Nabídka práce pro stavební dělníky v České Lípě

9 aktuálních volných míst

 • Dělník na stavbách

  Nabízíme: práci na HPP nebo na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned.

 • Údržbář do rekreačního střediska

  Požadujeme manuální zručnost, organizační schopnosti. Nabízíme: ubytování a stravu zdarma. Pozice je vhodná i pro cizince.

 • Stavební dělník

  Místo výkonu práce je Česká Lípa + jednotlivé stavby získané na území České republiky. Pozice je vhodná i pro cizince! První kontakt emailem nebo telefonicky! Mzda je 16.000,-Kč, po zkušební době navýšení!

 • Pomocný/á dělník/ce

  Místo výkonu práce: severní Čechy Pomocné zednické práce, zednické práce. Pozice je vhodná i pro cizince. První kontakt emailem!

 • Pomocný pracovník stavebních prací

  Orientace v prostředí stavby, náplň práce- úklid a doprava materiálu na staveniště, manipulace s lehkými stavebními prvky a další pomocné práce. Zaměstnanecké výhody:Zajištění ubytování, zakoupení pracovního oděvu, zajištění dopravy do práce, stravenky, podnikové akce. První kontakt emailem:kklikarova@ebmexpert.cz Pozice je vhodná i pro cizince! ...

 • Kopač

  Náplní práce jsou výkopové práce pro položení datové sítě. Pozice je vhodná i pro absolventy! První kontakt emailem!

 • Stavební dělníci

  Místo výkonu práce: Česká Lípa Náplní práce budou běžné pomocné stavební práce. Nabízíme: pracovní poměr nebo dohodu o provedení práce dle domluvy. Požadujeme: praxi v zateplování budov, řidičský průkaz sk. B výhodou. Schůzku nutné domluvit předem na telef. čísle nebo e-mailu. V okrese Česká Lípa není zřízeno kontaktní pracoviště pro osobní jednání ...

 • Drobné zednické práce

  Popis pracovních činností: drobné zednické opravy zdiva, údržba zeleně, údržbářské a montérské práce. Místo výkonu práce: Častolovice 16. Kontaktujte v čase od 8-14 hodin. Vhodné i pro absolventy a pro cizince!!!

 • Dělníci v oblasti výstavby budov

  Pozice je vhodná i pro cizince. První kontakt emailem nebo osobně na adrese Chrastavská 262/6, Liberec - každé pondělí od 9:00-12:00 hod.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako stavební dělník v České Lípě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro stavební dělníky Česká Lípa je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.