň práce: - Zajišťuje technologie u stávajícího zařízení (provádí průběžnou kontrolu technického stavu a zajišťuje provoz strojních zařízení, v případě poruchy zajišťuje opravu ve spolupráci s TÚ, vede ev ...

Zaměstnání u MOSER, a.s.

Zajímá vás práce ve firmě MOSER, a.s.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o MOSER, a.s.

vznik firmy v ČR: září 2003 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců
IČ: 26361035
adresa: Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 46/19
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s MOSER, a.s.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik MOSER nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti MOSER, a.s..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Marketingový specialista pro Prahu, Technolog.

Všechna volná místa ve společnosti MOSER, a.s. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti MOSER?

Společnost MOSER aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 35000 Kč do 50000 Kč. Průměrná nabízená mzda v MOSER je 41250 Kč.