Nabídka práce pro operátory a seřizovače CNC strojů v Jihlavě

19 aktuálních volných míst

 • Seřizovač cnc

  Náplň práce: Samostatně provádí seřizování strojů (Tornos, Star) a stanovuje pracovní kroky a metody. Eviduje technická dala o průběhu a výsledcích práce a spolupracuje při zavádění nových výrobních procesů. Požadujeme : - vyučení v oboru mechanik – seřizovač (praxe v oboru výhodou) - základní znalost práce na PC - znalost čtení technické dokument ...

 • Frézař cnc

  Chcete pracovat jako frézař CNC? Máte SOU strojního zaměření? Pracoval jste jako frézař a máte praxi na obdobné pozici? Vyznáte se v technické dokumentaci? Pak nás kontaktujte!! V případě, že máte o uvedenou pozici zájem, zašlete svůj životopis na: personalni@ttmetea.cz. Do předmětu uveďte "FRÉZAŘ CNC - MODYNAS".

 • Frézař - klasická fréza

  Chcete pracovat jako frézař (na klasické fréze)? Máte SOU strojního zaměření (frézař)? Pak nás kontaktujte!! V případě, že máte o uvedenou pozici zájem, zašlete svůj životopis na: personalni@ttmetea.cz. Do předmětu uveďte "FRÉZAŘ NA KLASICKÉ FRÉZE - MODYNAS".

 • Soustružník

  Chcete pracovat jako soustružník? Máte SOU v oboru obrábeč kovů - soustružník? Pak nás kontaktujte!! V případě, že máte o uvedenou pozici zájem, zašlete svůj životopis na: personalni@ttmetea.cz. Do předmětu uveďte "SOUSTRUŽNÍK - MODYNAS".

 • Operátor CNC stroje

  Místo výkonu práce: Nádražní 43a, Třešť První kontakt telefonicky PO-PÁ 7:00-15:30 nebo e-mailem.

 • Seřizovač a obsluha obráběcích CNC strojů (kromě dřevoobráběcích)

  Obsluha laserového plotteru Požadujeme: - SŠ vzdělání technického směru strojírenského nebo elektro zaměření - znalost práce s AutoCADem - znalost práce s technickou dokumentací - znalost práce s měřidly

 • Obráběč kovů

  Bydliště Jamné u Jihlavy a okolí vítáno. Vyučení v oboru obráběč kovů. Náplň práce: obsluha CNC soustruhů při sériovém obrábění výkovků .

 • Frézaři CNC

  Vzdělání minimálně SOU strojního zaměření, praxe na dané pozici minimálně 3roky; znalost čtení technické dokumentace, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost.

 • Soustružník CNC

  Požadavky: - vzdělání SOU nebo ÚSO - praxe na CNC výhodou - orientace v technické dokumentaci - aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, pečlivost Náplň práce: - práce v systému Sinumerik, Mazatrol - obrábění přesných dílců (letecká výroba) - průběžné měření parametrů - vícestrojová obsluha

 • Soustružník

  Požadavky: - vzdělání: SOU-soustružník - praxe na klasickém soustruhu min. 5 let - orientace v technické dokumentaci - aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, pečlivost Náplň práce: - obrábění na soustruhu SV 18: malosériová výroba - obrábění přesných dílců: letecká výroba - měření strojních součástí - ostření nářadí ...

 • Obsluha CNC strojů

  Praxe v oboru vítána. Životopis zašlete e-mailem na rosicka@ajaxjihlava.cz .

 • Seřizovač CNC strojů - obráběč na CNC frézkách

  Práce vhodná i pro uchazeče s menší praxí v programování, ale požadujeme alespoň základní teoretickou a praktickou znalost oboru. Flexibilní pracovní doba. Uchazeč musí projít přijímacím pohovorem.

 • Obráběč kovů - soustružník, frézař

  Náplň práce: - soustružení, frézování dle výkresové dokumentace - seřizování strojů - stanovení technologických postupů dle výkresové dokumentace - údržba zařízení Požadujeme: - odborné vyučení - předchozí praxi na obdobné pozici - výhodou - zkušenosti s úpravou materiálu - výhodou - ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (pondělí až pátek) - zodpově ...

 • Pracovník na obsluhu CNC

  Životopis zašlete e-mailem na dvorak@ajaxjihlava.cz.

 • Frézař / soustružník

Pomůžeme vám s hledáním práce jako operátor, seřizovač CNC strojů v Jihlavě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro operátory a seřizovače CNC strojů Jihlava je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.