Nabídka práce pro řidiče nákladních vozidel v Jihomoravském kraji

117 aktuálních volných míst

 • Řidič/k tahače ŘP C+E - pravidelné linky pondělí-pátek

  Pracoviště: Hodonín. Pravidelné linky CZ-SK (denně přes Hodonín). Mzda 30000-40000 Kč. Požadujeme: ŘP sk. C+E, digitální kartu řidiče, psychotesty, čistý trestní rejstřík, zdravotní prohlídku, pojištění odpovědnosti za škodu. Jsme stabilní firma s 25-ti letou tradicí, stálá práce, služební telefon i pro soukromé účely. Kontakt na tel. 603864977 na ...

 • Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

  Řidič kamionů, dobrý zdravotní stav. Vnitrostátní doprava v rámci regionu Jižní Moravy. Profesní životopis zaslat na e-mail, bližší informace o volném místě p. Bartošová.

 • Řidič mkd - pro eu

  10.8/27.7.2016 - řidič v mezinár. dopravě (západní Evropa, Balkán) . Min. vyučen, vhodné i pro cizince, praxe výhodou, ŘP sk. C a E, profesní průkaz, karta do digi tachografu, zdravotní způsobilost, cizí jazyk výhodou, flexibilita, týmová spolupráce. KONTAKT: dohodnout telefonicky schůzku na tel. 725 776 457

 • Pracovník letní a zimní údržby komunikací, údržby zeleně a pomocných prací, včetně ŘP sk. B

  Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, po roce na dobu neurčitou. Požadavky: ŘP sk. B, výhodou ŘP sk. T. Jednosměnný provoz (noční provoz v zimním období). Zaměstnanecké výhody: stravenky. První kontakt telefonicky v pracovní dny v době 7.00-10.00 a 12.00-14.00 hod na č. 736 484 520.

 • Řidič MKD

  Praxe: s návěsovou soupravou Itálie, Německo Přeprava zboží v rámci EU Nástup možný IHNED

 • Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

  ŘP- C+E, profesní průkaz, podmínkou,mzda + diety, cca 35tis.dle odježděných hodin,

 • Řidič MKD

  Pracovní poměr na dobu neurčitou. AJ nebo NJ výhodou. První kontakt na čísle: 603 179 033 na mail: oldrichtransport@gmail.com nebo osobně v místě pracoviště.

 • Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

  ŘP-C+ profesní průkaz, rozvoz zboží z velkoskladu po pobočkách, nakládka, vykládka, zaměstnanecké výhody, stravenky, PD 5.45-14.15, prof. živ. na mail:

 • Řidič MKD

  První kontakt: e-mailem Krátkodobé zaměstnání. Podmínkou: platný řidičský průkaz C+E a karta řidiče Výhodou, nikoliv podmínkou: profesní průkaz Kamiony značky DAF, jezdíme převážně Itálii Pravidelná mzda, základ + diety

 • Řidič/ka nákladních vozidel sk. C, B

  Pracovní poměr na dobu neurčitou. Řidič/ka solo nákl. vozidel do 12t. Jízdy po ČR/SK, víkendy volné. Pravidelné linky pro stálé zákazníky. Zaměstnanecké výhody: možnost parkování vozidla v místě bydliště. Kontakt možný osobně, mailem nebo telefonicky.

 • Pracovník expedice / řidič nákladních automobilů

  První kontakt e-mailem Požadujeme: Ochotu pracovat, pečlivost, zkušenost s obsluhou VZV - řízení VZV výhodou Náplň práce: vychystávání zakázek, fyzický příjem a výdej zboží, expedice zboží - nakládání pomocí VZV, + ŘP sk.C, profesní průkaz není podmínkou (zařídíme), rozvoz výrobků v rámci ČR Nabízíme: Stabilní zaměstnání s odpovídající mzdou, zam. ...

 • Řidič návěsové soupravy rozvoz námořních kontejnerů BRNO

  První kontakt telefonicky nebo e-mailem Přijmeme spolehlivého řidiče na návěsovou soupravu přepravující námořní kontejnery z Brna a pak zpět do Brna v rámci severní a jižní Moravy. Jedná se o kombinovanou přepravu - silniční a vlakovou. Velmi zajímavá, ČISTÁ a specifická práce. Řidič zboží fyzicky nenakládá, neskládá a nekurtuje. Zaměstnání je v me ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako řidič nákladních vozidel v Jihomoravském kraji. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro řidiče nákladních vozidel Jihomoravský kraj je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.