Aktuální nabídka práce VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s.

54 aktuálních volných míst

Zaměstnání u VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s.

Zajímá vás práce ve firmě VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s.

vznik firmy v ČR: září 1994 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 1500 - 1999 zaměstnanců
IČ: 49823001
adresa: Rakovník - Rakovník II, Kuštova 2596
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik VALEO AUTOKLIMATIZACE nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 54 volných pracovních míst ve společnosti VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Vývojáři softwaru, Technici počítačových sítí a systémů, Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci, Ostatní inženýři elektronici, Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci a dalších 49 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti VALEO AUTOKLIMATIZACE?

Společnost VALEO AUTOKLIMATIZACE aktuálně nabízí 54 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 24500 Kč do 102000 Kč. Průměrná nabízená mzda v VALEO AUTOKLIMATIZACE je 68145 Kč.