Nabídka práce režisér

4 aktuálních volných míst

 • Video produkční - kameraman/ka

  Pracoviště: Stupkova č.p. 413/1a, Olomouc. Vhodné i pro absolventy. Zaměstnání na dobu určitou. Nástup ihned. Pracovní náplň: - natáčení a zpracování přednášek či jiných materiálů - fotodokumentace na fyzických akcích - natáčení videí ve formátu 360° - základní grafické práce Požadavky: - natáčecí a střihačské dovednosti - znalost možností grafiky ...

 • Vedoucí produkce audiovizuálních děl

  Znalost prostředí VFX na americkém trhu výhodou. Několikaletá zahraniční zkušenost s produkcí filmů, seriálů atd. Anglický jazyk (C2/ rodilý mluvčí) Výborné komunikační dovednosti, bezúhonnost.

 • Vedoucí produkce audiovizuálních děl

  Kontakt:e-mail: [email protected] Upřesňující informace: Znalost prostředí VFX na americkém trhu výhodou. Několikaletá zahraniční zkušenost s produkcí filmů, seriálů atd. Anglický jazyk (C2/ rodilý mluvčí) Výborné komunikační dovednosti, bezúhonnost.

 • Produkční / pokladní

  Požadavky: uživatelská znalost práce na PC, trestní bezúhonnost, kreativita, spolehlivost, schopnost samostatné i týmové práce, ochota učit se, organizační schopnosti, časová flexibilita, řidičský průkaz sk.B (aktivní řidič/řidička), produkční zkušenosti výhodou Náplň práce: prodej vstupenek a práce na pokladně MDK Sokolovna, koordinace termínů akc ...

Náplní práce režiséra je celková odpovědnost za umělecké dílo po umělecké a tvůrčí stránce. Je zodpovědný za výběr svých spolupracovníků, kteří mu pomáhají umělecké dílo spoluvytvářet. Sem patří herci, kameramani, osvětlovací technici, zvukaři a další. Česká režisérská škola je ve světě poměrně známá a má dobré jméno. I to je důvod proč je znalost cizího jazyka velmi důležitá. Umožní režisérovi účastnit se zajímavých zahraničních produkcí.