Aktuální nabídka práce C.S.CARGO a.s.

14 aktuálních volných míst

 • Skladník

  Místo výkonu práce: Chýnovská 816, 391 11 Planá nad Lužnicí. Náplní práce je vyskladňování a naskladňování, kompletace zboží (Jedná se o konzervy pro psy a kočky, dále pak balené trvanlivé potraviny). Každého zaměstnance zaučíme. Nabízíme: stravenky, sleva na pohonné hmoty, příspěvky na dětské tábory, příspěvek na pojištění vůči zaměstnavateli, m ...

 • Řidič/Řidička MKD a VKD

  kontaktní osoba: Hirciiala Elisaveta, tel.: Pondělí - pátek 08h - 16:00h; 724 741 141, e-mail: [email protected] upřesňující informace: Řidič skupiny C, C+E pro mezinárodní a vnitrostátní dopravu ŘP sk. C, C+E, profesní průkaz, kartu řidiče - výhodou

 • Disponent / disponentka

  Požadujeme dobrou znalost anglického nebo ruského jazyka, a to slovem i písmem, rychlou a efektivní práci s počítačem, zodpovědnost, kreativitu, samostatnost a zároveň schopnost a ochotu pracovat v týmu. Kontaktujte nás e-mailem, telefonicky (pondělí až pátek, 8:00 - 16:00)

 • Skladník - řidič vzv

  Průkaz na VZV výhodou, případně zařídí firma Nabízené výhody: stravenky, práškovné (příspěvek na praní pracovního oděvu), volno nad rámec dovolené Kontaktovat emailem nebo telefonicky od 08.00 do16.00 hod.

 • Řidič / řidička mkd

  ŘIDIČ / ŘIDIČKA MKD Kontakt: Zdeněk Rindt- e-mail: [email protected], tel.: +420 724 741 258 ( PO-PÁ 8:00-16:30 hod.) Požadujeme: ŘP sk. C, C+E, profesní průkaz způsobilosti řidiče, kartu do tachografu, psychologicke vyšetření, praxe v MKD výhodou. Nabízíme PP na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy, občany EUa cizince na zaměstnanecké ...

 • Expedient/ka logistiky

  Pracovní náplň: příprava podkladů k expedici, expedice zakázek. Požadujeme zodpovědnost, pečlivost a schopnost a ochotu pracovat v týmu. Kontaktovat e-mailem nebo telefonicky v Po - Pá od 08.00 do 16.00 hod.

 • Skladník, řidič vzv

  Pracovní náplní je vykládka/nakládka materiálu. Příjem zboží pomocí terminálu. Vykládka/nakládka pomocí vysokozdvižného nebo paletového vozíku. Naskladnění do regálového systému. Nabízené výhody: Náborový příspěvek 20.000,- Kč, stravenky, příspěvky na dětské tábory, slevy na PHM, firemní a pobočkové akce, zaškolení, odměny při pracovním výročí Kon ...

 • Řidič sk.E

  řidič skupiny E, profesní průkaz,karta řidiče Rozvozy potravin z centrály na distribuční centra

 • Expedient/ka logistiky

  Pracovní náplň: příprava podkladů k expedici, expedice zakázek. Požadujeme zodpovědnost, pečlivost a schopnost a ochotu pracovat v týmu. Kontaktovat e-mailem nebo telefonicky v Po - Pá od 08.00 do 16.00 hod.

 • Řidič ce

  Nutný řidičský průkaz sk. CE, profesní průkaz, psychotesty. karta řidiče Nabízené výhody: karta shell - zvýhodněné tankování, výhodný telefonní tarif Kontaktovat e-mailem nebo telefonicky v Po - Pá od 08.00 do 16.00 hod.

 • Expedient/ka logistiky

  Pracovní náplň: příprava podkladů k expedici, expedice zakázek. Požadujeme zodpovědnost, pečlivost a schopnost a ochotu pracovat v týmu. Kontaktovat e-mailem nebo telefonicky v Po - Pá od 08.00 do 16.00 hod.

 • Skladník, řidič vzv

  Místo výkonu: Ampérova 500, Liberec Praxe skladníka a řízení VZV vítána. Pracovní místo je na dobu určitou s možností prodloužení. Hlásit se nebo e-mailem nebo předem telefonicky v pondělí až pátek 8.30-16.00 h.

 • Skladník/skladnice, řidič/řidička vzv

  Pracoviště Jičín. Doporučenky je možno projednat na výběrovém řízení každou středu, od 9:00-15:00 na adrese Hradecká 816, Jičín (bývalý areál ČSAD). Kontakt: Sykáček Radek, tel.: 724 010 000 (PO - PÁ v době od 8 - 16:30), e-mail: [email protected] Pracovní náplň: - příjem zboží pomocí čtečky čárových kódů - vykládka a nakládka zboží pomocí ...

 • Řidiči MKD

  KONTAKT: tel.: 800204080 bezplatná linka, e-mail: [email protected] Požadujeme: řidičské oprávnění C+E, karta řidiče do tachografu, psychologické vyšetření, profesní průkaz způsobilosti řidiče, praxe v MKD výhodou. Jízdy po zemích EU i mimo ně. K základní mzdě diety.

Zaměstnání u C.S.CARGO a.s.

Zajímá vás práce ve firmě C.S.CARGO a.s.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o C.S.CARGO a.s.

vznik firmy v ČR: září 1995 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1000 - 1499 zaměstnanců
IČ: 64259374
adresa: Jičín - Valdické Předměstí, Hradecká 1116
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s C.S.CARGO a.s.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik C.S.CARGO nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 14 volných pracovních míst ve společnosti C.S.CARGO a.s..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: skladník, Řidič/Řidička MKD a VKD, DISPONENT / DISPONENTKA, SKLADNÍK - ŘIDIČ VZV, ŘIDIČ / ŘIDIČKA MKD a dalších 9 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti C.S.CARGO a.s. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti C.S.CARGO?

Společnost C.S.CARGO aktuálně nabízí 14 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 45000 Kč. Průměrná nabízená mzda v C.S.CARGO je 26100 Kč.