Nabídka práce pro řidiče v Chrudimi

15 aktuálních volných míst

 • Řidíč, skladník

  Místo výkonu práce: Chrudim NÁPLŇ PRÁCE: expedice, příjem zboží, rozvoz zboží dodávkou - ŘP sk. B, práce v MS OFFICE, práce s počítačem na lepší uživatelské úrovni, práce s poštovním klientem, všeobecná technická znalost ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: čisté pracovní prostředí, pracovní doba do 15:30, vstřícný přístup vedení První kontakt učiňte, prosím, na ...

 • Řidič/ka / Pracovník(ce) v sociálních službách

  Místo výkonu práce: Chrudim NÁPLŇ PRÁCE: poskytování úkonů pečovatelské služby na domech s pečovatelskou službou a v terénu - pomoc při zvládání běžných úkonech péče o vlastní osobu, poskytnutí stravy, nebo pomoc při zajištění stravy, pomoc při zajištění chodu domácnosti, řízení referenčního vozidla, povinnosti spojené s rozvozem obědů pro klienty ...

 • Řidič/ka sk. "B"

  Místo výkonu práce: Adámkova tř. 777, Hlinsko v Čechách Náplň práce: rozvoz zboží po EU První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 8 do 16 hod. nebo přímo na provozovně po předchozí domluvě termínu.

 • Řidič - rozvoz obědů

  Místo výkonu práce: Restaurace Na Křižovatce Lukavice NÁPLŇ PRÁCE: rozvoz obědů od 7.30.h do 11.30.h První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

 • Řidič/ka mezinárodní dopravy-dodávka (plachtová desetipaletová)

  Místo výkonu práce: Slatiňany POŽADAVKY: řidičský průkaz sk. B, Požadujeme flexibilitu, spolehlivost, bezúhonnost, samostatnost a komunikativnost. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: možnost parkovat doma, směna pondělí až pátek První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

 • Řidič (skupina B), pomocné práce na stavbě

  Místo výkonu práce: Hrochův Týnec Možnost nástupu po domluvě a DPP/DPČ. POŽADAVKY: ŘP - B, schopnost domluvit se v ČJ První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

 • Pracovník pohřební služby - řidič

  Místo výkonu práce: Chrudim POŽADAVKY:SOU, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, zodpovědnost, fyzická zdatnost, čistý trestní rejstřík. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Proškolení BOZP. Po zkušební době dojde k navýšení mzdy - prémie. Firemní benefity - mobilní telefon, oblečení a příspěvek na stravu. První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telef ...

 • Řidič/ka skupiny C, B

  Místo výkonu Hlinsko a kraj Vysočina. První kontakt emailem ([email protected]), telefonicky kdykoli a osobně (volat předem). Náplň práce: rozvoz nápojů ke koncovým zákazníkům, z 90% se jedná o paletové sklopky.

 • Řidič sanitního vozidla

  Místo výkonu práce: Chrudim-Václavská 570 POŽADAVKY: Řidičský průkaz skupiny B, časová flexibilita, fyzická zdatnost, příjemné vystupování, praxe v řízení motorových vozidel. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

 • Řidič skupiny B - dodávka

  Místo výkonu práce: Česká republika + Evropa (Německo, Slovenko) NÁPLŇ PRÁCE: Rozvoz zboží po celé ČR + Evropa, práce od pondělí do pátku, komunikace s dispečerem ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: služební telefon + SIM První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle 8.00 - 16.30 hod nebo na e-mailové adrese. ...

 • Rozvoz jídel, administrativa

  Místo výkonu práce: Hlinsko POŽADAVKY: ŘP sk. B, znalost MS Office První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle od 9 do18 hod.

 • Řidič(ka)

  Místo výkonu práce: Úhřetice 34 POŽADAVKY: ŘP sk. B První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle (mezi 8:00 - 14:00) nebo na e-mailové adrese.

 • Řidič "B"

  Místo výkonu práce: Hlinsko (sídlo firmy) - řidič plachtové dodávky - mezinárodní doprava EU/ Německo, Holandsko, Francie POŽADAVKY: Znalost AJ/NJ výhodou. Nejprve telefonický kontakt. První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle.,

 • Řidič autobusů v dálkové přepravě osob

  Místo výkonu práce: Česká republika POŽADAVKY: řidičské oprávnění sk. D, profesní a zdravotní způsobilost ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: možnost rozšíření O ze skup. B/C na D vybraným uchazečům, 5 týdnů dovolené, jízdní výhody i pro rodinné příslušníky, SIM karta, penzijní připojištění První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá ...

 • Řidič autobusů v dálkové přepravě osob

  Místo výkonu práce: Chrudim + Česká republika Požadavky: řidičské oprávnění sk. D, profesní a zdravotní způsobilost, možnost rozšíření ŘO ze sk. B/C na sk. D Nabízíme: 5 týdnů dovolené, jízdní výhody i pro rodinné příslušníky, penzijní připojištění. První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle, e-mailem nebo přímo na provozovně ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako řidič v Chrudimi. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro řidiče Chrudim je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Řidič Chrudim?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Chrudimi na pozici Řidič 12 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 18000 Kč do 40000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 28667 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 3 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 115 Kč do 170 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 135 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Řidič Chrudim?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :