Nabídka práce obuvník

7 aktuálních volných míst

 • Dělník/ce ve výrobě obuvi

  21.1.2021/ Dělník/ce do šicí dílny - výroba dětské, dospělé a volnočasové obuvi / šička. Nabízíme stravenky, odměny, docházkoví odměny, prémie. Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.

 • Dělníci v obuvnické výrobě

  Jedná se o ruční práce v obuvnickém provozu, příprava, lepení komponentů, lepení obuvi, obsluha strojů v obuvnické výrobě. Způsob kontaktu: předem telefonicky nebo e-mailem a dohodnout schůzku

 • Svrškař-obsluha obuvnických šicích strojů

  obsluha obuvnických šicích strojů

 • Technici výroby obuvi

  Práce na výrobě obuvi, obsluha obuvnických strojů, expedice výrobků obuvi - nepožadujeme vyučení v oboru Výhody: 25 dnů dovolené, příspěvek na stravování

 • Dělník ve výrobě obuvi - šička

 • Obuvník - obsluha stroje a zařízení na výrobu obuvi

  Zaměstnanecké výhody: příspěvek za odpracování plného pracovního úvazku, využití nákladní podnikové dopravy, nákup obuvi za výrobní ceny. Vhodné pro osoby zdravé i OZP.

 • Obsluha strojů na výrobu obuvi

  Místa jsou vhodná zvláště pro osoby OZP 1. a 2. stupně. Není vhodné pro uchazeče s epilepsií kvůli práci na točivých strojích. Kontakt: - telefonicky: 603 830 564 od 6:00 do 14:00 hod. - e-mailem: [email protected] - osobně: Krajinova 724, Třebíč od 7:00 do 8:00 hod.

Náplní práce obuvníka je výroba a opravy obuvi. To provádí za pomoci strojů i potřeb pro obuvníky, jako jsou bodce, šídla, kleště, dvojnožky atp. Jednotlivé činnosti jsou pak lepení částí obuvi, přilepování podešví a klínů, tvarování obuvi podle rozměrů nohy zákazníka. Krom toho nakupuje materiál, vede evidenci skladových zásob i smluvních vztahů s dodavateli a odběrateli. Také může prodávat doplňkový sortiment typu krémů na boty, kartáčů nebo šňůrek. Pro práci obuvníka je ideálním předpokladem vyučení v oboru. Cizí jazyk není pro výkon práce nutný.