Nabídka práce specialista vzdělávání

10 aktuálních volných míst

 • Lektor/ka anglického jazyka pro děti (dpp)

  A16 z:24/8/2018 a:12/9/2018 (DPP) Jedná se o práci na dohodu mimo pracovní poměr DPP, na pracovní pozici lektora angličtiny pro dětské kurzy v odpoledních hodinách. Výuka probíhá u studenta doma. Požadujeme: - anglický jazyk alespoň na úrovni B2. Zaměstnanecké výhody: - možnost dalšího jazykového vzdělání - certifikáty. Kontakt emailem, telef ...

 • Manažer/ka vzdělávacích projektů

  Pracoviště: 1.máje 11, Ostrava - Mariánské Hory, 709 00 Kontakt: pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na adresu prace@cct.cz. Těšíme se na Vaši reakci! Zajímáte se o různé formy vzdělávacích aktivit a máte organizační schopnosti? Komunikujete rádi a orientujte se na trhu vzdělávání. Jsme vzdělávací a poradenská instituce s dlouholetou tra ...

 • Lektor/ka anglického jazyka - rodilý mluvčí / English Teacher - Native Speaker

  NÁPLŇ PRÁCE: hledáme lektora angličtiny - rodilého mluvčího pro firemní kurz, rozsah a časy výuky budou upřesněny. KONTAKT: e-mailem (zašlete životopis na hr@vzdelavanimetis.eu, do předmětu e-mailu uveďte "English - Moravská Třebová")

 • Lektor/ka němčiny - rodilý mluvčí / Deutschlehrer - Muttersprachler

  NÁPLŇ PRÁCE: hledáme lektora němčiny - rodilého mluvčího pro firemní kurz, rozsah a časy výuky budou upřesněny KONTAKT: e-mailem (zašlete životopis na hr@vzdelavanimetis.eu, do předmětu e-mailu uveďte "Deutsch - Svitavy")

 • Lektor/ka němčiny - rodilý mluvčí / Deutschlehrer - Muttersprachler

  NÁPLŇ PRÁCE: hledáme lektora němčiny - rodilého mluvčího pro firemní kurz, rozsah a časy výuky budou upřesněny KONTAKT: e-mailem (zašlete životopis na hr@vzdelavanimetis.eu, do předmětu e-mailu uveďte "Deutsch - Moravská Třebová")

 • Lektor/ka anglického jazyka - rodilý mluvčí / English Teacher - Native Speaker

  NÁPLŇ PRÁCE: hledáme lektora angličtiny - rodilého mluvčího pro firemní kurz, rozsah a časy výuky budou upřesněny. KONTAKT: e-mailem (zašlete životopis na hr@vzdelavanimetis.eu, do předmětu e-mailu uveďte "English - Svitavy")

 • Zapisovatel/-ka mluvené řeči

  ZAPISOVATEL/-KA MLUVENÉ ŘEČI - PP zkrácený na dobu určitou, nástup možný ihned - Náplň práce: zapisovatel zajišťuje simultánní přepis mluvené řeči do písemné podoby při výuce na SŠ - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i OZP - V případě zájmu zasílejte životopisy na email: iva.rindova@neslhk.com

 • Asistent pedagoga

  Požadujeme: práce na PC, aktivní řidič; Kontaktujte nás pouze e.mailem: alena.sulganova@euroinstitut.cz

 • Školní asistent/ka mš

  Požadujeme pedagogické vzdělání nebo kurz pro asistenta pedagoga. Kontaktovat nás můžete e.mailem.

 • Sdílený rodilý mluvčí AJ pro základní čkoly zřizované MČ Praha 20

  Kontakt pro uchazeče: osobně po předchozí tel. domluvě (777 705 423) Místo výkonu práce: Základní školy MČ Praha 20 Požadavky: rodilý mluvčí AJ, trestní bezúhonnost, kladný vztah k dětem.