Nabídka práce dělník (ve výrobě) v Chrudimi

23 aktuálních volných míst

 • Dělník ve výrobě - obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů

  Místo výkonu práce: Třemošnice První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

 • Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

  Místo výkonu práce: Chrast u Chrudimě Fyzicky náročná práce-vhodnější pro muže. První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 13.00 do 16.00 hod,, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

 • Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

  Místo výkonu práce: Chrudim. Fyzicky náročná práce-vhodnější pro muže. První kontakt emailem ne telefonicky po - pa od 13 do 16 hodin.

 • Technicko-obchodní pracovník/ce pro přípravu výrobních podkladů pro CNC obráběcí stroj

  Místo výkonu práce: Medlešice NÁPLŇ PRÁCE: obsluha CNC obráběcího stroje pro zpracování dřevěných materiálů, komunikace se zákazníky, obsluha zákazníků POŽADUJEME: příjemné vystupování a komunikativnost, spolehlivost, samostatnost a nasazení, obchodního a týmového ducha, chuť pracovat a zdokonalovat se, řidičský průkaz sk. B, VZV (výhodou), praxe ...

 • Dělník v potravinářské výrobě

  Místo výkonu práce: Chrudim NÁPLŇ PRÁCE: pracovník v potravinářské výrobě - vaření - míchání těsta český jazyk nutností ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravování v místě První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle mezi 9-14 hodinou nebo na e-mailové adrese.

 • Dělník/ce ve výrobě

  Místo výkonu práce: Tuněchody 105 NÁPLŇ PRÁCE: dělník ve výrobě - kovovýroba První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

 • Pomocní dělníci ve výrobě

  Pracovní doba: směna od 6:00 do 18;00 hodin Místo výkonu: Sancolor s.r.o. - pracoviště - areál firmy SIAG, Průmyslová 307, Chrudim lV, 537 01 Chrudim 1 ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Ubytování, doprava První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

 • Výrobní dělník 2

  Místo výkonu práce: Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice, Družstevní 436, 538 42 Ronov nad Doubravou NÁPLŇ PRÁCE: práce při výrobě odlitků ve slévárně, ruční apretace, rutinní práce u lisu, práce s ručním elektrickým nářadím, tryskání odlitků. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: výplata pravidelně a včas, pět týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 10 ...

 • Manipulační dělník ve strojírenské výrobě

  Místo výkonu práce: Chrudim POŽADAVKY: Požadujeme řidičský průkaz skupiny B, výhodou průkaz VZV a jeřáb - není podmínkou První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle od 7.00h do 15.30h, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen. ...

 • Operátor/ka výroby

  Místo výkonu práce: Budovatelů č.p. 482, 538 43 Třemošnice Pracovní náplň: Navěšování a svěšování dílů, vizuální kontrola a balení dílů. Požadovaný profil: Ukončené základní vzdělání, manuální zručnost, fyzická zdatnost, práce s PC výhodou, spolehlivost, samostatnost, chuť pracovat a učit se novým věcem. Nabízíme: Zázemí stabilní a rozvíjející se ...

 • Manipulant výroby

  Místo výkonu práce: Budovatelů č.p. 482, 538 43 Třemošnice Pracovní náplň: Zásobování výroby materiálem, obsluha elektrického paletového vozíku / VZV, manipulace s hotovým materiálem, zpracování příkazů prostřednictvím čtečky čárových kódů. Požadovaný profil: Ukončené základní vzdělání, zkušenosti s el. paletovým vozíkem/ VZV, platný průkaz k říze ...

 • Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

  Místo výkonu práce: Trhová Kamenice První kontakt telefonicky nebo emailem.

 • Dělník v kamenické výrobě

  Místo výkonu práce: Lom Prosetín - okr. Chrudim První kontakt učiňte na výše uvedeném telefonním čísle v době od 8 do 16 hod. nebo na e-mailové adrese. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: jiné výhody, zaměstnanecké slevy

 • Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

  Místo výkonu práce: Dřevíkov č.p. 58, Vysočina První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

 • Dělník/ce v potravinářské výrobě

  Místo výkonu práce: Poličská č.p. 1365, Poličská 1535, 539 01 Hlinsko v Čechách 1 a Horní Holetín 153 NÁPLŇ PRÁCE: Výroba mražených a chlazených potravin a jídel. Hlavní činnosti podle zařazení do pracovního týmu: výrobní práce, balící práce, obsluha zařízení, sanitace a další činnosti dle pokymů nadřízeného. Práce na noční směnu. První kontakt uč ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník (ve výrobě) v Chrudimi. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce dělník (ve výrobě) Chrudim je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Výrobní dělník Chrudim?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Chrudimi na pozici Výrobní dělník 21 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 50000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 20767 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 110 Kč do 130 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Výrobní dělník Chrudim je 120 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Výrobní dělník Chrudim?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :