Nabídka práce pro uklízečky v Chrudimi

16 aktuálních volných míst

 • TIPPomocný pracovník dětské skupiny

  Hledáme paní na pomocné práce (úklid, příprava svačinek, prostírání, příprava postýlek, praní) do naší dětské skupinky v Bylanech. Práce na DPP. Požadujeme: Pracovitého člověk, který má rád děti. Nabízíme: Praci na DPP nebo DPČ.

 • Uklízeč/ka

  MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Hypermarket Albert - Slovenského nár. povstání 1060, Chrudim NÁPLŇ PRÁCE: Úklid prodejny Albert a Tesco Ranní a odpolední směny. Nástup možný ihned! NEVYSTAVOVAT DOPORUČENKY!!! První kontakt prosím učiňte na výše uvedeném telefonním čísle.

 • Pokojská - uklízeč/ ka

  Místo výkonu práce: Hlinsko - Adámkova 279 a Hlubocká 88, Krucemburk K hrubé mzdě náleží ještě prémie. Pracovní úvazek i nástup dle dohody. POŽADUJEME: ŘP sk. "B" První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, e-mailovou adresou nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen. ...

 • Provozní pracovník

  Místo výkonu práce: Seč - Čs. Pionýrů 197, 538 07 Seč NÁPLŇ PRÁCE: Úklid klientských pokojů a provozních prostor v SANATORIU TOPAS s.r.o. a ALMED SERVIS s.r.o. Seč. Výpomoc v kuchyni, výdej stravy klientům a příprava jednoduchých pokrmů. Pracovní doba: od 7:00 do 19:00 hodin, PO-NE (směny dle potřeby - jako zástup za dovolenou nebo nemoc) POŽADA ...

 • Uklízeč/ka

  Místo výkonu práce: Seč - Čs. Pionýrů 197 NÁPLŇ PRÁCE: Úklid klientských pokojů a provozních prostor v SANATORIU TOPAS s.r.o. a ALMED SERVIS s.r.o. Seč. Pracovní doba: od 7:00 do 19:00 hodin, 12 ti hodinové směny (krátký, dlouhý týden bez nočních). Nástup možný ihned!! POŽADAVKY: Smysl pro čistotu a pořádek, kladný přístup k seniorům, flexibili ...

 • Uklízeč/ka

  Místo výkonu práce: Fibichova 52, Chrudim. NÁPLŇ PRÁCE: Úklid společných prostor v bytových a panelových domech. POŽADAVKY: Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič - PODMÍNKOU. První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle.

 • Uklízeč/ka

  Místo výkonu práce: hotel Styl Hlinsko - Na Stráni 155 Nástup možný ihned! První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle.

 • Uklízeč/ka - BRIGÁDA

  Místo výkonu práce: hotel Styl Hlinsko - Na Stráni 155 Nástup možný ihned! ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: využití hotelového wellness První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle.

 • Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních. průmyslových a jiných objektech

  Místo výkonu práce: Penzion Motýlí louka-Krásné-Chlum 8 NÁPLŇ PRÁCE: úklid penzionu Motýlí louka POŽADAVKY: vhodné pro studenty, práce převážně o víkendech, znalost českého jazyka výhodou První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle od 9 do 18 hod. nebo na e-mailové adrese.

 • Uklízeč/ka

  Místo výkonu práce: Nádražní 220, Stíčany, 538 62 Hrochův Týnec Nástup možný ihned! NÁPLŇ PRÁCE: úklid kancelářských prostor. První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

 • Úklid výrobních prostor

  Místo výkonu práce: Kovolis, Hedvikov 1. Požadujeme: praxi ve slévárně tlakového lití (ochrana elektroinstalace, tlakové čištění, filtrace KMA).

 • Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

  Jedná se o dvě provozovny - Chrudim - Nerudova ulice a Píšťovy. Nástup dle dohody - ihned! POŽADUJEME: ŘP sk. B. První kontakt učinit přes email a zaslat průvodní dopis s kontakty a se životopisem ([email protected])

 • Pokojská - úklid

  Místo výkonu práce: Autokemp U Letadla Seč NÁPLŇ PRÁCE: úklid chatičky, pokoje, WC, sprchy, praní prádla apod. První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

 • Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

  Místo výkonu práce: celá ČR dle zakázek zaměstnavatele NÁPLŇ PRÁCE: jedná se úklid, kanceláří, hotelů a průmyslové objekty POŽADAVKY: řidičský průkaz sk .B - pracovní cesty, zodpovědnost, bezúhonnost První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle.

 • Uklízeči a pomocníci v hotelích

  Místo výkonu práce: Seč - Čs. Pionýrů 197 První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako uklízečka v Chrudimi. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro uklízečky Chrudim je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.