Aktuální nabídka práce TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o.

19 aktuálních volných míst

 • Úklidový pracovník/úklidová pracovnice

  Pracovní pozice je vyhrazena pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. Náplň práce: denní úklid. Nástup: ihned. Bližší informace: pohyblivá složka 0-3000 Kč. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

 • Úklid společných prostor

  Pracovní pozice je vyhrazena pro OZP s 1.-3. stupněm invalidity. Náplň práce: úklid společných prostor a toalet v obchodním domě. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

 • Třídění odpadu

  Pracovní pozice je vyhrazena pro OZP s 1.-3. stupněm invalidity. Náplň práce: třídění odpadu a práce u lisu papíru. Pohyblivá složka 0 - 2 000 Kč. Nástup: ihned. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

 • Strojové čištění

  Pracovní pozice je vyhrazena pro OZP s 1.-3. stupněm invalidity. Náplň práce: strojní čištění garáží a prostor centra v nočních hodinách. Pohyblivá složka 0 - 2 000 Kč. Nástup: ihned. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

 • Technik/čka

  Pracovní pozice vyhrazena pro OZP 1. a 2. stupně. Náplň práce: úklid retailových parků, sečení travního porostu, technické práce. Požadavky: řidičský průkaz sk. B, výhodou řidičského průkazu na traktor.

 • Úklidový pracovník/úklidová pracovnice

  Pracovní pozice je vyhrazena pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. Náplň práce: strojové čištění výrobní haly. Nástup: ihned. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

 • Úklidový pracovník/úklidová pracovnice

  Pracovní pozice je vyhrazena pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. Náplň práce: denní úklid. Nástup: ihned. Bližší informace: pohyblivá složka 0-3000 Kč. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

 • ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/ÚKLIDOVÁ PRACOVNICE ve zdravotnickém zařízení

  Pracovní pozice je vyhrazena pro OZP s 1.-3. stupněm invalidity. Náplň práce: strojní čištění vnitřních prostor. Jedná se o chodby, halu a veřejné prostory. Nástup: ihned. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

 • Asistent/ka vedení

  Pracovní pozice vyhrazena pro OZP s 1.-3. stupněm invalidity. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou. Náplň práce: asistent/ka vedení společnosti, administrativní činnost, komunikace s úřady, zákazníky, dodavateli a vedení agendy nákupních objednávek. Nástup: ihned. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem. ...

 • Úklid společných prostor

  Pracovní pozice je vyhrazena pro OZP s 1.-3. stupněm invalidity. Náplň práce: úklid showroomu, kanceláří a toalet. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

 • Úklidový pracovník

  Náplň práce: Denní úklid administrativních prostor a sociálních zařízení 10-15 hodin týdně, tj. 2-3 hod. denně Kontakt: telefonicky, emailem.

 • Úklidový/á pracovník/pracovnice

  Nástup možný ihned. Vyhrazeno pro OZP. Úklid kanceláří, chodeb a sanitárních zařízení. Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo e-mailem.

 • ÚKLIDOVÝ/Á PRACOVNÍK/CE - strojové čištění

  Náplň práce: denní úklid společných prostor se strojem na EUC Liberec Hlásit se e-mailem

 • Úklidový/á pracovník/ce

  Náplň práce: denní úklid Vhodné pro osoby zdravotně postižené Pohyblivá složka 0 - 3 000,- Kč Hlásit se e-mailem

 • Úklidový/á pracovník/ce

  Místo vyhrazeno pro OZP s max. 2. stupněn invalidity. Náplň práce: denní úklid kanceláří, showroomů, sanitárních zařízení včetně dezinfekce. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Zaměstnání u TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o.

vznik firmy v ČR: prosinec 2020 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 20 - 24 zaměstnanci
IČ: 09769544
adresa: České Budějovice - České Budějovice 3, Nemanická 2721
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 19 volných pracovních míst ve společnosti TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: TŘÍDĚNÍ ODPADU, ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/ÚKLIDOVÁ PRACOVNICE, ÚKLID SPOLEČNÝCH PROSTOR, ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/ÚKLIDOVÁ PRACOVNICE ve zdravotnickém zařízení, STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ a dalších 14 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ?

Společnost TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ aktuálně nabízí 16 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 9000 Kč do 23000 Kč. Průměrná nabízená mzda v TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ je 16750 Kč.

Ve firmě TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 3 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 110 Kč do 150 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ je 130 Kč/hod.