Nabídka práce elektromechanik v Českých Budějovicích

27 aktuálních volných míst

 • Samostatný elektromontér, samostatná elektromontérka

  Náplň práce: výroba a montáž rozvaděčů pro chladírenské technologie, "oživování" chladírenských technologií. Požadujeme: vzdělání v oboru elektro, základní znalost MaR, schopnost orientace v elektro dokumentaci, praxi ve výrobě a zapojování řídících rozvaděčů. Zaměstnanecké výhody: dovolená 5 týdnů, příspěvek na obědy, parkoviště pro zaměstnance, s ...

 • Elektromontér/ka výroby rozvaděčů

  Náplň práce: výroba a montáž rozvaděčů pro chladírenské technologie, "oživování" chladírenských technologií. Požadujeme: vzdělání v oboru elektro, základní znalost MaR, schopnost orientace v elektro dokumentaci. Zaměstnanecké výhody: dovolená 5 týdnů, příspěvek na obědy, parkoviště pro zaměstnance, sleva na firemní výrobky. V případě zájmu kontakt ...

 • Obsluha navíjecího stroje

  PP na dobu určitou. Náplň práce: obsluha navíjecího stroje, navíjení VN a VVN cívek pro zhášecí tlumivky Kvalifikace: vyučení v technickém oboru, manuální zručnost Zam výhody: - práce v širším centru Č. Budějovic- výborná dostupnost, parkoviště v areálu firmy - výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy- mzdové příplatky a dny volna nad rámec zákona ...

 • Elektrikář

  Požadavky: vyhláška 50/1978 Sb., řidičský průkaz sk. B výhodou. Náplň práce: elektroinstalační práce na stavbách v Jihočeském kraji.

 • Montér do výroby rozvaděčů Měření a regulace

  Požadavky: vyučení v oboru, platné zkoušky z vyhlášky 50 §6, ŘP "B". Nabízíme: 5 týdnů dovolené, přísp. na stravování, na životní poj., firemní O2 tarif, kurzy, školení, parkoviště.

 • Elektromontér- měření a regulace

  Požadavky: vyučení v oboru, platné zkoušky z vyhlášky 50 §6, ŘP "B". Nabízíme: 5 týdnů dovolené, přísp. na stravování, na životní poj., firemní O2 tarif, kurzy, školení, parkoviště.

 • Servisní technik MaR

  Požadavky: praxe v oboru, práce s PC, vyhláška 50 §6, ŘP "B". Nabízíme: 5 týdnů dovolené, přísp. na stravování, na životní poj., firemní O2 tarif, kurzy, školení, parkoviště.

 • Elektromechanik

  Pracovní pozice vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nabízíme: stravenky a příspěvek na životní pojištění. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

 • Mechanik

  Pracovní pozice vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nabízíme: stravenky a příspěvek na životní pojištění. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

 • Elektrikář/ka

  Zam. výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, zvláštní prémie. Kontakt: telefonicky (od 8 hod. do 16 hod.).

 • Elektrikář-montér fotovoltaických a bateriových systémů

  Místo výkonu práce: Planá u Českých Budějovic. Co říká TERMS a.s. o pozici: všichni pracujeme pod firmou TERMS a.s., která své aktivity zaměřila mimo jiné na nové technologie a obnovitelné zdroje. Rozvíjíme a instalujeme fotovoltaické elektrárny, bateriová úložiště a nabíjecí stanice pro elektromobily. Právě proto jsme v roce 2015 kývli na spoluprá ...

 • Stavební elektrikář- elektromechanik

  Místo výkonu práce: zakázky v rámci celé ČR. Požadujeme: ŘP skupiny B, vyhlášku 50 §6. Osobní návštěva na adrese kanceláře Novohradská 36, ČB je možná po telefonickém sjednání schůzky (8 - 16 hod.).

 • Pracovník/ice v oboru elektro

  Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ v oboru elektro; praxi s detektronickým vyhledáváním inženýrských sítí výhodou; nutné platné osvědčení k výkonu činností na elektrických zařízeních dle nařízení vlády č. 194/2022 min §6, ideálně §8 (revizní technik); zodpovědný přístup k plnění zadaných úkolů; počítačové dovednosti (CAD SW výhodou); ochotu ke služebním ce ...

 • Elektromechanik

  Místo výkonu práce: České Budějovice. Zkušební doba: 3 měsíce. Náplň práce: montáž řídících rozváděčových skříní NN, montáž elektroinstalace na jednoúčelových strojích, montáž elektroinstalace na přípravcích pro jednoúčelové stroje, servisní výjezdy na opravy a montáž JÚS u zákazníka, provádění preventivních údržeb a kontrol dle plánu. Požadujeme: ...

 • Elektromontér FV systémů

  Jsme specialisté v oblasti financí, realit, investic a především energetického odvětví. Jsme dodavatelem elektřiny a plynu, nadále dodáváme FVE systémy, zdroje tepla a vody, chladící zařízení. Zabýváme se komplexním poradenstvím a projekty v rámci energetických řešení. Systémy vyřizujeme na klíč, tedy vč. projektů, dotací i konečných revizí. Klient ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako elektromechanik v Českých Budějovicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce elektromechanik České Budějovice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Elektromechanik České Budějovice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Českých Budějovicích na pozici Elektromechanik 26 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 45000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 32673 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 230 Kč do 250 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Elektromechanik České Budějovice je 240 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Elektromechanik České Budějovice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :