Nabídka práce tanečník

10 aktuálních volných míst

 • Tanečník/tanečnice baletu

  Pracoviště: tř. Svobody č.p. 432/33, Olomouc. Zaměstnání na dobu určitou 1 rok. Nerovnoměrně rozvržená pracovní doba. Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené. První kontakt POUZE emailem.

 • Tanečník / tanečnice

  Místa výkonu práce: Divadlo J.K.Tyla - Smetanovy sady 16, Palackého náměstí 2971/30, Plzeň. Pracovní doba úterý - neděle - rozdělené směny, práce v baletním souboru divadla. Praxe není nutná. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravenky, příspěvek na bazén. Životopisy prosíme zasílat předem na e-mail: [email protected] ...

 • Tanečník/ce

  Místo výkonu práce: Mabuhay, Hazlov 376, 351 32 Hazlov. Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: různé směny v rámci otevírací doby (Po-Ne nonstop). Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat kdykoliv) anebo e-mailem.

 • Tanečník/tanečnice baletu

  Pracoviště: tř. Svobody č.p. 432/33, Olomouc. Zaměstnání na dobu určitou. Nerovnoměrně rozvržená pracovní doba. Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené. První kontakt POUZE emailem.

 • Choreografové

  znalost R.J B2, odborné vzdělání , pedagogické vzdělání , bruslařské dovednosti .

 • Tanečníci baletu

  Zaměstnavatel souhlasí se zařazením do centrální evidence volných pracovních míst obsaditelných držiteli zaměstnanecké karty. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

 • Tanečníci baletu

  První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem. Požadavky: Vystudovaná umělecká škola v oboru balet. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

 • Tanečníci baletu

  26532 Tanečníci baletu ZamK Pracoviště: NDM přísp. org, Čs. legií 148/14, Moravská Ostrava Kontakt telefonicky 731 940 150 8-15 hod., e-mailem: [email protected] Na základě absolvování konkurzu a vynikajících výsledků budou tanečníci baletu přijati do pracovního poměru. Konkurz bude zveřejněn na internetových stránkách NDM. Požadavek - vys ...

 • Tanečník / tanečnice

  Místa výkonu práce: Divadlo J.K.Tyla - Smetanovy sady 16, Palackého náměstí 2971/30, Plzeň. Pracovní doba úterý - neděle - rozdělené směny, práce v baletním souboru divadla. Praxe není nutná. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravenky, příspěvek na bazén. Životopisy prosíme zasílat předem na e-mail: [email protected].eu. ...

 • Instruktorka latinskoamerických tanců pro seniory

  MVP: Praha (nelze určit výčet konkrétních adres předem, neboť sály pro výuku a vystoupení se v průběhu roku mění a různí) Kontakt: Mgr. Iva Navrátilová, tel.: 724128656, e-mail: [email protected] Pozice je vhodná pro temperamentní seniory (lektorka tance pro seniory) Požadujeme znalost kulturního prostřední latinské Ameriky Požadujeme výbor ...

Tanečník předvádí různé druhy tanečních vystoupení. Může se jednat o baletní představení, moderní tance typu hip-hop nebo RnB nebo klasické tance. Základním předpokladem pro tuto profesi je dobrá fyzická kondice a pohybový talent. Samozřejmostí je pak pevná vůle a pravidelný trénink. Tanečníci v dnešní době vystupují nejčastěji na divadelních a muzikálových scénách.Cizí jazyk je vstupenkou do zahraničních scén a produkce.