Nabídka práce řidič v Jihočeském kraji

415 aktuálních volných míst

 • Skladník/řidič retraku - ranní směna, volné víkendy

  Pro náš velkoobchodní sklad v Týně nad Vltavou hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici skladník/řidič retraku. Nabízíme ranní směnu bez pracovních víkendů. Požadujeme: * zodpovědnost, samostatnost * fyzickou zdatnost * praxe v řízení retraku nebo VZV výhodou Nabízíme: - stravenky 120 Kč - možnost dalšího kariérního růstu - zvýhodněné telefonní t ...

 • Brigáda: Řidič sk. C, České Budějovice

  Jak vypadá náš pracovní den Po příchodu do práce dostaneme podklady k trase, auto (převážně zn. Iveco) a naložíme ho. Podle rozpisu jezdíme po městě, kraji nebo celé ČR a spojujeme tak svět s našimi logistickými centry, poštami a velkými zákazníky. Po návratu do svého domovského „přístavu“ natankujeme, vrátíme auto a s čistou hlavou odcházíme domů. ...

 • Řidič / ka minibusu sk.D

  Dobrý den, Na letní sezónu (konec dubna - konec října) dle poptávky i dále, hledáme řidiče / řidičky na DPP z okolí Českých Budějovic a Českého Krumlova sk. D, D1 na přepravu zahraničních turistů ( z 99% USA, Kanada, Austrálie ). Bylo by super mít alespoň nějaké základy AJ. Jezdíme převážně z Českého Krumlova do Prahy, Vídně, Linze, Salzburgu, Hall ...

 • ŘIDIČ/KA sk.C+E - svoz elektroodpadu

  POŽADUJEME: řidičský půkaz sk. C+E; profesní průkaz, psychotesty Pracoviště: Tábor + Týn nad Vltavou Fyzická zdatnost, spolehlivost!!! V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky nebo e-mailem. Po vzájemné domluvě je možnost sejít se osobně se zájemcem o tuto pozici v Týně nad Vltavou.

 • Obsluha pracovního stroje

  Hledáme obsluhu pracovního stroje- strojní čištění komunikací. Nástup: možný ihned. Požadujeme: řidičské oprávnění skupiny C, případně T. Zaměstnanecké výhody: pevná pracovní doba od pondělí do pátku, osobní ohodnocení. Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky.

 • DPP, DPČ - Obsluha pracovního stroje

  Hledáme obsluhu pracovního stroje na strojní čištění komunikací– zametací stroj. Nástup: možný ihned. Požadujeme: řidičské oprrávnění skupiny C, případně T. Zaměstnanecké výhody: pevná pracovní doba, osobní ohodnocení.

 • ŘIDIČ/KA sk. C+E

  Firma DONICAR s.r.o. sídlící v Českých Budějovicích hledá řidiče/řidičku skupiny C+E na těžkotonážní soupravu DAF. Jedná se o pravidelné přepravy České Budějovice - Dánsko, Holandsko a zpět. Mzda 55 - 65 000 Kč + 13. plat. V případě zájmu kontaktujte: +420 725 252 965 - [email protected].

 • Strojník obsluhy pracovních strojů

  Řidičský průkaz sk. B, C výhodou, zkušenosti s obsluhou strojů- pásová, kolová rypadla. Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené. Kontakt: telefonicky (po-pá, 8:00-15:00 hod.) nebo e-mailem.

 • ŘIDIČ/KA sk. C + E- lowdeckový tahač

  Z důvodu rozšiřování vozového parku hledáme řidiče skupiny C+E na lowdeckový tahač s návěsem v prosperující a zdravé firmě. Jedná se o Daf XF 106.480. Nakládky jsou stabilní v okolí Českých Budějovic a vykládá se zejména v příhraničí SK, AT, DE, odkud se vozí zpátečky do jižních Čech, nebo se jezdí i bez nákladu. Parkování je v areálu v Českých Bud ...

 • ŘIDIČ/KA sk. C + E- lehkotonážní soupravy

  Hledáme řidiče skupiny C+E na lehkotonážní soupravy. Jedná se o Mercedes Benz Actros, soupravy 120 m3 a jsou průjezdné. Vozíme náklady od 2 tun do maximální váhy 15 tun. Nakládky jsou stabilní v okolí Českých Budějovic a vykládá se zejména v příhraničí AT, DE odkud se vozí zpátečky do jižních Čech, nebo se jezdí i poprázdnu. Parkování je v areálu ...

 • Řidič/ka mezinárodní nákladní dopravy se sklápěcími návěsy

  Požadavky: řidičský průkaz sk. C + E, profesní průkaz, karta řidiče do digitálního tachografu, praxe, platné psychotesty, zodpovědnost. Náplň práce: mezinárodní doprava. Kontakt na dispečera: 724 575 640.

 • Řidič sk. B (M/Ž)

  Samostatnost, podmínka řidičský průkaz sk. B, převážně noční práce. Většinou v rozmezí od 00:30 hod. do 10:00 hod. dle rozvozových linek. Nabízíme: stravenkový paušál nebo cestovné, osobní ohodnocení, mimořádné odměny. Kontakt: osobně, telefonicky.

 • Vedoucí expedice masa

  Náplň práce: - příprava zboží podle objednávek zákazníků v expedici masa - příjem suroviny z výroby - kontrola množství a jakosti - manipulace s přepavkami se surovinou nad 15 kg!!!! - zpracování dodacích listů v PC - vážení suroviny na podlahové váze - expedice přes kontrolní váhu - příprava inventur apod. Požadavky: - praxe v oboru maso-uzeniny v ...

 • Řidič malého konterjnerového vozidla

  Jízdy pouze po Čechách - kromě Moravy. Požadujeme: ŘP sk. C+E, profesní průkaz. Výhodou: ADR průkaz. Pracovní doba: 7-15:30 hod. První kontakt: Ing. Chotovinský Jan, tel.: 734 232 270 (od 7 hod.), e-mail: [email protected] nebo osobně na uvedené adrese.

 • Skladový manipulant

  Pracovní pozice je spojena s častými služebními cestami v ČR i zahraničí. Ubytování a dopravu do zaměstnání hradí zaměstnavatel. Cestovní náhrady jsou hrazeny zaměstnavatelem Schůzku nutno domluvit telefonicky předem. Kontakt: tel. nebo e-mailem - Juřica Daniel, tel.: 602180033, e-mail: [email protected]

Pomůžeme vám s hledáním práce jako řidič v Jihočeském kraji. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce řidič Jihočeský kraj je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Řidič Jihočeský kraj?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Jihočeském kraji na pozici Řidič 374 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 70000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 30519 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 25 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 110 Kč do 350 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Řidič Jihočeský kraj je 170 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Řidič Jihočeský kraj?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :