Nabídka práce výtvarník

4 aktuálních volných míst

 • Asistent hudebního producenta

  místo výkonu práce: Na hutích č.p. 665/8, 160 00 Praha 6 kontakt: Mader Richard Ing., e-mail: fanstvisiona@gmail.com jedná se o povolání pomocného hudebního producenta v nahrávacím studiu. Požadujeme nejvyšší úroveň anglického jazyka (C 2), praxi minimálně 7 let v analogovém nahrávání a praxi v práci se syntetizátory. Požadujeme VŠ vzdělání, zajis ...

 • Výkonní umělci a příbuzní specialisté jinde neuvedení

  Místo výkonu práce: Revoluční č.p. 1082/8,Praha Prvotní kontakt: annapolachova65@gmail.com Hledáme fyzicky zdatné umělce pro práci v zábavním průmyslu. Akrobacie, humorné scénky, práce se zvířaty. Výhodou zkušenosti s mezinárodního prostředí a znalost prostředí divadel či cirkusu. Cizí jazyk vítán. Zaměstnanecké výhody:Možnost cestování ...

 • Kouzelníci

  Místo výkonu práce: Praha 1 Prvotní kontakt: Info@akmj.eu Zkušenosti s vystupováním jako kouzelník a iluzonista, s organizací a managmentem kouzelnických vystoupení, organizační schopnosti, reprezentativní vystupování, velmi dobrá znalost AJ - rodilý mluvčí. Znalost americké znakové řeči velmi velkou výhoodu.

 • Artisté

  První kontakt: Berousková Marie, tel.: 776 888 884 Artistické výkony při představení Národního cirkusu originál Berousek turné 2019.

Pro výtvarníka je základní požadovanou dovedností manuální zručnost, výtvarné a estetické cítění a kreativita. Žádné specifické vzdělání není většinou požadováno i když umělecké školy mohou být skvělou průpravou pro tuhle profesi. Cizí jazyk není většinou také vyžadován, ale může poskytnout uchazeči o zaměstnání výhodu.

Podle okresů: