Pracovník pouličního prodeje

69 aktuálních volných míst

 • Distributor reklamních letáků - OZP

  Vhodné pro OZP Roznos reklamních letáku na svěřeném území. Práce vhodná pro OZP.Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo mailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz). Kontakt: telefonicky v době 8:00 - 16:00 hod., popř. e-mailem

 • Distributor reklamních letáků - OZP

  Roznos reklamních letáku na svěřeném území - dle místa bydliště uchazeče. Práce vhodná pro OZP. Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo mailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz)

 • Distributor reklamních letáků- vhodné pro OZP

  PRÁCE VHODNÁ PRO OZP!!! Místo výkonu práce: okres-dle místa bydliště uchazeče Roznos reklamních letáku na svěřeném území. Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo mailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz). První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 8 do 16 hod. nebo na e-mailové adrese. ...

 • Distributor/ka reklamních letáků - OZP

  VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.[JM] Místo výkonu práce: okres dle místa bydliště uchazeče Roznos reklamních letáků na svěřeném území. Práce vhodní pro OZP. Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo mailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz) Kontaktní osoba: Markéta Výtisková, tel. 800 800 882, volat 8-16 hod. E-mai ...

 • Distributor reklammních letáků - OZP

  Počet hodin týdně: 10-20. Roznos reklamních letáků na svěřeném území. Práce vhodná pro OZP. Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo emailem (bližší informace k dispozici na www.distribučni.cz)

 • Distributor/ka reklamních letáků - OZP

  Místo výkonu práce: okres dle místa bydliště uchazeče. Pracovní pozice vyhrazena pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s 1.-3. stupňem invalidity. Náplň práce: roznos reklamních letáků na svěřeném území. Zkrácený úvazek na 10 - 20 hodin/týden. Nástupní formality se vyřizují telefonicky nebo e-mailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni ...

 • Distributor/distributorka reklamních letáků

  Roznos reklamních letáku na svěřeném území. Práce vhodná pro OZP. Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo e-mailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz). Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců, následně je možné pracovní poměr prodloužit. Zkrácená pracovní doba na 10 - 20 hod./týdně. Materiály pro distribuci se dovezou do mís ...

 • Distributor reklamních letáků - vyhrazeno pro OZP

  Roznos reklamních letáků na svěřeném území. Práce vhodná pro OZP. Zkrácený úvazek 10 - 20 hodin/týden. Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo mailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz). KONTAKT: telefonicky 8 - 16 hodin nebo e-mailem Výtisková Markéta, tel.: 800 800 882, e-mail: [email protected] ...

 • Distributor reklamních letáků

  Místo výkonu práce - Ústí nad Labem. Práce vhodná pro OZP. Roznos reklamních letáku na svěřeném území. Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo mailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz).

 • Distributoři reklamních letáků - pouze pro OZP

  Práce je vhodná pro OZP !!! Jedná se o roznos reklamních letáků v okrese Kladno. Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo e-mailem. Bližší informace jsou k dispozici na www.distribucni.cz.

 • Distributor reklamních letáků

  Místo výkonu práce - Plzeň-sever, dle místa bydliště uchazeče Roznos reklamních letáků na svěřeném území, vhodné pro OZP. Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo emailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz)

 • DISTRIBUTOŘI REKLAMNÍCH LETÁKŮ (vyhrazeno pro OZP)

  A16 z:9/11/2020 (vyhrazeno pro OZP) a:13/4/2021 Náplň práce: - roznos reklamních letáku na svěřeném území. Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo emailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz).

 • Distributor/ka reklamních letáků - OZP

  Pracoviště: Hamerská č.p. 624/19, Olomouc. Roznos reklamních letáku na svěřeném území. Práce vhodná pro OZP. Nástupní formality se vyřizují POUZE telefonem nebo mailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz).

 • Distributor reklamních letáků - OZP

  Roznos reklamních letáku na svěřeném území. Práce vhodná pro OZP. Úvazek zkrácený na 10 - 20 hodin týdně. Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo mailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz). V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v době 8 - 16 hodin.

 • Distributor/ka reklamních letáků - OZP

  Místo výkonu - okres,Pardubice. Místo vyhrazené pouze pro OZP. Práce na zkrácený úvazek - 10 - 20 hodin týdně. Roznos reklamních letáku na svěřeném území. Práce vhodná pro OZP. Nástupní formality se vyřizují telefonem (08:00 - 16:00) nebo mailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz).

Pracovníci pouličního prodeje je podobný prodavači. Zásadní rozdíl je ten, že pracovník pouličního prodeje vykonává svou práci na ulici. Kde se snaží přesvědčit kolemjdoucí ke koupi jím nabízeného produktu nebo služby. Často se jedná o zaměstnání formou brigády, která je vhodným a rychlým přivýdělkem např. pro studenty a ženy na mateřské dovolené. Typicky mohou nabízet členství ve fitness centrech, služby alternativních mobilních operátorů atd... Cizí jazyk není pro toto povolání podmínkou.