Aktuální nabídka práce Jednota, spotřební družstvo Hlinsko

2 aktuálních volných míst

  • *Prodavačka - pokladní

    Prodej zboží, obsluha, přejímka, ošetřování a skladování zboží, práce na pokladně, práce s penězi,práce s lidmi, účtování cen, administrativa na prodejně, práce s pokladním systémem, kontrola kvality a záruční doby u zboží,dodržování předpisů v oblasti bezpečnosti práce, hygieny, cenových předpisů. Zastupování vedoucí prodejny v době její nepřítomn ...

  • Vedoucí prodejny

    Místo výkonu práce: Zderaz NÁPLŇ PRÁCE: Prodej zboží, obsluha, přejímka, ošetřování a skladování zboží, práce na pokladně, práce s penězi, práce s lidmi, účtování cen, administrativa na prodejně, práce s pokladním systémem, kontrola kvality a záruční doby u zboží, dodržování předpisů v oblasti bezpečnosti práce, hygieny, cenových předpisů. POŽADA ...

Zaměstnání u Jednota, spotřební družstvo Hlinsko

Zajímá vás práce ve firmě Jednota, spotřební družstvo Hlinsko? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Jednota, spotřební družstvo Hlinsko

vznik firmy v ČR: leden 1957 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců
IČ: 00032131
adresa: Hlinsko, Tylovo náměstí 272
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Jednota, spotřební družstvo Hlinsko

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Jednota, spotřební družstvo Hlinsko nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Jednota, spotřební družstvo Hlinsko.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: *Prodavačka - pokladní, Vedoucí prodejny.

Všechna volná místa ve společnosti Jednota, spotřební družstvo Hlinsko na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Jednota, spotřební družstvo Hlinsko?

Společnost Jednota, spotřební družstvo Hlinsko aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 23000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Jednota, spotřební družstvo Hlinsko je 21500 Kč.