Nabídka práce sportovec

8 aktuálních volných míst

 • Profesionální sportovec - hráč baseballu

  První kontakt e-mailem. Jazykové požadavky: angličtina plynně, výhodou anglický jazyk na úrovni rodilý mluvčí. Hráč baseballu v české baseballové Extralize. Dále požadujeme: ochota či možnost předávat baseballové znalosti a dovednosti při případném trénování a vedení mladších baseballových spoluhráčů.

 • Fotbalista (různé pozice v poli)

  POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, výborná kopací technika, vysoká tělesná zdatnost, disciplinovanost, zodpovědný přístup a chuť tvrdě na sobě pracovat a dále se rozvíjet POPIS PRÁCE:PP na dobu určitou 1 rok, sportovní klub (zejména A tým) hledá fotbalisty do pole (zejména hrotové útočníky, záložníka či obránce) ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ:možnost hrát v ...

 • Fotbalista (různé pozice v poli)

  POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje, výborná kopací technika, vysoká tělesná zdatnost, disciplinovanost, zodpovědný přístup a chuť tvrdě na sobě pracovat a dále se rozvíjet POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou 1 rok, sportovní klub (zejména A tým) hledá fotbalisty do pole (zejména hrotové útočníky, záložníka či obránce) ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: možnost hrát v ...

 • Hráč baseballu v Extralize mužů

  Hráč baseballu v české baseballové Extralize, nutná znalost angličtiny aktivně, zkušenost z profesionálním nebo vysokoškolským baseballem v zahraničí. Soouhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

 • Profesionální sportovec-futsalista

  Místo výkonu práce: Chrudim POŽADAVKY: zkušenosti v zahraniční futsalové lize První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

 • Profesionální sportovec - hráč baseballu

  Hráč baseballu v české baseballové extralize, zkušenost s profesionálním/vysokoškolským baseballem. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

 • Profesionální sportovec - hráč baseballu

  kontakt: e-mailem

 • Profesionální sportovec - futsalista

  Místo výkonu práce: Chrudim - Čáslavská 328 a celé území ČR POŽADAVKY: zkušenosti v zahraniční futsalové lize První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.

Náplní práce sportovce je profesionální příprava a výkon konkrétního sportu. Nejvíce profesionálních sportovců je v ve sportech typu fotbal nebo hokej, ale najdou se pochopitelně i v dalších. Pro toto povolání obvykle není požadováno žádné konkrétní vzdělání nebo znalosti, ale rozhodujícím jsou sportovní schopnosti a dovednosti. Cizí jazyk dává sportovci možnost hrát v zahraničních ligách.