Nabídka práce pro vedoucí prodejny v Chrudimi

3 aktuálních volných míst

  • Oblastní manažer - Chrudim a Žďár nad Sázavou

    Místo výkonu práce: Slatiňany - Sečská 861 NÁPLŇ PRÁCE: vyhledávání obchodních příležitostí, péče o stávající zákazníky, jednání se zákazníky, prezentace sortimentu, manuální zručnost, konzultace technických a obchodních podmínek zakázky, nabídka řešení pro koncového zákazníka, řešení reklamací POŽADAVKY: min. středoškolské vzdělání, vhodné pro ab ...

  • Zástupce vedoucího prodejny

    Místo výkonu práce: 1. Máje 550, Třemošnice ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky 80 Kč, 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové připojištění, benefitní cafeterie První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

  • Vedoucí prodavač/ka chovatelských potřeb

    Místo výkonu práce: Buddy obchod Tesco Chrudim, Dr. Milady Horákové 10. POŽADAVKY: mít rád zvířata, dobrá komunikace se zákazníkem. Zemědělská škola výhodou. Uživatelská znalost PC, flexibilita, spolehlivost, schopnost učit se novým věcem. Základní znalosti v oboru chovatelských potřeb. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: dobré platové podmínky, slevy pro zaměst ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako vedoucí prodejny v Chrudimi. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro vedoucí prodejny Chrudim je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.