Nabídka práce pro stavební dělníky v České Lípě

6 aktuálních volných míst

 • Stavební dělník - Přidavač

  Hledáme přidavače - pomocný dělník na stavbě místo výkonu práce Česká Lípa a okolí. Pracovní doba od 7hod do 16 hod Nabízíme plat od 15 000 Kč hrubého dle šikovnosti a výkonu stavby. Možnost týdenních záloh při 100% docházce Výplata 5.den v měsíci. Pracovní oděv a pomůcky samozřejmostí U společnosti Stavimdomy cz naleznete práci v menší firmě se ...

 • Stavební dělník zednických prací

 • Stavební dělník

  Požadujeme: - spolehlivost - pracovitost

 • Přidavači - stavební dělníci

  Místo výkonu práce: Česká Lípa, Liberec = podle zakázek. Řidičský průkaz sk. B výhodou. Schůzku nutné domluvit předem na telef. čísle nebo e-mailu. V okrese Česká Lípa není zřízeno kontaktní pracoviště pro osobní jednání. Nejbližší osobní kontakt možný v Jablonném v Podještědí.

 • Drobné zednické práce

  Popis pracovních činností: drobné stavební opravy a úpravy. Místo výkonu práce: Častolovice 16. Vhodné i pro cizince!!!

 • Přidavač

  ŘP sk. B je výhodou. Nástup je možný ihned. Životopis s sebou. Mzda v úkole 15 000 Kč/měsíc. Výkon práce: dle zakázek. Kontakt nejdříve telefonicky!!!

Pomůžeme vám s hledáním práce jako stavební dělník v České Lípě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro stavební dělníky Česká Lípa je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.