Nabídka práce svářeč v Chrudimi

23 aktuálních volných míst

 • Svářeč

  Místo výkonu práce: Sobětuchy POŽADAVKY: uchazeč by měl umět svářet s TIG, MIG a CO ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: obědy každý den zdarma v hodnotě 110Kč/den, mladý kolektiv, 1 směnný provoz První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen ...

 • Zámečník-svářeč

  Místo výkonu práce: Tuněchody Praxe není podmínkou. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravování zdarma První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

 • Svářeč, zámečník

  Místo výkonu práce: AMD Konstrukt s.r.o., Křižanovice 38 NÁPLŇ PRÁCE: Firma se zabývá výrobou štěpkovacích strojů na dřevo POŽADAVKY: vyučení v oboru zámečník, svářeč, manuální zručnost , znalost ve výkresové dokumentaci Zkušební doba 3 měsíce Pracovní smlouva na 1 rok , po uplynutí 1 roku se pracovní smlouva uzavře na dobu neurčitou ZAMĚSTNANEC ...

 • Svářeč, zámečník

  Místo výkonu práce: Trhová Kamenice NÁPLŇ PRÁCE: sváření CO2, čtení technické dokumentace ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování 107,10 Kč/1 den První kontakt učiňte prosím na níže uvedeném telefonním čísle denně od 7 do 17 hod. nebo na e-mailové adrese.

 • Svářeč

  Místo výkonu Chrudim. Prvni kontakt telefonicky. Jedná se o svařování konstrukcí z materiálů ocel, železo p. hliník. Nutno složit praktickou zkoušku ze sváření.

 • Svářeč

  Místo výkonu Chrudim. Prvni kontakt telefonicky. Jedná se o svařování konstrukcí z materiálů ocel, železo p. hliník. Nutno složit praktickou zkoušku ze sváření.

 • Zámečník/ Svářeč metoda TIG

  Místo výkonu práce: Vítanov Nástup možný ihned. Svářečský kurz případně firma zajistí. Pracovní doba 6.00 - 14.30. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příplatek na obědy První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle.

 • Obsluha laserového dělení materiálu

  Místo výkonu práce: Bítovany Hledáme kolegu do strojírenské výroby. Pracovní náplň: Dělení materiálu pomocí laserového paprsku podle technologického zadání, Manipulace s materiálem pomocí portálového jeřábu, Odstraňování nálitků na výpalcích a čištění výpalků. Požadavky: Vyučení nebo středoškolské vzdělání ve strojírenském směru výhodou, Základní ...

 • Svářeč

  Místo výkonu práce: Bítovany Hledáme kolegu do strojírenské výroby. Pracovní náplň: Svařování metodou CO2, Rovnání svarků dle tolerancí za pomoci lisu či autogenu Požadavky: Výuční list v oboru, popř. SŠ vzdělání strojírenského směru výhodou, Platný svářečský průkaz, Znalost svařování metodami MIG/MAG (CO2) a popř. TIG, Praxe v oboru a zkušenost ...

 • Svářeč

  Místo výkonu práce: stavby na území ČR (po - pá). Náplň práce: provádění nekonstrukčních, nepevnostních svárů. Požadujeme: základní svářečský kurz, praxi v oboru, odpovědnost a kladný přístup k práci ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: jistotu v perspektivní a stabilní firmě, benefity (jízdné, diety, 5 týdnů dovolené), odpovídající finanční ohodnocení První ko ...

 • Svářeč-státní svářecí zkouška

  Místo výkonu práce: stavby na území ČR (po - pá). Náplň práce: provádění svářečských prací (konstrukční sváry), pomocné práce v rámci činností celé čet, montáž a manipulace s železobetonovými prvky za pomoci jeřábu, práce z vysokozdvižných plošin. Požadujeme: certifikát svářeče podle ISO 9606-1 (elektroda obalovaná), základní svářečský kurz (po za ...

 • Svářeč plamenem

  Místo výkonu práce: Hlinsko POŽADAVKY: vyučení v oboru výhodou, svářečské oprávnění, manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, logické uvažování, chuť do práce. Práce pouze na ranní směn ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: dotované stravování, možnost kariérního růstu. První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adres ...

 • Svářeč, přípravář

  Místo výkonu práce: Hlinsko v Čechách ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: měsíční prémie První kontakt učiňte prosím na níže uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

 • Strojní zámečník/svářeč

  Místo výkonu práce: Slatiňany NÁPLŇ PRÁCE: příprava a výroba podélníků přípojných vozidel, sestavení rámů a nástaveb přípojných vozidel a dalších ocelových konstrukcí dle předané výrobní dokumentace, svařování rámů a ocelových konstrukcí dle obecných norem v oboru a vnitropodnikových předpisů, příprava menších a speciálních dílů pro přípojná vozid ...

 • Svářeč

  Místo výkonu práce: Trhová Kamenice NÁPLŇ PRÁCE: Sváření CO2, čtení technické dokumentace ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování 82,60 Kč/den První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese, či přímo na provozovně.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako svářeč v Chrudimi. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce svářeč Chrudim je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Svářeč Chrudim?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Chrudimi na pozici Svářeč 19 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 42000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 26366 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 4 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 110 Kč do 250 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Svářeč Chrudim je 178 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Svářeč Chrudim?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :