Nabídka práce pro stavební dělníky v České Lípě

10 aktuálních volných míst

 • Drobné zednické práce

  Popis pracovních činností: drobné stavební opravy a úpravy. Místo výkonu práce: Častolovice 16. První kontakt emailem a nebo osobně

 • Stavební dělník při dokončování staveb

  Hledáme přidavače - pomocný dělník na stavbě místo výkonu práce Česká Lípa a okolí. Pracovní doba od 7 hod do 16 hod Nabízíme plat od 15 000 Kč hrubého dle šikovnosti a výkonu stavby. Možnost týdenních záloh při 100 % docházce. Výplata 5. den v měsíci. Pracovní oděv a pomůcky samozřejmostí. U společnosti Stavimdomy cz naleznete práci v menší fir ...

 • Stavební dělník

  Požadujeme: - spolehlivost - pracovitost

 • Pracovník/ce údržby

  Panda sport, příspěvková organizace, Máchova 203, 471 27 Stráž p.R. restaurace a sportovní hala SUOMI, Stráž pod Ralskem ing.Zdeněk Šimon, tel. 733184778, e-mail: reditel@pandasport.cz Požadujeme:praxe 3 roky , trestní bezúhonnost celková správa a údržba nemovitostí časová flexibilita, loajalita iniciativa, zodpovědn ...

 • Přidavači - stavební dělníci

  Místo výkonu práce: Česká Lípa, Liberec = podle zakázek. Řidičský průkaz sk. B výhodou. Schůzku nutné domluvit předem na telef. čísle nebo e-mailu. V okrese Česká Lípa není zřízeno kontaktní pracoviště pro osobní jednání. Nejbližší osobní kontakt možný v Jablonném v Podještědí.

 • Železář

  Mzdové rozpětí se může lišit v závislosti na schopnostech uchazeče.

 • Přidavač

  ŘP sk. B je výhodou. Nástup je možný ihned. Životopis s sebou. Mzda v úkole 15 000 Kč/měsíc. Výkon práce: dle zakázek. Kontakt nejdříve telefonicky!!!

 • Dělník na stavbách - "brigáda"

  Místo výkonu práce: Liberecký kraj Nabízíme: Dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned. Vzdělání není nutné.

 • Dělník na stavbách

  Místo výkonu práce: Liberecký kraj Nabízíme: pracovní poměr nebo Dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned. Vyučení, praxe není nutné.

 • Manipulační dělníci na stavbách budov

  Místo výkonu práce okres Česká Lípa. Pokud bude práce probíhat mimo okres Česká Lípa, budou pracovníci vysláni na služební cestu a zajištěn svoz z České Lípy do místa výkonu práce. Vhodné pro cizince! Benefity: Možnost ubytování v ČL.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako stavební dělník v České Lípě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro stavební dělníky Česká Lípa je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.