Nabídka práce sw tester v Brně

10 aktuálních volných míst

 • Process Manager

  Odpovědnosti: o Zodpovídáte za popis, optimalizaci a reengineering procesů v konkrétním oddělení (tj. koordinace řady aplikací/produktů/služeb atd.) s cílem dosáhnout vyváženého poměru nákladů a přínosů, spolehlivé kvality a vysoké rychlosti procesu. o K procesu přistupujete komplexně a sledujete rozhraní s ostatními procesy, abyste našli ...

 • Specialisté v testování softwaru a příbuzní pracovníci

  Požadujeme: anglický jazyk výhodou dobré komunikační schopnosti časovou flexibilitu spolehlivost a loajalitu pečlivost organizační schopnosti Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

 • SW Test Engineer

  Znalost programovacího jazyka, znalost AJ slovem i písmem, znalost p.j. Bash, Selenia, arabština výhodou. Co u nás budeš dělat " Testovat cloudový produkt pro management routerů " Programování automatických testů v Seleniu, Pythonu " Spouštění automatických testů " Provádění manuálních testů " Spolupracovat na test strategii " Podílet se na tvorbě ...

 • SAP Velocity Team Lead

  Testování v globálním systému SAP Sestavování testovacích plánů Koordinování a údržba automatických i manuálních testovacích skriptů pomocí Tricentis a ALM Vedení menšího týmu testovacích specialistů SAP Pružná pracovní doba, 25 dní dovolené, jazykové kurzy, jazykové příplatky souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou ...

 • QA Engineer

  První kontakt e-mailem. Požadavky na pozici: Angličtina C2, zkušenost z korporátního prostředí, zkušenost s CI/CD, Git, JavaScript, Cypress a Postman. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

 • Specialista / Specialistka v oblasti řízení jakosti softwaru

  Zkušenosti s programováním (ANSI C, scripting). Základní znalosti v oblasti kvality SW a vývoje procesů SW. Dobrá znalost angličtiny, slovem i písmem. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

 • Specialista pro tvorbu automatizovaných testů

  Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

 • Test Analyst

  Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

 • SW Test Engineer

  Znalost programovacího jazyka, znalost AJ slovem i písmem, znalost p.j. Bash, Selenia, arabština výhodou. Stravenky, 25 dní dovolené, firemní telefon, NTB, Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

 • Embedded Systems Test Developer

  První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Bender Robotics je menší prosperující firma, ve které se zaměřujeme především na vývoj embedded softwaru a firmwaru, návrh elektroniky a automatizované testování. Svou specializaci uplatňujeme při zakázkovém vývoji embedded systémů v široké škále oborů, včetně automobilového průmyslu, zdravotnictví, letectv ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako sw tester v Brně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce sw tester Brno je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve SW tester Brno?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Brně na pozici SW tester 10 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 80000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 40883 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa SW tester Brno?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :