Aktuální nabídka práce AmRest s.r.o.

6 aktuálních volných míst

 
 • TIPVydělej si 130 Kč/h a choď do práce jen na ranní, KFC Bucharova na Praze 5

  Jsi člověk, který ráno a dopoledne překypuje spoustou energie? Využij ji v našem přátelském kolektivu v KFC Bucharova a těš se do práce každý den! O víkendu chceš mít volno na svoje ratolesti či oblíbené koníčky? Pracovní doba od pondělí do pátku tak, aby si stihl v 15,30 svůj oblíbený koníček nebo vyzvedl ratolest ze školky? U nás to Všechno jde ...

 • Pracovníci restauračního provozu

  Kontakt:KFCkariera@amrest.eu Náplň práce: Připravuje KFC produkty podle KFC standardů, zajišťuje čistotu na pracovišti. Jednosměnný provoz. Zaměst.výhody: sleva 25% v provozovnách společnosti.

 • Pracovníci restauračního provozu

  Kontakt:tel.: 235 013 488, e-mail: CZKFCPraha.Airport@amrest.eu, osobně na adrese: Restaurace KFC, Aviatická 1017/2, 161 00 Praha 6 Náplň práce: připravuje KFC produkty podle KFC standardů, zajišťuje čistotu na pracovišti. Jednosměnný provoz. Zaměs. výhody: sleva 25% v provozovnách společnosti.

 • Pracovníci restauračního provozu

  Kontakt:tel.: 235 013 442, e-mail: kfcpruhonice@amrest.eu, osobně na adrese: Restaurace KFC, Obchodní 136, 252 43 Čestlice Průhonice. Náplň práce: Připravuje KFC produkty podle KFC standardů, zajišťuje čistotu na pracovišti. Jednosměnný provoz. Zaměst.výhody: sleva 25% v provozovnách společnosti.

 • Obsluha rychlého občerstvení

  První kontakt e-mailem: lukas.navratil@amrest.eu Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

 • Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

  Kontakt:e-mail: kfcblanik@amrest.eu Práce v restauračním provozu ( KFC). Pracovní doba ranní, odpolední a noční směny. Nevyžadujeme praxi - zaškolíme. Zaměst.výhody: uniforma, příplatky za noční, víkend a svátek, slevová karta na 25% v restauracích KFC.

 

Zaměstnání u AmRest s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě AmRest s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o AmRest s.r.o.

vznik firmy v ČR: září 2001 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 5000 - 9999 zaměstnanců
IČ: 26476215
www stránky: http://www.kfc.cz
adresa: Praha - Jinonice, Walterovo náměstí 329/3
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s AmRest s.r.o.