Aktuální nabídka práce Oblastní charita Pardubice

2 aktuálních volných míst

  • Zdravotní sestra

    Nabízíme: - smysluplnou práci v příjemném přátelském kolektivu velké stabilní společnosti - motivační finanční ohodnocení - flexibilita - ranní směny + pohotovostní služby na telefonu z domova; uvítáme víkendové služby (příplatek) - podporu - odborné vedení, další vzdělávání Požadujeme: - praxi u lůžka - časovou flexibilitu - schopnost řádně vést ...

  • Sociální pracovník/pracovnice pro Služby pro rodiny s dětmi - Sociálně aktivizační služby

    Požadujeme: - odborná způsobilost pro výkon povolání sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách v souladu s vyhláškou MPSV č. 505/2006 Sb. (VoŠ, VŠ v oboru) Osobnostní předpoklady: - ztotožnění se s posláním Charity - jednání v souladu s psláním a cílem služby - odolnost vůči psychické zátěži - schopnost samostatné i tý ...

Zaměstnání u Oblastní charita Pardubice

Zajímá vás práce ve firmě Oblastní charita Pardubice? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Oblastní charita Pardubice

vznik firmy v ČR: říjen 1996 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 46492160
adresa: Pardubice - Zelené Předměstí, V Ráji 732
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Oblastní charita Pardubice

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Oblastní charita Pardubice nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Oblastní charita Pardubice.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Zdravotní sestra, Sociální pracovník/pracovnice pro Služby pro rodiny s dětmi - Sociálně aktivizační služby.

Všechna volná místa ve společnosti Oblastní charita Pardubice na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Oblastní charita Pardubice?

Společnost Oblastní charita Pardubice aktuálně nabízí 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 30600 Kč do 30600 Kč. Průměrná nabízená mzda v Oblastní charita Pardubice je 30600 Kč.

Ve firmě Oblastní charita Pardubice můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 183 Kč do 183 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Oblastní charita Pardubice je 183 Kč/hod.