Aktuální nabídka práce Veeam Software (Czech Republic) s.r.o.

66 aktuálních volných míst

Zaměstnání u Veeam Software (Czech Republic) s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Veeam Software (Czech Republic) s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Veeam Software (Czech Republic) s.r.o.

vznik firmy v ČR: červen 2015 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 250 - 499 zaměstnanců
IČ: 04183037
adresa: Praha - Karlín, Sokolovská 695/115b
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Veeam Software (Czech Republic) s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Veeam Software nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 66 volných pracovních míst ve společnosti Veeam Software (Czech Republic) s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Ostatní řídící pracovníci v oblasti lidských zdrojů, Ostatní specialisté v oblasti účetnictví, Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci, Vývojáři softwaru, Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností a dalších 61 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti Veeam Software (Czech Republic) s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Veeam Software?

Společnost Veeam Software aktuálně nabízí 66 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 30000 Kč do 300000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Veeam Software je 67036 Kč.