Pracovník pouličního prodeje

48 aktuálních volných míst

 • *DISTRIBUTOR NOVIN - pro ozp

  JOBMATCH - VHODNÉ PRO OZP Pro chráněnou dílnu přijmeme zaměstnance na roznos Žďárských novin. Pozice je určena pouze pro OZP osoby a to na zkrácený úvazek. Roznos je 2 x až 4 x měsíčně. Tedy 2 až 4 pracovní dny s odměnou cca 5000,- /měsíc. První kontakt telefonicky nebo emailem

 • DISTRIBUTOŘI REKLAMNÍCH LETÁKŮ (vyhrazeno pro OZP)

  A16 z:9/11/2020 (vyhrazeno pro OZP) a:13/1/2021 Náplň práce: - roznos reklamních letáku na svěřeném území. Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo emailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz).

 • Distributor/ka reklamních letáků - OZP

  (JOBMATCH) Roznos reklamních letáku na svěřeném území, v okresu dle místa bydliště uchazeče. Práce vhodná pro OZP. Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo mailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz). První kontakt e-mailem nebo telefonicky, 8 - 16 hod.

 • Roznos reklamních materiálů (letáků)

  spolehlivost, pečlivost a pravidelnost volná pracovní doba, slušné platové ohodnocení kontakt: e-mailem, telefonicky

 • Distributor/ka reklamních letáků - OZP

  Místo výkonu práce: Olomoucký kraj (okres, dle místa bydliště uchazeče). Roznos reklamních letáku na svěřeném území. Práce vhodná pro OZP a OZZ. Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo mailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz). V případě uzavření pracovní smlouvy se nejdříve dává pracovní poměr na dobu určitou na půl roku ...

 • Distributor reklamních letáků - ozp

  VÝHRADNĚ PRO OZP! DOBA URČITÁ Náplň práce: roznos reklamních letáků na svěřeném území - okres Písek. Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo e-mailem (bližší informace na www.distribucni.cz) Kontakt: Markéta Výtisková, tel.: 800 800 882 (8.00 - 16.00 hod.), e-mail: [email protected]

 • Distributor reklamních letáků - OZP

  Místo výkonu práce: Okres, dle místa bydliště uchazeče Roznos reklamních letáků na svěřeném území. Práce vhodná pro OZP. Nástupní formality se vyřizují telefonicky mezi 8-16 hod., nebo mailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz).

 • Distributor reklamních letáků

  Roznos reklamních letáků na svěřeném území. Práce vhodná pro OZP. Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo e-mailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz)

 • Distributor/ka reklamních letáků - ozp

  Roznos reklamních letáku na svěřeném území. Práce vhodná pro OZP. Zkrácený pracovní úvazek 10-20 h./týden. Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo mailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz). Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v době 8.00 - 16.00 hod.

 • Distributoři reklamích letáků - OZP

  DISTRIBUTOŘI REKLAMNÍCH LETÁKŮ - OZP Náplň práce: Roznos reklamních letáku na svěřeném území. Práce vhodná pro OZP. Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo mailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz). První kontakt: telefonicky v době 8:00 - 16:00 h. na čísle: 800 800 882 nebo e-mailem na: [email protected] ov. 22.12.20 ...

 • Distributor reklamních letáků

  Kontakt: Vytisková Markéta, tel.: 800 800 882, e-mail: [email protected] (8 - 16 h) Roznos reklamních letáku na svěřeném území. Práce vhodná pro OZP.Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo mailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz).

 • Distributor/ka reklamních letáků - OZP

  Roznos reklamních letáku na svěřeném území (okres Teplice). Práce vhodná pro OZP. Na zkrácený úvazek 10 - 20 hod. týdně Nástupní formality se vyřizují telefonem 8 - 16 hod. nebo mailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz).

 • Distributor reklamních letáků - OZP

  Vhodné pro OZP Roznos reklamních letáku na svěřeném území. Práce vhodná pro OZP.Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo mailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz). Kontakt: telefonicky v době 8:00 - 16:00 hod., popř. e-mailem

 • Distributor/ka reklamních letáků - OZP

  VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.[JM] Místo výkonu práce: okres dle místa bydliště uchazeče Roznos reklamních letáků na svěřeném území. Práce vhodní pro OZP. Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo mailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz) Kontaktní osoba: Markéta Výtisková, tel. 800 800 882, volat 8-16 hod. E-mai ...

 • Distributor reklammních letáků

  roznos reklamních letáků na svěřeném území. Práce vhodná pro OZP.Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo emailem (bližší informace k dispozici na www.distribučni.cz)

Pracovníci pouličního prodeje je podobný prodavači. Zásadní rozdíl je ten, že pracovník pouličního prodeje vykonává svou práci na ulici. Kde se snaží přesvědčit kolemjdoucí ke koupi jím nabízeného produktu nebo služby. Často se jedná o zaměstnání formou brigády, která je vhodným a rychlým přivýdělkem např. pro studenty a ženy na mateřské dovolené. Typicky mohou nabízet členství ve fitness centrech, služby alternativních mobilních operátorů atd... Cizí jazyk není pro toto povolání podmínkou.